Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dawno mnei tu nei było i wpadam jak po ogien :)

jest ktoś chętny na transport szamba z RAdomia??????? bo ten transporcik co się pojawiał tu ostatnio to pewnie już nieaktualny co ? chcemy 10 lub 12 m

 

u nas się tyle dzieje, że nei nadązam, a jeszcze dzieciaki wciąż chorują :(

a na budowie jutro okna wstawiają i bramę !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -dostalem pisemko z "Archeologi z Gdanska" ze moja dzielczka jest w strefie obejmujaca osade wielokulturowa ......i ze powinny byc przeprowadzone badania ratownicze i sporzadzona dokoumentacja arch-konserwatorska - wiec potrzebuje namiary na dobrego sprawdzonego ,miłego...i przymykajacego OKO -t o żart archeologa z okolic trojmiasta ...I ILE to bedzie kosztowalo ?- podobno 1000zł okolo .Mam jeszcze pytanie czy moge sobie same przekopac tak dla swojego swietego spokoju dzialeczke przed przyjazdem takiego PANA lunb PAni z Archeolog czy niemoge nic ruszac - przeciez musialem choinki wykopac :-) ??? prosze o opowiedz i namiary pozdrawiam Tomek z GDYNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość It****

hej

zostało mi z budowy:

- 5 palet Silki E 18 (sprzedam po 3 zł za szt/szt.)

- 1 paleta Silki E 24 (sprzedam też po 3 zł/szt.)

- dozownik xelli do zapraw cienkowarstw. do bloczków 18 (sprzedam po 100 zł)

niestety bez transportu (okolice Gdańska); więcej info na priv lub [email protected]

 

pozdrawiam świątecznie i śnieżnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Szukam namiarów na konkretnego(do pilnowania,a nie tylko pieczątek) kierownika budowy.Mój "przyszły niedoszły" się bardzo poważnie rozchorował i nie będzie w stanie pracować.Polecany na "białej liście" ma za daleko,więc szukam dalej.Budowa w okolicach Żukowa.

Pozdrawiam świątecznie

MaWi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -dostalem pisemko z "Archeologi z Gdanska" ze moja dzielczka jest w strefie obejmujaca osade wielokulturowa ......i ze powinny byc przeprowadzone badania ratownicze i sporzadzona dokoumentacja arch-konserwatorska - wiec potrzebuje namiary na dobrego sprawdzonego ,miłego...i przymykajacego OKO -t o żart archeologa z okolic trojmiasta ...I ILE to bedzie kosztowalo ?- podobno 1000zł okolo .Mam jeszcze pytanie czy moge sobie same przekopac tak dla swojego swietego spokoju dzialeczke przed przyjazdem takiego PANA lunb PAni z Archeolog czy niemoge nic ruszac - przeciez musialem choinki wykopac :-) ??? prosze o opowiedz i namiary pozdrawiam Tomek z GDYNI

Poczekaj moj kolega niedawno to cwiczyl - mial dzialke w strefie archeologicznej.

Wynajmowal koparke na swoj koszt i kopal tam gdzie Archeolog mu wskazal....przekopal cala dzialke....a na koncu facet byl zawiedziony-...bo nic nie znalazl :lol: :lol: :lol: :lol:

Kazdy ma swojego "konika" :lol:

Kolega zaplacil jakos 500 pln. Ja nie licze wynajecia koparki......

Jak chcialbys wiecej informascji daj znac na PW. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zamierzam wybudowac Dom W zwiazku z tym poszukuje ekipy. Rozwazam Firmę NORTH – BUD z LUZINA reprezentowaną przez Panów Artur Czylkowski i Daniel Selonke: . Czy mial ktos z Szanownych Forumowiczów coś z tą Firmą lub z tymi Panami do czynienia . Będę wdzięczny za wszelkie opinie!

 

pozdrawiam

 

Witam bardzo serdecznie.

W 2007 roku korzystałem z usług Firmy NORTH-BUD o której mowa.

Firma wykonała mi stan surowy oraz całą wykończeniówke. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług oraz z profesjonalnego podejścia właścicieli do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...