Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

hmm... a ja mogę polecić siebie ; )

ogólnie wszystko opórcz instalacji i dachów ;)

jesteśmy z Kościerzyny ale prawie cały czas robimy w trójmieście.

elewacje, glazura/terakota, panele, malowanie, kostka brukowa... .

785971767 na maile również zawsze wieczorem odpisuje.

pozdrawiam.

 

edit: proszę na PW (priv) albo tel.

a jeśli już musi być na forum to prosiłbym o jakieś dokadniejsze dane ;)

#prezi- odpisałem na PW.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hmm... a ja mogę polecić siebie ; )

ogólnie wszystko opórcz instalacji i dachów ;)

jesteśmy z Kościerzyny ale prawie cały czas robimy w trójmieście.

elewacje, glazura/terakota, panele, malowanie, kostka brukowa... .

785971767 na maile również zawsze wieczorem odpisuje.

pozdrawiam.

 

Ile kosztujewykonanie elewacji z welny plus tynk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary na firme od szamb z wykonastwem. Ekoma z Kowali tylko sprzedaje. Wycene w Promeru juz mam, ale cos do porownania i szamba betonowe - bardzo chcetnie

 

witam,

ja wczoraj zamowilem w Szemudzie szambo betonowe 10 m3. na gotowo 4900 zl netto. ( wzmocniona plyta, wlaz itp). tel do firmy 696430176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuję fachowca do podłączenie wody i kanalizy-który ma powiązania z pewikiem dzięki czemu nie będę miała problemu z odbiorem .Będę wdzięczna za pomoc.

 

Spróbuj u p.Grablewskiego z Bojana (603642014). Kiedyś pracował w PEWIK'u, więc z odbiorami chyba nie powinno być problemów. Mi wprawdzie robił przyłącze kto inny, kogo nie polecam, ale z Grablowskim miałem kontakt i wydawało się, że jest solidny i słowny. Zadeklarował, iz jeśli nie ugram nic ze swoim obecnym wykonawcą, to podejmie się skończenia roboty u mnie. Pls, nie traktuj tego info jako rekomendacji...porozmawiaj z nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończono u nas instalacje od odkurzacza centralnego, polecam pana Jerzego Abrama firma KLIR, pfofesjonalna i sympatyczna obsługa, ceny konkurencyjne. Dla zainteresowanych tel: 601663677.

Polecam także rewelacyjnych młodych elektryków, Jacka i Rafała, bardzo zdolni i pracowici, byli już tutaj wcześniej wymieniani... ELEKTROKLIM Jacek Klimek tel: 504201760.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuję fachowca do podłączenie wody i kanalizy-który ma powiązania z pewikiem dzięki czemu nie będę miała problemu z odbiorem .Będę wdzięczna za pomoc.

 

Spróbuj u p.Grablewskiego z Bojana (603642014). Kiedyś pracował w PEWIK'u, więc z odbiorami chyba nie powinno być problemów. Mi wprawdzie robił przyłącze kto inny, kogo nie polecam, ale z Grablowskim miałem kontakt i wydawało się, że jest solidny i słowny. Zadeklarował, iz jeśli nie ugram nic ze swoim obecnym wykonawcą, to podejmie się skończenia roboty u mnie. Pls, nie traktuj tego info jako rekomendacji...porozmawiaj z nim...

 

Ja rownie korzystalem z uslug Pana Franka, szybko i solidnie w gminie bez klopotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o opinie na temat pokrycia dachu, jakia dachowke wybrac (moj typ to ceramiczna Roben). Gdzie kupowac wiezbe i pokrycie. Co myslicie o Wronskim i tartaku pana Laski? ..., Na forach jest troszke informacji ale z innej czesci Polski .

 

pzdr Pawel

 

Kupowalem Robena w Matelbudzie w Chwaszczynie, material kupowalem w styczniu dach byl robiony we wrzesniu, material dojechall na czas bez klopotow. Robilem to na 7% vacie, pokrycie klad Pan Roszman. Rownież bez wiekszych klopotów, jedynie termin o 2 tygodnie sie opoznil ale bylo w tym troche mojej winy poniewaz wezba stanela troche pozniej niz zakladalismy wiec musial dokonczyc inna bydowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal "molestuje" o ekipe wykonujaca fundamenty.....Czekam i sprawa bardzo pilna.......zaczyna mi sie spieszyc.....

Czekam na "odejscie" sniegu :lol:

Potrzebuje tych namiarow oczywiscie na fachowcow w atrakcyjnej cenie.

 

Ponad to poszukuje kogos szybkiego do projektow przylaczy (ktorego projekty przejda juz w ENERGA i SAUR):

 

- elektryka

 

-gaz

 

-woda

 

Czekam!!

 

Sprawa Bardzo Pilna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal "molestuje" o ekipe wykonujaca fundamenty.....Czekam i sprawa bardzo pilna.......zaczyna mi sie spieszyc.....

Czekam na "odejscie" sniegu :lol:

Potrzebuje tych namiarow oczywiscie na fachowcow w atrakcyjnej cenie.

[/b]

 

Masz białą listę wykonawców, tam jest od groma telefonów. Czekając aż ktoś "poda na talerzu" taniego i solidnego wykonawcę możesz doczekać do jesieni :-)

 

BTW, a jaka to jest atrakcyjna cena i za co, nawet gdyby ktoś chciałby Ci pomóc to nie ma jak :-) No i abstrahując od wszytskiego Ci najlepsi i najtańsi to mają zapewne pozajmowane terminy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Masz białą listę wykonawców, tam jest od groma telefonów.

Szukam, ale nikt nie pisze o fundamentach konkretnie.......

 

PALI SIE TERAZ ZA KIMS KONKRETNYM I ATRAKCYJNYM CENOWO.....POMOZCIE!![

Polowa z namiarow juz posiada niekatualne numery telefonow...

 

P.S. Z panem Klawiter juz sie umowilem.....takze DZIEKI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg, kazda ekipa murarska (murarze zwykli) zrobi ci fundamenty- mnostwo kontaktow na bialej liscie i wszystkie telefony aktualne dopiero co przechodzilam ta faze i obdzwonilam wszystkich, tylko z terminami na wiosne moze byc juz klopot, ale jesli tylko same fundamenty to ekipa zawsze moze sie wstrzelic jak np u kogos schnie strop czy sa inne poslizgi, etc. Dzwon, probuj, spotykaj sie z tymi ekipami.

Klawitter jest bardzo ok, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...