Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mój elektryk z fajnego i rzeczowego chłopa (wielokrotnie polecanego na tym forum :( ) przekształcił się w ciągu paru miesięcy w kolesia, z którym nie można się dogadać i totalnie olewa klienta. Obecnie w ogóle nie odbiera ode mnie telefonów i w związku z tym nie mam zainstalowanych w większości domu lamp, włączników itp. Baaaaaardzo pilnie poszukuję namiarów na jakiegokolwiek elektryka, który wpadłby do mnie na 1 dzień i dokończył co trzeba. Z góry dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój elektryk z fajnego i rzeczowego chłopa (wielokrotnie polecanego na tym forum :( ) przekształcił się w ciągu paru miesięcy w kolesia, z którym nie można się dogadać i totalnie olewa klienta. Obecnie w ogóle nie odbiera ode mnie telefonów i w związku z tym nie mam zainstalowanych w większości domu lamp, włączników itp. Baaaaaardzo pilnie poszukuję namiarów na jakiegokolwiek elektryka, który wpadłby do mnie na 1 dzień i dokończył co trzeba. Z góry dzięki!

 

Poszlo na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze, pomózcie bo dostaję kręćka :cry: . Od kilku tygodni poszukuję kompetentnego i przystępnego cenowo hydraulika, który będzie w stanie wykonać mi przyłącze wody w budynku jednorodzinnym na Osowej (SAUR) jeszcze w tym roku najchętniej (przyłącze ok. 20m, studzienka na wodomierz). I oto rezultaty: albo szereg wykonawców, którzy nie robią dla Saur (bo chyba się boją zbyt wysokich wymagań) albo tacy, co nie dadzą rady przed lutym. Muszę się podłączyć jak najszybciej bo za oknem niebawem zetnie. POMOCY!!!

Czy jest ktoś, kto może pomóc w tej sprawie i podać namiary na firmy wykonujące przyłącza w Gdańsku?? Albo cokolwiek podpowiedzieć? Pomóżcie, bo za chwilę wyzionę z żonką ducha...

Z góry dzięx za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowiadywales sie w SAUR?

W prawdzie my budujemy dom w Chwaszczynie i nie podlegamy pod Gdansk,ale cale przylacze,wszystkie rury i wyprowadzenei w budynku zakonczone z licznikiem robila nam firma administrujaca siecia wod-kan dla naszego terenu z Glincza.Zamknelo sie to wszystko kwota ok.2300PLN.

 

Nam tez robili z Glincza z ZUK, kosztowalo nas to 2tys, tak jak u Was licznik w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że EarlGrey napisał, że nie tylko samo podłaczrenie ale i 20 m. wodociągu w drodze. O ile pamiętam, to potrzebne tu są uzgodnienia, projekt i pozwolenie. Samo podłączenie do budynku to faktycznie kwota ok. 2 tys. złotych. Podłaczenie robił mi ZUK Glincz i płaciłem coś około 1,5 tys. zł, ale wcześniej z właścicielami kilku działek załatwialiśmy wszystkie formalności, projket robił nam pan Adam Kwidzyński z Żukowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowiadywales sie w SAUR?

W prawdzie my budujemy dom w Chwaszczynie i nie podlegamy pod Gdansk,ale cale przylacze,wszystkie rury i wyprowadzenei w budynku zakonczone z licznikiem robila nam firma administrujaca siecia wod-kan dla naszego terenu z Glincza.Zamknelo sie to wszystko kwota ok.2300PLN.

 

Też o tym słyszałem - kolega buduje się w Baninie i tam też panują takie zasady. Tylko że w Saur jest inaczej i muszę wykonawcy szukać sam - i koszty też inne :-( (podobne przyłącze 1500zł w Baninie, w Gdańsku na razie wychodzi mi ok. 5000zł :o

 

andrzej74 - dzięki za namiary. Moja Pani architekt też mi ich podała - jutro się do nich spróbuję odezwać.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś namiar = z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na etapie konstrukcji dachu, jutro chyba będzie wiecha. W styczniu deskowanie i dachówka. Teraz chcę zamówić dachówkę, pojechałam do Ambitu ale tam nie spodobało mi się ich podejście do klienta, mieli przesłać mi mailowo wycenę, nie przesłalli. Dzwonię i proszę ale oni pomimo obietnic olewają. No to stwierdziłam, że nie będę się pchać gdzie mnie nie chcą, i tu moje pytanie, gdzie mogę kupić dachówkę ceramiczną, chodzi mi o dobry sklep/hurtownie z dobrymi cenami i proklienckim podejściem. Czytałam na forum o hurtowni "dachy od korzeni" ale gdzie to jest? i pytanie drugoe czy pan Stanisław Jażdżewski kładł u kogoś z Was dachówkę

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dawalismy nasz dach do wyceny do"Vena Dach" na Karwinach,do "MatelBud"na Chwaszczynskiej, do"Bata",do firmy"Dachowka" w Gdyni na Hutniczej i do"Ambitu" rowniez na Hutniczej.Najlepsza oferte dostalismy wlasnie w Ambicie.Wspolpraca z nimi ukladala sie jak najlepiej,z dachowka nie bylo problemu(Creaton-antracyt),terminy,dostawa O.K.

Wiem,ze nie nie jest latwo,ale wybor nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...