Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam powoli zaczynam myslec o ogrzewaniu. Moim typem jest piec na pelety i groszek od Kostrzewy. Poprosze o doswiadczenia z takim lub podobnym zrodlem ciepla.

 

pozdrawiam

Zapraszam na http://www.kostrzewa.com.pl > forum tudzież do naszej firmy obejrzeć kociołek i pogaworzyć w temacie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze może ktoś z Was (najlepiej w okolicach Wejherowa,Rumii,Gdyni) posiada i mógłby (za odpłatnością oczywiście) pożyczyć rusztowanie,posiadam 6 przęseł typu warszawskiego,iwec cokolwiek co by mnie poratowało.

pozdrawiam

 

PS. przygotowuje się do stawiania więźby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNIE POSZUKUJE HYDRAULIKA - BUDOWA W GDYNI!!

PROSZE PODAJCIE NAMIARY, MOJ SIE WYCOFAL WLASNIE.!! PROSZE O SPRAWDZONE KONTAKTY, SOLIDNA EKIPE !

 

Z czystym sumieniem moge polecic naszego hydraulika Marek Zaborowski 0607 521 515

 

Ja też mam dobrego hydraulika. Nie chcę teraz podawac namiarów, gdyż za tydzien wchodzi do mnie z pracą, ale jeśli jesteś w wielkiej potrzebie i możesz na niego poczekać, daj znać. Podam wówczas telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze może ktoś z Was (najlepiej w okolicach Wejherowa,Rumii,Gdyni) posiada i mógłby (za odpłatnością oczywiście) pożyczyć rusztowanie,posiadam 6 przęseł typu warszawskiego,iwec cokolwiek co by mnie poratowało.

pozdrawiam

 

PS. przygotowuje się do stawiania więźby :D

 

jeśli nikt się nie odezwie to zapytaj w Ramirencie na Hutniczej. Pożyczałam od nich sprzęt. Mają transport i ogólnie jest OK

 

Namiary:

tel. 058 663-77-30,tel/fax 058 663 10 36

tel. kom. +48 607 862 025

[email protected]

Godziny otwarcia: pn-pt 7-16; sob 8-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Trójmiasta lub okolic ma lub planuje pompę ciepła?

 

My zakładamy pompę ciepła.

 

A podzielicie się informacjami z jakiej firmy? I jaki jest koszt w przypadku Waszego domku?

 

My podpisaliśmy umowę z Buderusem. Ale rozważaliśmy też Viessmanna. Ostatecznie lepsze wrażenie zrobili ci pierwsi. Ceny porównywalne ok 26 - 29 tys zł za samo urządzenie, do tego jeszcze wyminnik i tu zależy już od domu i gleby i typu wymiennika no i podłogówka. Dla mnie ważne było żeby wszystko robiła jedna firma żeby było kogo ganiać jak bedzie coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Trójmiasta lub okolic ma lub planuje pompę ciepła?

 

My zakładamy pompę ciepła.

 

A podzielicie się informacjami z jakiej firmy? I jaki jest koszt w przypadku Waszego domku?

 

My podpisaliśmy umowę z Buderusem. Ale rozważaliśmy też Viessmanna. Ostatecznie lepsze wrażenie zrobili ci pierwsi. Ceny porównywalne ok 26 - 29 tys zł za samo urządzenie, do tego jeszcze wyminnik i tu zależy już od domu i gleby i typu wymiennika no i podłogówka. Dla mnie ważne było żeby wszystko robiła jedna firma żeby było kogo ganiać jak bedzie coś nie tak.

 

Dzięki :) a mogę prosić na priv namiary na firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktos wie co moze byc powodem zmiany koloru fugi na kominie?

Trzy dni temu skonczylismy kominy z cegly klinkierowej pelnej,spoiny wypelnilismy ciemno brazowa zaprawa do klinkieru,a dzisiaj.........fuga jest biala :cry:

Czy to normalne(nie chodzi mi o partaczenie roboty przez wykonawcow),czy to przejsciowe,co z tym mozna(trzeba) zrobic?

Poradzcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...