Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Czy ktoś mógłby polecić koparkowego od mini-koparki - takiej małej zabawki na gąsienicach, którą robi sie np. wykopy pod kable energetyczne? Ewnwtualnie jakaś firma?

 

Dzięki i pozdrawiam.

Jedź na obwodnicę do Ramirentu na Osowej (koło Selgrosa), wsiądź do tej zabaweczki, pobaw się nią, skombinuj lawetę do przewozu i ... masz. Jakoś 300 zł/dobę.Sam tym robiłem i nie jest to zbyt skomplikowane, choć początkowo miałem problem z koordynacją ruchów (to przez wielofunkcyjne joysticki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wypowiedzi, zdecydowaliśmy się na te gipsowe jednak. Ale zaczekamy tak do końca lutego - początku marca z robieniem ich gdyż w mrozie się tego nie robi bo zdażyć się może małe "ała" :) jak je zrobią to od razu damy robić posadzkę bo przecież też musi schnąć ileś tam czasu, mam nadzieję że do lata zdążymy ze wszystkim (najpóźniej do września).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś mógłby polecić koparkowego od mini-koparki - takiej małej zabawki na gąsienicach, którą robi sie np. wykopy pod kable energetyczne? Ewnwtualnie jakaś firma?

 

Myśmy sami kopali i wcale to nie było tak mało metrów a na dodatek ziemia na naszym polu też nie należy do miękkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZCIE KOCHANI GDZIE SIĘ WPISUJE FIRMY NA TE CZARNĄ LISTĘ O KTÓREJ PISZECIE? A tak na marginesie nie polecam współpracy z hurtownią Wroński z Miszewa - szok jak traktują klientów, normalnie nie mogę dojść do siebie.

 

Oto czarna lista;)

http://forum.muratordom.pl/trojmiasto-czarna-lista-wykonawcow,t61775.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś doświadczenia z panem Kułakowskim z Jagatowa?

Chodzi mi jakość bloczków przez Niego produkowanych.

Pozdrawiam :wink:

Nieaktualne.

Pan Połomski zjechał z ceną, więc koniec dylematu.

Biorę od Niego, bo taniej i jakość sprawdzona.

Pozdrawiam :wink:

 

 

 

 

Witaj, Ja kupowałem od p.Kułakowskiego bloczki wiosną i nie miałem żadnych problemów, za pęknięte potrącił z ceny i były na telefon murarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu kupowałam bloczki u p. Kułakowskiego i byłam z nich jak też z podejścia tego pana do klienta bardzo zadowolona. Zadzwoniłam przywoził bloczki, czasami piach, polecił mi ludzi do wożenia piachu, zrobił nadproża o wielkości jaką chciałam. Żadnych problemów i wszystko w dobrej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poradę w kwestii okien - co sądzicie o firmie Windows 2000 z Rumi? Byliśmy u nich na wycenie i okna od nich są tańsze niż z MEGABUD-u (a jak wiadomo MEGABUD ma b. dobre okna)

 

P.S. Mamy do sprzedania 150 sztuk bloczków fundamentowych (500zł) i 600 sztuk cegły zwykłej, pełnej (800zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też tam robiliśmy wycenę okien, ale mają bardzo drogo. My wybraliśmy okna z Redy, na bardzo dobrym profilu, jakościowo wykonane ze wszystkich chyba w trójmieście najlepiej, estetyczne i bardzo ładne. Pozatym okna od Windowsa ma moja bliska koleżanka i nam odradzała ze względu na kiepską współpracę z tą firmą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie!!

 

Za wykop koparkowy skasował 1000 zł.Za zasypanie chce tez 1000 zł.Znalazlem innego i ten mi mowi za godzinke 100(netto).Murarze prawia ze jak sprawny koparkowy to max. 3 godziny i robota zrobiona wiec sie zastanawiam ...

 

Druga sprawa czym zasypywaliscie fundamenty.Ja us eibie miałem piasek,wiec to pojdzie z powrotem,ale bede musiał jeszcze (jak przypuszczam) ze 3-4 wywrotki dorzucic,wiec sie zastanawiam,czy tym piaskiem sianym(do murowania)czy zwykłym żwirem(co tansze)??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie!!

 

Za wykop koparkowy skasował 1000 zł.Za zasypanie chce tez 1000 zł.Znalazlem innego i ten mi mowi za godzinke 100(netto).Murarze prawia ze jak sprawny koparkowy to max. 3 godziny i robota zrobiona wiec sie zastanawiam ...

 

Druga sprawa czym zasypywaliscie fundamenty.Ja us eibie miałem piasek,wiec to pojdzie z powrotem,ale bede musiał jeszcze (jak przypuszczam) ze 3-4 wywrotki dorzucic,wiec sie zastanawiam,czy tym piaskiem sianym(do murowania)czy zwykłym żwirem(co tansze)??

 

pozdrawiam

 

Tym co do fundamentu. My tez mielismy do wyboru tanszego koparkowego i szybszego, wybralismy drugiego, bo w sumie finansowo wyszlo na to samo, ale to do zrobienia wykopu. My mielismy super zwirek do zasypywania, poszlo tez naokolo fundamentu. Ale za zasypanie zaplacilismy 600, za obsypanie 450. Tyle ze kopara daleko nie jechal, bo miejscowy. Za piach do fundamentu dalismy 5750, 10 duzych wywrotek i 9 malych ale ile ton, nie powiem. Najlepiej pytac sie wsrod miejscowych i o piach tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poradę w kwestii okien - co sądzicie o firmie Windows 2000 z Rumi? Byliśmy u nich na wycenie i okna od nich są tańsze niż z MEGABUD-u (a jak wiadomo MEGABUD ma b. dobre okna)

 

P.S. Mamy do sprzedania 150 sztuk bloczków fundamentowych (500zł) i 600 sztuk cegły zwykłej, pełnej (800zł)

 

 

 

Witam,

W zeszłym roku kupowaliśmy okna na cały dom. Jakość okien oraz montaż bez zarzutu. W tym roku zauważyliśmy niewielkie problemy w otwieraniu okien. Okazało się, że wymagały zwykłej regulacji. Zgłosiłam to w firmie i podałam swój numer kontaktowy. Reakcja była natychmiastowa. Pan umówił się na spotkanie i nawet przyjechał punktualnie - co raczej dziś nie jest w modzie, jeśli chodzi o fachowców.

Obejrzał dokładnie wszystkie okna, usunął usterki dzięki czemu czujemy się usatysfakcjonowani.

Chciałam dodać, że okna są piękne i wszystkim odwiedzającym się bardzo podobają.

Polecam Firmę WINDOWS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszą, długości nawet 6 mb, dostaniesz w firmie Tarmal jest widoczna z obwodnicy vis,a vis Norauto, wjazd od strony domków szeregowych osiedla Kalina, robocizna od 45 zł za m w górę, cena podbitki bodaj 39 zł za m

 

A możesz napisać, kto zrobił Ci podbitkę w takiej cenie?

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć chętnych do podbitki, a ceny które proponują ci co nie chcą jej robić, bo "to się nie opłaca" to od 60 zł/m2 w górę.

 

Nie mam podbitki :oops: szewc bez butów chodzi :lol: tyle braliśmy jakiś czas temu, ale faktycznie kiepska opłacalność więc nie zajmujemy się już tym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ekipy do zrobienia instalacji gazowej, CO, CWU, kanalizy - czyli wszystko związane z rurkami. Chciałbym podłączyć jednocześnie kocioł gazowy i kominek z płaszczem wodnym. Naczytałem się na grupie o kominkach z płaszczem wodym jak niektórzy muszą biegać po całym domu i zamykać zaworki bo instalatorzy coś schrzanili. A wszystko powinno działac automatycznie. Jak ktoś robił taką instalacje i u niego właśnie automatyka działa prawidłowo to niech poda namiary.

pozdrawiam,

sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi cala instalacje zrobil znajomy ale on nie zajmuje sie detalem robi duze powierzchnie wiec na pewno ci nie zrobi z kolei elektronike podlanczali mi z vaillanta az z pucka i oni mieli doswiadczenie z podlaczniem kominka z piecem i wszystko dziala poprawnie kominek osiagnie 55 stopni wylancza sie piec jak kominek stygnie wlancza sie piec po prostu rewelwacja i dodatkowa elektronika z maktotermu pozawalana zaoszczdzenie drewna i wlasiwie bezobslugowe uzytkowanie sama aparatura wylancza sie od kominka jak przez 30 minut (w zaleznosci od ustawienia na centralce) kominek nie osiaga wystarczajacej temperatury wiec nie musze sie martwic o niepotrzebna prace pomp zostaja wylaczone.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fachowiec", który robił w moim domku ocieplenie + tynki + malowanie, odwalił kawał fuszerki, łącznie z kradzieżą części materiałów. W przyszłym tygodniu jestem z nim umówiony na odebranie i prac i tu moja prośba. Macie namiary na jakiegoś kierownika budowy który jednorazowo przyjdzie na odbiór prac, lub namiar na speca od tynków zewnętrznych który również przyszedłby na odbiór - oczywiście za kasę. Sprawa jest pilna proszę o odpowiedź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...