Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Darek, mysle ze to firma "rekuperatory pomorze"?

Szukam też jakiejś alternatywy do nich. Jednak na naszym terenie cos posucha takich firm albo nie mogę ich namierzyć.

 

Hej

Ja w zeszłym roku wyceniałam instalację w :

- Alucolor Sp. z o.o. http://www.heatex.pl [email protected]

- Awo, [email protected], Tomasz Heppner 604-242-690

- Dospel, (namiarów nie znalazłam)

no i rekuperatory.pl Pomorze - Pan Michał Gołuch

Zdecydowaliśmy się ostatecznie na rekuperatory.pl, od nich była najlepsza oferta, no i sprawdzona. Jeszcze nie robiliśmy instalacji więc z doświadczenia nic nie podpowiem.

pozdrawiam

 

Na Alegro widzialem ciekawa rzemieslnicza oferte rek. przeciwpradowego okolo 3 tys. bez wentylatorow cyrkulacunych, gos zachwalal ich sprawnosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko,czy to sa pelne fugi,czy pelne,to jak fuga wystaje za komin,bo po zrobonym dachu,przecieka mi to........ ?!

Dziekuje :D

http://images32.fotosik.pl/127/222eca9d1540b0c2m.jpg

 

Pełne fugi to takie które wypwłniają całą szerkość cegły (tzn) jej wnętrze a nie tak jak murują niektórzy - zaprawe wewnątrzi na zewnątrz.

 

Co do firm to Broker - polecam

Jazbud - odradzam

Koszałka - dobry sklep ale trzeba sie targować

Bat - j.w - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Buduję dom PG6 (http://www.domparterowy.pl) w Gdańsku Klukowie.

Zakończyłem etap: stan surowy przykryty dachem.

Proszę o pomoc wpszukaniu sprawdzonych wykonawców podłogi, tynków wewnętrznych,obudowy do kominka, hydraulika, centralnego odkurzania.

Za pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jeśli ktoś byłby zainteresowany to posiadam do sprzedaży Polski Porotherm z fabryki w Lęborku, który mi został po budowie:

- 150 szt. - 25 cm - po 5,50 zł szt.

- 100 szt. - 11,5 cm - po 5,50 zł szt.

 

odbiór własnym środkiem transportu z Gdyni Wiczlina.

 

Pozdrawiam!

 

witam , skrobnij namiary na [email protected], chetnie wezme jezeli zgodzisz sie na odbior maju ...

 

pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po 6 miesięcznych rozmowach właśnie wyrolował mnie stolarz z Sierakowic z drzwiami zewnętrznymi - dla zainteresowanych info priv. Mam kłopot - czy ktoś może polecić dobrego wykonawcę drzwi zewnętrznych? Zależało nam na dębowych ale w tej chwili to może i z PCV z okleiną dałyby radę... Otwór mamy 230x150 (drzwi z 1 bocznym prześwietleniem). Jestem w kropce, bo za miesiąc mają nam zacząć kłaść płytki we wnętrzach, a w wejściu będzie wielka dziura :-(.

Z góry dzięki wielkie za wszelką pomoc!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po 6 miesięcznych rozmowach właśnie wyrolował mnie stolarz z Sierakowic z drzwiami zewnętrznymi - dla zainteresowanych info priv. Mam kłopot - czy ktoś może polecić dobrego wykonawcę drzwi zewnętrznych? Zależało nam na dębowych ale w tej chwili to może i z PCV z okleiną dałyby radę... Otwór mamy 230x150 (drzwi z 1 bocznym prześwietleniem). Jestem w kropce, bo za miesiąc mają nam zacząć kłaść płytki we wnętrzach, a w wejściu będzie wielka dziura :-(.

Z góry dzięki wielkie za wszelką pomoc!

 

Pozdrawiam

Edmund Nowicki - Now-drew, namiary podawałem jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Buduję dom PG6 (http://www.domparterowy.pl) w Gdańsku Klukowie.

Zakończyłem etap: stan surowy przykryty dachem.

Proszę o pomoc wpszukaniu sprawdzonych wykonawców podłogi, tynków wewnętrznych,obudowy do kominka, hydraulika, centralnego odkurzania.

Za pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam

 

Witam ,polecam do wylewek Serafin i do tynkow (ale tylko cementowo-wapienne) Berendt. Ten drugi poprostu super i ekipa i robota.Namiary sa na bialej liscie wykonawcow. Ja mam budowe w Baninie ,jak cos to mozna zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...