Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Niestety musze oddać tylko w dobre ręce Kocurka, kot jest biały z czarną kropką.Ma około roku, jest szczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Nie dogadał się z moim starym kocurem i raczej nie ma szans by sie poprawiło. Kotek lubi dzieci, psa, jest bardzo przytulasty. Łowi myszy, ale nie chcę by był tylko na zewnatrz. U mnie był kotem wychodzącym po prostu. Zainteresowanych prosze o kontakt na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie może namiar na drewno kominkowe w okolicy Redy - Rekowa - Pucka?

 

z całego serca polecam ta firmę:

http://www.drewno-kominkowe-opalowe.itl.pl/

:)

dlaczego to się przekonasz jak przywiozą Ci drewno ;) wszystko ładnie ułożone(! a nie wrzucone byle jak na samochód, w związku z czym ilość nie zaniżona), drewno bardzo wyrównane i ładne:)

 

mają dość długie terminy realizacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sory, ja z innej beczki.

Ma ktoś namiary na firmę usuwającą osad z przydomowej oczyszczalni ścieków ?

 

Bo właśnie zadzwoniłem do takiej jednej usuwającej ścieki, a oni mi na to, że nikt tego nie robi, że mam sobie sam wydłubać, wysuszyć, zapakować w specjalne worki i wywieżć na wysypisko... Bo gówno nie może być starsze jak miesiąc...

Paranoja jakaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze!!!

ile kosztowało u Was przyłącze wody? My właśnie dostaliśmy wycenę na 8200!!!woda + kanaliza (robocizna +materiały+opłaty w Pewiku). Czy takie są teraz ceny czy ten Pan "troszkę" przesadził?

 

Przy okazji - może macie namiary na innych wykonawców wody i kanalizacji?

 

To zalerzy od długości przyłącza ja mam 11 metrów jeden gościu chciał 4000zł. za samą wode to mu podziękowałóem z drogim było lepiej ok.2000zł ale muszę mi poprawić bo zawór na przyłączu jest zepsuty i jest małe ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - może macie namiary na projektanta wnetrz - w rozsadnych cenach? i oczywiscie ktos konkretny?kolezanka jest na dalszym etapie i ma niezly orzech do zgryzienia - bo bardzo duza przestrzen domu i absolutnie nie ma pomyslu na rozwiazanie oswietlenia-salon, kuchnia, jadalnia i antresola -ogromna przestrzen.... i mysle niezle pole do popisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ma ktoś namiary na uslugi minikoparką ! w trójmieście i okolocach

widziałem kiedyś gość osobówką taką ciągał na lawecie . z napisem usługi !! może ktoś ma naiar!!

Jedziesz obwodnicą w stronę Gdyni, po lewej masz zjazd na Selgros - tam zjeżdżasz kierując się na Osowę. Po lewej zaraz za zakrętem (za Selgros) masz Ramirent. Bierzesz furę z hakiem, lawetę idziesz do biura, płacisz za wynajem, uczysz się koordynacji ruchów na tej maszynce(tam nie ma kierownicy tylko wielofunkcyjne joystiki). I... masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...