Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Dzięki za informację.

Najpewniej będziemy robić wycenę w Megabudzie, Wilke&Wilke, Jocz'u oraz firmie, której nazwa kiedyś brzmiała OKNO - 8 lat temu zakładali nam okna w mieszkaniu i jesteśmy do tej pory zadowoleni.

A gdzie jeszcze wyceniałaś okna?

 

Na szczęście nie mam przesuwnych okien tarasowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W okolicach Lęborka jest firma zajmująca się sprowadzaniem i wstawianiem okien. Okna naprawdę po przystępnych cenach i bardzo ładne wizualnie i szczelne.

Za 4 okna w tym witryna z balkonem zapłaciłam o 20% mniej niż w innej firmie montującej okna o takich samych profilach.

 

Jakby ktoś chciał namiar....

To firma NORO z Lębork - Mosty

 

Dla chętnych poszukam nr telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po świętach i od razu zwracam sie o pomoc w znależienie dobrego lecz niedrogiego elektryka jak również poszukuję firmy która zamontuje mi dobre okna.Za wszelkie namiary będe niezmiernie wdzięczna.Pozdrawiam

 

 

witam!mialem elektryka akkurat skaczyl przed swietami,za 120 punktuw wzial 5,5tys za rabocizne,jak cena odpawiada moge dac namiar.....Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję namiaru na dobre jakościowo i przystępne cenowo :wink: okna PCV.

Gdańszczanie, gdzie zamawialiście okna do swoich domków?

 

Pozdrawiam

 

Witam!ja kupilem paru miesiacy temu okna z firmy ADAKON z Nowego dworu,wybralem te euro jakiesz tam z profilu Aluplast 5komurowe,okucie Roto,czekalem 1miesiac ,jestem zadowolony i oknami i montazem.Tez sie razgladalem sie w cenach i ofertach trojmiasta ,a jednak byla to najkozystna oferta.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ceny te same co w Gdansku, za 10m3 7600brutto, trzeba liczyc podlaczenie, wychodzi ponad 10tys. - najtansza oferta 10,5tys Promer Troche drogo :-? Juz sie zdecydowalismy na zbiornik betonowy, ale to jest po prostu komedia ze nawet za betonowe szambo w Trojmiescie z transportem, podlaczeniem chca 10tys. Jeden gosc nam zaspiewal 15tys - za robocizne 7tys! Zadzwonilam do firmy z Radomia. Nie wiem dlaczego Radom wlasnie jest zaglebiem szamb, chyba 5 firm sie oglasza w necie i firmy ogolnopolskie. Chyba bardziej oplaca mi sie zamowic szambo betonowe z Radomia(nawet nie wiem ile to km, na pewno ponad 500) za ok 2500netto plus przewoz i osadzenie zbiornika za 1500zl, pozostaje w moim zakresie koparka i przylacze do budynku. A z tym sie nie orientowalam czy to mi moze wykonac hydraulik.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące filtrów, generalnie problemów z twardą wodą. Tak na wstępie to przewertowałem już temat z opcją "szukaj", no ale może macie swoje doświadczenia. Niektórzy już się ze mna nimi podzielili- tym dziękuję.

Mieszkamy od prawie dwóch tygodni w Chwaszczynie, woda jest niestety twarda - co widać po czajnku i czuć w trakcie mycia, dodatkowo zrobiliśmy test. Zastanawiamy sie co monotwać czy zwykły filtr zmiękcxzajacy np Davi itp /pk.200 zł plus robocizna/, ew. stację uzdsatniania wody /ale to koszt ok. 3 tys. zł/, czy też magnetyzer np. zepter ok. 1 tys. zł/.

Czy może macie jakieś doświadczenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Stoję przed problemem wyboru okien i nie mam bladego pojęcia jakie okna wybrać.Pierwsza firma do ktorej się zgłosiłam aby zrobiła mi wycenę okien a jest to Firma Windows 2000 z Rumii k/Gdyni.

Teraz przytroczę opis jednego okna i bardzo bym prosiła o opinię co o tym sądzicie.

Czy te okna posiadają dobre parametry?

 

Szczegóły pozycji:

Szer x Wys. [mm]: 1800 x 2200

1. Typ: BRILLANT RENOLIT, kolor: Orzech włoski

Przymyki: 1 x 599530

1. Typ okuć: UR BS 1 (ER 1), kolor okuć: Srebrne BM

Szklenie: 4/16/4 k 1 0 Termoflot

2. Typ okuć: RS 10 (MVA-ER1), kolor okuć: Srebrne BM

Szklenie: 4/16/4 k 1 0 Termoflot

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senor_cris

 

Witam!

Polecam tych wykonawcow,bo budowali tym latem u mnie,i nie mialem do nich zadnego zazutu,po prostu,polecam.p.s. okolicy Gdanska

 

Murarze Jerzy Zakrzewski "Cygan" - tel 607226455

 

Pozdrawiam

 

Wlasnie Pan Jerzy mi powiedzial ze Jankowo Gdanskie to dla niego za daleko.

 

mozecie polecic jeszcze kogos?

 

pozdrawiam

 

crisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...