Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Po pierwsze witam wszytskich budujacych..w sumie niedlugo do Was dolacze

Planuje budowe w Gdansku, poczatek sierpien 2008, jestem na etapie "urzedowym" a Wykonawce juz mam...

Mysle o zakupie Porothermu bo nie wiem czy latem nie bedzie drozszyn no i tu pytanie:

Czy zna ktos firme Artmar Gdynia?..maja dobra cene na Porotherm 25 (znaczy mysle,ze dobra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi w końcu udało się znaleść dobrą świerkową podbitkę.

Kupiłem ją w tartaku "Trak" Roman Stenka - w Barłominie - tel. 058 6781716.

Za dowóz do Gdyni zapłaciłem dodatkowo 200zł, a m2 kosztował 30zł.

Podbitka sucha, gładka, równa i w dużych odcinkach nawt 5-6m długości.

Je jestem zadowolony.

 

Co do ekip to biorą od 30-80 zł za robociznę od malowania zaczynając a na montażu kończąc. Moi mają mi wykonać podbitkę za ok. miesiąc więc wówczas będę mógł coś więcej dodać.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z kolei poszukujemy kafelkarza, może ktoś ma jakieś mile doświadczenia, jakie teraz sa orientacyjne ceny za m2?

Cena są zależne od ilości kładzionych kafelek rodzaju, rozmiaru itp itp

Przykładowe ceny w Gdańsku jakimi bazuje przy wycenie.

1m2 układane prosto 45zł

1m2 układane w caro 50zł

1m2 z kafelek 10cm x 10cm - 60zł

fazowanie kafelki mb- 20zł

cokolik mb - 10zł

Weź jeszcze pod uwagę że niektórzy doliczają za każde wycięcie dziury w kafelce, montaż listew narożnych, rewizji itp. Także nie daj sie czasami skusić ceną metra kwadratowego dopóki nie uzgodnisz cen dodatkowych rzeczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedawno robiła badania firma Geodom, jest w kilku miejscach pozytywnie oceniania na "białej liście" (p. Szyłański). Duży plus - cena 2x niższa, niż u najtańszej konkurencji. Terminowość - znośna, dokumentacja - mam mało porównania, ale wydaje się dobrze przygotowana. Jedyny minus - tylko dwa odwierty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...