Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Uważajcie na wykonawcę pana Andrzeja Mrosewskiego , wykonawcę kominków. Pobrał ode mnie pieniądze dwa razy za ten sam materiał, zreflektowałam sie dość szybko, pan przyznał mi racje i od tego czasu wydzwaniam, żeby oddał mi pieniądze. Tak więc kominek wykonany prawidłowo ale z pana niezły cwaniak i kłamca. Teraz opowiada, że zapłaciłam mniej i niektóre rzeczy to nawet zrobił za darmo. Duzo by pisać, wydawało mi się, że jest to pan uczciwy i pieniądze odda ale niestety "zwraca' mi te pieniądze chyba 5 miesięcy.

Moja rada taka, jeśli weźmiecie tego pana to go pilnować i wszystko na piśmie bo niestety uczciwy nie jest. Wykonawcę poleciła mi firma KOMINKI s.c. Janusz Kraśnicki GDYNIA ul.Morska 176 / 184.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na wykonawcę pana Andrzeja Mrosewskiego , wykonawcę kominków. Pobrał ode mnie pieniądze dwa razy za ten sam materiał, zreflektowałam sie dość szybko, pan przyznał mi racje i od tego czasu wydzwaniam, żeby oddał mi pieniądze. Tak więc kominek wykonany prawidłowo ale z pana niezły cwaniak i kłamca. Teraz opowiada, że zapłaciłam mniej i niektóre rzeczy to nawet zrobił za darmo. Duzo by pisać, wydawało mi się, że jest to pan uczciwy i pieniądze odda ale niestety "zwraca' mi te pieniądze chyba 5 miesięcy.

Moja rada taka, jeśli weźmiecie tego pana to go pilnować i wszystko na piśmie bo niestety uczciwy nie jest. Wykonawcę poleciła mi firma KOMINKI s.c. Janusz Kraśnicki GDYNIA ul.Morska 176 / 184.

 

Tylko współczuć !!!!

Mojego męża dziadek ze Strzebielina Morskiego jest wyuczonym fachowcem od stawiania kominków i różnorakich pieców(restaurował min. piec kaflowy w Dworze Artusa w Gdańsku).

Jak byłby ktos chętny na kominek, to podam kontakt :p

 

Ps. to człowiek o dużym "wzięciu", więc trzeba troszkę czekać na realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

a szczególnie budujacych w Bojanie. Na wiosne zaczynamy budowe na gorce w polowie drogi miedzy bojanem a kielnem.

No i pierwsze pytanie, jak wysoko są tam wody gruntowe, czy niska piwnica (ok 2m pod poziom podlogi) będzie miała tendencje do "pływania" czy też raczej będzie tam sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

a szczególnie budujacych w Bojanie. Na wiosne zaczynamy budowe na gorce w polowie drogi miedzy bojanem a kielnem.

No i pierwsze pytanie, jak wysoko są tam wody gruntowe, czy niska piwnica (ok 2m pod poziom podlogi) będzie miała tendencje do "pływania" czy też raczej będzie tam sucho?

Witam.

Zrób badania geotechniczne gruntu i nie będziesz musiał zgadywać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku :)

u nas wirus zmógł cała rodzinke po prostu masakra, stado zakatarzonych kaszlaków...ale już wychodzimy na prostą

 

Dana szukasz dobrej ekipy do montowania czy dobrych okien :) bo okna to musisz chyba sama zdecydowac jakie :) a wtedy najczesciej ekipa z danej firmy je montuje, a co do elektryka to jestem na etapie obdzwaniania wlasnie wiec polecic nie moge:)

 

Rynus zdecyowanie badania !moge polecic Ci geotechnika :MArcin Brus 501766220

sailor_ro ja jestem umowiona na wiosne z Grablowskim z Bojana na wywrotki z gruzem, ma jakieogs znajomego ,ktory zajmuje sei rozdrabnianiem gruzu.Ceny nie znam niestety ale jak cos bede wiedziala to dam znac i jak Ty cos wczesniej zalatwisz to tez daj oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku :)

u nas wirus zmógł cała rodzinke po prostu masakra, stado zakatarzonych kaszlaków...ale już wychodzimy na prostą

 

sailor_ro ja jestem umowiona na wiosne z Grablowskim z Bojana na wywrotki z gruzem, ma jakieogs znajomego ,ktory zajmuje sei rozdrabnianiem gruzu.Ceny nie znam niestety ale jak cos bede wiedziala to dam znac i jak Ty cos wczesniej zalatwisz to tez daj oki?

 

sliczne dzieki.aktualnie nie przebywam w Polsce,ale w lutym wracam i bede sie kontaktowal z moim koparkowym,bo cos wspominal ze jego brat posiada kruszarke i sie tym zajmuje.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siula Wysłany: Nie, 6 Styczeń 2008 13:12 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

aha witajcie Ania i DArek, a jaki dom , projekt gotowy czy indywidualny , jaka macie dzialeczke?macie juz wykonawce?

 

hej

ciągle załatwiamy dokumenty. Czakamy na kontakt od naszej pani architekt aby omówić zmiany w projekcie. Kupujemy gotowy projekt DIUNA MIX z pracowni Domus. Działeczka 1250 m2 pod lasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! To ja również wzorem Ani i Darka "zapisuję" się na grupę Trójmiejską i serdecznie witam wszystkich!

 

W tej chwili jestem na etapie "papierkowym" i mam zamiar zacząć budowę na wiosnę. Dom naszych marzeń ma stanąć w Kobysewie (pomiędzy Kartuzami a Przodkowem). Więcej informacji z założonym już dzienniku.

 

Właśnie za kilka dni czeka mnie pierwsza rozmowa z pierwszą ekipą... trochę stres :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! To ja również wzorem Ani i Darka "zapisuję" się na grupę Trójmiejską i serdecznie witam wszystkich!

 

W tej chwili jestem na etapie "papierkowym" i mam zamiar zacząć budowę na wiosnę. Dom naszych marzeń ma stanąć w Kobysewie (pomiędzy Kartuzami a Przodkowem). Więcej informacji z założonym już dzienniku.

 

Właśnie za kilka dni czeka mnie pierwsza rozmowa z pierwszą ekipą... trochę stres :-)

 

Wyluzuj, jak dobra ekipa to wszystko powinno przebiegać pomyślnie :D

 

Ps. OOO widzę sponsorkę masz..... no proszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, jak dobra ekipa to wszystko powinno przebiegać pomyślnie :D

Ps. OOO widzę sponsorkę masz..... no proszę :wink:

 

Taaa... tyle, że to właśnie ja ze swoją niewiedzą muszę zadecydować, czy ta ekipa jest dobra czy nie :-)

 

A co do sponsorki - skoro ja "buduję" to ktoś musi sponsorować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...