Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Generalnie ceny te same co w Gdansku, za 10m3 7600brutto, trzeba liczyc podlaczenie, wychodzi ponad 10tys. - najtansza oferta 10,5tys Promer Troche drogo :-? Juz sie zdecydowalismy na zbiornik betonowy, ale to jest po prostu komedia ze nawet za betonowe szambo w Trojmiescie z transportem, podlaczeniem chca 10tys. Jeden gosc nam zaspiewal 15tys - za robocizne 7tys! Zadzwonilam do firmy z Radomia. Nie wiem dlaczego Radom wlasnie jest zaglebiem szamb, chyba 5 firm sie oglasza w necie i firmy ogolnopolskie. Chyba bardziej oplaca mi sie zamowic szambo betonowe z Radomia(nawet nie wiem ile to km, na pewno ponad 500) za ok 2500netto plus przewoz i osadzenie zbiornika za 1500zl, pozostaje w moim zakresie koparka i przylacze do budynku. A z tym sie nie orientowalam czy to mi moze wykonac hydraulik.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.

 

W Szemudzie jest sklep hydrauliczny gdzie sprzedają szamba z Radomia właśnie 10m3 wychodzi z podłączeniem koparą itd ok 5tys. zł. Niestety nie mam telefonu do nich. Oczywiście dają atest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Generalnie ceny te same co w Gdansku, za 10m3 7600brutto, trzeba liczyc podlaczenie, wychodzi ponad 10tys. - najtansza oferta 10,5tys Promer Troche drogo :-? Juz sie zdecydowalismy na zbiornik betonowy, ale to jest po prostu komedia ze nawet za betonowe szambo w Trojmiescie z transportem, podlaczeniem chca 10tys. Jeden gosc nam zaspiewal 15tys - za robocizne 7tys! Zadzwonilam do firmy z Radomia. Nie wiem dlaczego Radom wlasnie jest zaglebiem szamb, chyba 5 firm sie oglasza w necie i firmy ogolnopolskie. Chyba bardziej oplaca mi sie zamowic szambo betonowe z Radomia(nawet nie wiem ile to km, na pewno ponad 500) za ok 2500netto plus przewoz i osadzenie zbiornika za 1500zl, pozostaje w moim zakresie koparka i przylacze do budynku. A z tym sie nie orientowalam czy to mi moze wykonac hydraulik.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.

 

W Szemudzie jest sklep hydrauliczny gdzie sprzedają szamba z Radomia właśnie 10m3 wychodzi z podłączeniem koparą itd ok 5tys. zł. Niestety nie mam telefonu do nich. Oczywiście dają atest.

 

 

Ja kupowałem bezpośrednio od producenta z Radomia (na 90%z Jesbetu). Braliśmy z sąsiadem 3 szamba 10m3 i jedno wychodziło ok 3,7 tyś (netto) już ze wzmacnianą pokrywą, kominkiem, i transportem. Musisz tylko wykopać dół i wkładają Ci bezpośrednio do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM DOBREGO ARCHITEKTA GDYNIA-WEJHEROWO, DO PROJEKTU INDYWIDUALNEGO

Takiego co by załatwiał papierkową robotę i był kierownikiem budowy, może jakiegoś polecicie, na biała listę patrzałam, nie ma!

Spróbuj u KamaD - myslę, że pomorze.

Sam szukałem do mojego domu w Wejherowie i żadnych szans, albo terminy takie że szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytania cenowe do tych którzy przechodzili ostatnio przez wykończeniówkę:

tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2, to dużo, mało czy normalnie?

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2

ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2

wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2

 

Skąd te ceny ??? Tynki cem-wap i wylewki: od 20 zł/m2. Nie za bardzo wierzę, że da się taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM DOBREGO ARCHITEKTA GDYNIA-WEJHEROWO, DO PROJEKTU INDYWIDUALNEGO

Takiego co by załatwiał papierkową robotę i był kierownikiem budowy, może jakiegoś polecicie, na biała listę patrzałam, nie ma!

Spróbuj u KamaD - myslę, że pomorze.

Sam szukałem do mojego domu w Wejherowie i żadnych szans, albo terminy takie że szkoda słów.

 

Dzięki, a możesz napisać gdzie mniej więcej szukałeś, ja nie wiem kiedy zacznę się budować, więc nie wiem jaki termin mnie interesuje, wiem że interesuje mnie logiczny architekt, taki który pogada, zaproponuje coś od siebie, zrobi co ja chcę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM DOBREGO ARCHITEKTA GDYNIA-WEJHEROWO, DO PROJEKTU INDYWIDUALNEGO

Takiego co by załatwiał papierkową robotę i był kierownikiem budowy, może jakiegoś polecicie, na biała listę patrzałam, nie ma!

Spróbuj u KamaD - myslę, że pomoże.

Sam szukałem do mojego domu w Wejherowie i żadnych szans, albo terminy takie że szkoda słów.

Oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI!

 

MAM DO WAS WIELKĄ PROSBĘ POMOCY OCALENIA NASZEGO NOWO WYBUDOWANEGO DOMKU DREWNIANEGO.

 

przez nasz dom przez sam srodek salonu jest planowana autostrada S6 Gdansk-Lebork

 

prosze was abyscie wypelnili ankiete

 

 

http://www.lebork-chwaszczyno-s6.dhv.pl/index.php?page=aktualnosci&akcja=1&a=opis&id=163

 

 

 

 

WARIANT KTORY PRZECHODZI PRZEZ MOJ SALON TO NR III -GRANAT-

A WARIANT NR VI W MIARE MOGLBY BYC DO PRZYJECIA PONIEWAZ PROWADZONY JEST NAJDALEJ OD ZABUDOWAN.

 

GMINA SZEMUD WCIAZ WYDAJE POZWOLENIA NA BUDOWE PO STRONIE WARIANTU III ... takze bez komentarza

 

prosze zaznaczcie sprzeciw wobec wariantu nr III granatowy kolor na mapce w ankiecie

 

z gory wam dziekuje i bede bardzo bardzo wdzieczna za kazy oddany głos.

mozna ankiete wypelniac kilka razy!

 

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...