Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Potrzebuje namiary na firme od szamb z wykonastwem. Ekoma z Kowali tylko sprzedaje. Wycene w Promeru juz mam, ale cos do porownania i szamba betonowe - bardzo chcetnie

 

Witam,znalazlam tanie szambo betonowe w Radomiu(6m3=1200pln, 8m3=1800pln).Cena obejmuje zbiornik,standardowa pokrywe-10 cm,zelbetonowy wlaz i montaz.Mozna dokupic wzmocniona pokrywe-16 cm,kominek i zeliwny wlaz(50 pln).We wlasnym zakresie nalezy wykonac wykop i oplacic transport( 2,50pln/km=1000pln).Poszukuje chetnych do wspolnego transportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuje namiary na firme od szamb z wykonastwem. Ekoma z Kowali tylko sprzedaje. Wycene w Promeru juz mam, ale cos do porownania i szamba betonowe - bardzo chcetnie

 

Witam,znalazlam tanie szambo betonowe w Radomiu(6m3=1200pln, 8m3=1800pln).Cena obejmuje zbiornik,standardowa pokrywe-10 cm,zelbetonowy wlaz i montaz.Mozna dokupic wzmocniona pokrywe-16 cm,kominek i zeliwny wlaz(50 pln).We wlasnym zakresie nalezy wykonac wykop i oplacic transport( 2,50pln/km=1000pln).Poszukuje chetnych do wspolnego transportu

ja juz zamowilem w Szemudzie, 10m3 na gotowo 4900 netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.[/qu

 

 

516081614 firma z Radomia produkujaca szamba betonowe o roznych pojemnosciach(zajmuja sie tez montazem).Sama jestem juz zdecydowana na ich zbiornik-szukam kogos do wspolnego transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dolaczam do grupy, gdyz za chwile zaczynamy budowę w Rumi, projekt gotowy Sasza z Archipelagu z drobnymi modyfikacjami, już przebrnęliśmy przez wszelkie sprawy papierkowe (trwało to prawie rok czasu!!) i w zeszłym tygodniu dostaliśmy pozwolenie na budowę. Będę tu pewnie często zaglądał :)

Pozdrawiam wszystkich ruszających przed wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem adaptacje to architektka mnie sie pytala jaki projekt szmba wybieram,bo ona standardowo ma jeden prefabrykowany albo drugi proejkt na szambo z kregow,byla tam cala dokumentacja co i jak.Wiec jesli ona takie rzeczy zalacza do dokumentacji i staostwa/urzedy miasta to akceptuja to chyba jest ok.

W kazdym razie nie wybralem zadnego z nch bo mialem jakis projekcik szamba zalaczony w projekcie domu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się nie mylę, ale wydaje mi się że projekt swoją drogą musi być a atest to inna sprawa. Szambo musi być szczelne i ten dokument stwierdza, że firma produkujące dany zbiornik wykonała badania i ta szczelność jest gwarantowana.

Jeśli sam budujesz szambo to w jakiś sposób będzie musiało być ono odebrane - może wystarczy tylko wpis kierownika budowy, że szambo jest szczelne? Może ktoś się wypowie, kto miał jakieś doświadczenia przy samodzielnej budowie szamba. Inna sprawa to to, że w każdej gminie mogą inaczej patrzeć na tę kwestię.

Pozdrawiam,

Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.[/qu

 

 

516081614 firma z Radomia produkujaca szamba betonowe o roznych pojemnosciach(zajmuja sie tez montazem).Sama jestem juz zdecydowana na ich zbiornik-szukam kogos do wspolnego transportu.

 

 

witam , takze szukalem szamba i znalazlem jakies przedstawicielstwo z Radomia w Gdansku :

 

10 m 3 dwuczesciowe jednokomorowe 3800 netto

namiar : nr tel:784 010 225

 

..a tak z inne beczki , ile w tym roku placicie za mury , za dach (ciesla,dekarz) , bo mam wrazenie, ze ceny robocizny sa lekko przewartosciowane ...moze sie myle ...

 

 

pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.

 

Jakbyscie mieli namiary na firme ktora produkuje i zaklada szamba betonowe to bardzo chetnie.[/qu

 

 

516081614 firma z Radomia produkujaca szamba betonowe o roznych pojemnosciach(zajmuja sie tez montazem).Sama jestem juz zdecydowana na ich zbiornik-szukam kogos do wspolnego transportu.

 

 

witam , takze szukalem szamba i znalazlem jakies przedstawicielstwo z Radomia w Gdansku :

 

10 m 3 dwuczesciowe jednokomorowe 3800 netto

namiar : nr tel:784 010 225

 

..a tak z inne beczki , ile w tym roku placicie za mury , za dach (ciesla,dekarz) , bo mam wrazenie, ze ceny robocizny sa lekko przewartosciowane ...moze sie myle ...

 

 

pozdrawiam Pawel

 

hey

 

no tak,ale dolicz transport i dzwig i wyjdzie Ci coś koło tego co daje Szemud,czyli wszedzie jest to samo.

Co do robocizny:

murarz -nie wypowiadam się

cieśla-35 zł m/kw dachu,bez deskowania i papowania

dekarz-35 zł m/kw dachowka plus 150 zl okno połaciowe

25 zł m/kw blachodachówka plus 150 okno połaciowe

 

to tak mniej wiecej i raczej z dolnej półki tego co znalazlem dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Baaaaaaardzo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców od wylewek z miksokreta, byłabym też wdzięczna za speców od elewacji, trochę już znalazłam na białej liście ale może jeszcze ktoś uprzejmie coś dorzuci? :-?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)

 

Mam tylko numer, gosc robil mi wylewki, placilem 15zlm2-robocizna. 200m2 zrobili w jeden dziej. tel.515615515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Baaaaaaardzo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców od wylewek z miksokreta, byłabym też wdzięczna za speców od elewacji, trochę już znalazłam na białej liście ale może jeszcze ktoś uprzejmie coś dorzuci? :-?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)

 

Mam tylko numer, gosc robil mi wylewki, placilem 15zlm2-robocizna. 200m2 zrobili w jeden dziej. tel.515615515

 

A skad ten koles jest tzn. czy działa w okolicach Wejherowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , takze szukalem szamba i znalazlem jakies przedstawicielstwo z Radomia w Gdansku :

 

10 m 3 dwuczesciowe jednokomorowe 3800 netto

namiar : nr tel:784 010 225

 

Witam,szambo o tej pojemnosci w Radomiu kosztuje 1900 netto juz z montazem!

Jest nas juz pare osob zainteresowanych wspolnym transportem.Firma bierze 2,50pln/km co daje ok. 1000pln.Podzielic to na 4 osoby...........nadal drogo?

Zapraszam do wspolpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , takze szukalem szamba i znalazlem jakies przedstawicielstwo z Radomia w Gdansku :

 

10 m 3 dwuczesciowe jednokomorowe 3800 netto

namiar : nr tel:784 010 225

 

Witam,szambo o tej pojemnosci w Radomiu kosztuje 1900 netto juz z montazem!

Jest nas juz pare osob zainteresowanych wspolnym transportem.Firma bierze 2,50pln/km co daje ok. 1000pln.Podzielic to na 4 osoby...........nadal drogo?

Zapraszam do wspolpracy

 

Bije sie w piers i przepraszam za skladanie falszywych zeznan :oops:

Fakty:

-transport liczony w obie strony-okolo 2500(mozna sie jeszcze potargowac)

-jednorazowa ilosc dostarczonych zbiornikow(elementow) 3

-montaz w cenie zbiornika

-nadal szukam chetnych do wspolnego transportu

a cala reszta na http://www.radbud.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...