Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam. prosze tylko od razu nie krzyczec. niech ktos kto jest "oblatany" na forum poda mi gdzie znajde zakres dokumentow, mapek i papierkow, ktore trzeba zdobyc aby sie postarac o pozwolenie na budowe.

z gory dziekuje

Poszukaj wątek "najczęściej zadawane pytania na tym forum." Wydaje mi się, że jest na stronie głównej forum i tam prawdopodobnie to znajdziesz.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuję fachowca do podłączenie wody i kanalizy-który ma powiązania z pewikiem dzięki czemu nie będę miała problemu z odbiorem .Będę wdzięczna za pomoc.

 

Spróbuj u p.Grablewskiego z Bojana (603642014). Kiedyś pracował w PEWIK'u, więc z odbiorami chyba nie powinno być problemów. Mi wprawdzie robił przyłącze kto inny, kogo nie polecam, ale z Grablowskim miałem kontakt i wydawało się, że jest solidny i słowny. Zadeklarował, iz jeśli nie ugram nic ze swoim obecnym wykonawcą, to podejmie się skończenia roboty u mnie. Pls, nie traktuj tego info jako rekomendacji...porozmawiaj z nim...

 

Ja rownie korzystalem z uslug Pana Franka, szybko i solidnie w gminie bez klopotow.

 

 

Miałem do czynienia z panem Grablewskim i był dla mnie drogi , dam telefon do innego wykonawcy -zrobił przyłącze za pól ceny co chciał p.Grablewski, on tez pracował w PEWik-u i tez się zna (nie mam nazwiska)516-03-73-40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy wyceniali i w efekcie zamawiali okna z firmy Chwil (Kębłowo, przy stacji benzynowej, http://chwil.com.pl/ ). Są zdecydowanie najtańsi - przy tych samych parametrach co w innych firmach, cena jest zdecydowanie najniższa, nie dopłaca się dużo za kolor..Maają profile veka.

My jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 

czy ktoś mógłby pomóc z tymi tynkami? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.

za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.

 

My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny ;)

(15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).

pozdrawiam i polecam sie ;)

 

Stelaż alu? No to cena soooper. A skąd wziąłeś taki? Pewnie chodziło Ci o ocynk.

No dobra sorki - czepiam się - pewnie się przejęzyczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś ostatnio korzystał z usług geodety i może powiedzieć ile zapłacił od punktu? Ewentualnie namiary mile widziane. :wink:

Drugie pytanie o stawkę za godzinę pracy koparki, z namiarami jw.

pozdrawiam :D

Geodeta za prosty dom bierze ok. 500, 600 zł + ew. 100 za dodatkowy punkt jeśli są takowe potrzebne

Koparka to wydatek 80 do 120 zł.

Pozdrawiam.

Namiary mogę podać na tanią i solidną firmę - ale to na priw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.

za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.

 

My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny ;)

(15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).

pozdrawiam i polecam sie ;)

 

Stelaż alu? No to cena soooper. A skąd wziąłeś taki? Pewnie chodziło Ci o ocynk.

No dobra sorki - czepiam się - pewnie się przejęzyczyłeś.

stalowy- ocynkowany, zgadza sie ;] (to alu to tak z przyzwyczajenia juz ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy wyceniali i w efekcie zamawiali okna z firmy Chwil (Kębłowo, przy stacji benzynowej, http://chwil.com.pl/ ). Są zdecydowanie najtańsi - przy tych samych parametrach co w innych firmach, cena jest zdecydowanie najniższa, nie dopłaca się dużo za kolor..Maają profile veka.

My jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 

czy ktoś mógłby pomóc z tymi tynkami? ;)

Ciekawe , kiedy w końcu przyjadą na poprawę drewnianych okien u mnie w domku...? Zresztą, zamówiłem swojego serwisanta i wiem , że będzie dobrze... ;-).

A i daltonizm też jakiś u nich mocniejszy niż u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów z Trójmiasta i okolic :D

Dopisujemy się do grupy, ponieważ od czwartku ruszyliśmy z budową (ruszyła póki co koparka :) ) domu Bachus z pracowni MTM Styl tyle, że dodatkowo z piwnicą http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/bachus/default.asp?id=233

Budujemy się w Otominie. Wszystko jeszcze przed nami i szczerze zazdrościmy tym z Was, którzy już mieszkają na swoim :lol:

 

Na początek prośba - czy ktoś może polecić projektanta wnętrz. Szukamy kogoś z otwartą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko z innej beczki. Czy ktoś z was zna jakąś ekipę lub od razu cenę z m2 wykonania tynku cementowo - wapiennego z wykończeniem na gładko (jakiś glif czy coś?? )Okolice Wejherowa/Pucka czyli Leśniewo :)

 

my niedawno zakonczylismy tynki cem-wap, placilismy 15, ale bylismy "policzeni" po staremu, bo umawialismy sie juz latem, z tego co mowil majster, teraz bierze 18/m2. Trzeba jednak przyznac ze to co robi jest bez zastrzezen-idealanie gladziutko, chyba zreszta juz go umiescilismy na bialej liscie wykonawcow z 3miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...