Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzystał z usług hurtowni Artmar z Kosakowa? Chcę u nich zakupić Porotherm z odroczoną dostawą na kwiecień płacąc już w tej chwili.

Czy mam się wstrzymać, czy też ewentualnie poza fakturą i uwagami dopisanymi przez sprzedawcę "dostawa na kwiecień" na fakturze wartobyłoby podpisać jakąś dodatkową umowę?

Zależy mi trochę na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Baaaaaaardzo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców od wylewek z miksokreta, byłabym też wdzięczna za speców od elewacji, trochę już znalazłam na białej liście ale może jeszcze ktoś uprzejmie coś dorzuci? :-?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)

 

Mam tylko numer, gosc robil mi wylewki, placilem 15zlm2-robocizna. 200m2 zrobili w jeden dziej. tel.515615515

 

A skad ten koles jest tzn. czy działa w okolicach Wejherowa??

 

musisz zadzwonic, ale mysle ze tak, ja boduje w Bojanie, znajomemu robili w Mostach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wybudowania domu w stanie surowym. Oczywiście jeśli będzie ok to można pomyśleć o czymś dalej. Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście powiem banał - niedrogo i solidnie.

Prosze o wiadomosci na priv

 

Nam budowal Roman Bianga, bardzo solidnie, zeby reszta wykonawców tak dzialala juz pewnie bym mieszkal. tel 0609223130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co już mieszkają w okolicach Bojana, Dobrzewina.

Zastanawiam się nad wyborem szkoły dla dziecka: Bojano lub Karczemki.

Czy ktoś posyła już dzieci do którejś ze tych szkół? Proszę o opinie, uwagi, przemyślenia. Wszelkie będą mile widziane :)

Ewa

 

J a wprawdzie nei meiszkam jeszcze ale kiedyś od MArcinaU żony slyszałam same pochlebne opinie o szkole w Dobrzewinie, moze napisz do niego?:) ja na razie posylam od marca syna do przedszkola przy kościele w Bojanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytania cenowe do tych którzy przechodzili ostatnio przez wykończeniówkę:

tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2, to dużo, mało czy normalnie?

 

Pozdrawiam forumowiczów.

 

hmmm, wylewki mniej wiecej tak jak u nas robocizna bo material juz skoczyl , czyli lacznie wychodzi 30 :(, tynki 26-27 gipsowe a cem-wap.miesiac temu 25 z materaialem, ocieplenie dachu 50 zł wiec masz dobrą oferte za robocizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze napiszcie ile trwa zalatwianie zgody na budowe domu w kOleczkowie (gmina Szemud) - mam narazie tylko warunki przylacza energi i wodne , ale niewiem na kiedy zalatwiac ekipe jesli takowa znajde -(Czy macie jakies sprawdzone w poblizu i jakie sa ceny) ,pozatym mam na dzialce jakies oznaczenia archeologiczne i co z nimi musze robic jakie wykopy , bo z gminy mam podane ze dzialka z przenaczenie na zabudowe jednorodzinna....pozdrawiam

 

My też mielismy punkt archeologiczny, musisz zadzwonic do muzeusm archologicznego w Gdansku tam cie odpowiednio poprzelaczaja , przyjedzie pan , musisz wczesniej zalatwic koparkowego ktory odsloni pare kawalkow ziemi, zaplacisz panu ok.kilkuset złotych. i juz :) dobrze zeby sie zadne fajne skorupy nie znalazly bo wtedy amba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi sie o dachu przypomnialo, mamy 330 m robocizna 17 tys. dachowka betonowa Braas ( grafitowa) 1 lukarna.

 

jestesmy wlasnie na etapie alarmisty, elektryka, hydraulicy robią instalacje,okna za 3 tygodnie wjezdzaja oj dizeje sie i te wybory wszystkie ktore jzu trzeba przemyslec, kafle, kominek,podlogi o losie :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytania cenowe do tych którzy przechodzili ostatnio przez wykończeniówkę:

tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?

wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2, to dużo, mało czy normalnie?

 

Pozdrawiam forumowiczów.

 

hmmm, wylewki mniej wiecej tak jak u nas robocizna bo material juz skoczyl , czyli lacznie wychodzi 30 :(, tynki 26-27 gipsowe a cem-wap.miesiac temu 25 z materaialem, ocieplenie dachu 50 zł wiec masz dobrą oferte za robocizne

 

ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.

za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.

za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.

 

My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny ;)

(15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).

pozdrawiam i polecam sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.

za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.

 

My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny ;)

(15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).

pozdrawiam i polecam sie ;)

 

cena 120 byla za robocizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

co do szamba, polecamy firmę "Koszałka" z Wejherowa - 602 814 130

My mamy od nich szambo betonowe z odlewu, 9m3, z transportem montażem, wykopem dźwigiem itd itd kosztowało nas to 4700zł netto (można bez faktury)

(fotki dla zainteresowanych w dzienniku, na potwierdzenie moich słów;) )

 

Ja mam pytanko z innej beczki. Czy ktoś z was zna jakąś ekipę lub od razu cenę z m2 wykonania tynku cementowo - wapiennego z wykończeniem na gładko (jakiś glif czy coś?? )Okolice Wejherowa/Pucka czyli Leśniewo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...