Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam , ma ktos z Was moze doswiadczeenia z rurkami pexalpex, w Liroju sa jakies Chinki za 1,3pln firmowe kosztuja od 3 wzwyz np 6 za metr. Prosze o opinie czy jest ses inwestowac w firmowe, czy sa jakies znaczne roznice jakosci w tych rorkach ...? , moim zdaniem sa produkowane w tej samej fabryce - tyko inny nadruk posiadaja ...

 

Swiatecznie pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drzewem to zalezy,ja w Piasnicy brałem deski po 650 zł plus transport.Deski długie,szerokość około 12-13 cm.ale jakościowo te deski nie były górnych lotów.W Robakowie natomiast zamówiłem deski na deskowanie dachu i tak 650 zl juz z transportem do Lesniewa,dechy szerokie takie od 18 cm w gore nawet niektore po 30 cm.Aha i te z Robakowa sa zaimpregnowane.

Nie polecam brac desek w Almaresie bo maja szajs.Drogi szajs.

Pozdrawiam

 

Zdrowych,Wesołych Świat Wielkanocnych,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa dla Wszystkich forumowiczów i ich rodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ma ktos z Was moze doswiadczeenia z rurkami pexalpex, w Liroju sa jakies Chinki za 1,3pln firmowe kosztuja od 3 wzwyz np 6 za metr. Prosze o opinie czy jest ses inwestowac w firmowe, czy sa jakies znaczne roznice jakosci w tych rorkach ...? , moim zdaniem sa produkowane w tej samej fabryce - tyko inny nadruk posiadaja ...

 

Swiatecznie pozdrawiam Pawel

 

My też się zastanawialiśmy ale nasi fachowcy(w tym mój brat -czyli nie naciągacz) powiedzieli ,że do tych chińskich to jest problem ze złączkami i wogóle z całą resztą .Raz dali się namówić i były wieczne reklamacje ze szczelnością i ogólnie nie poleca.

Pozdrowienia także świąteczne (u nas bardziej przypominają bożonarodzeniowe :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drzewem to zalezy,ja w Piasnicy brałem deski po 650 zł plus transport.Deski długie,szerokość około 12-13 cm.ale jakościowo te deski nie były górnych lotów.W Robakowie natomiast zamówiłem deski na deskowanie dachu i tak 650 zl juz z transportem do Lesniewa,dechy szerokie takie od 18 cm w gore nawet niektore po 30 cm.Aha i te z Robakowa sa zaimpregnowane.

Nie polecam brac desek w Almaresie bo maja szajs.Drogi szajs.

Pozdrawiam

 

Sprawdzaj to deskowanie dachu, przy tak szerokich dechach musza byc po 3-4 gwozdzie inaczej sie wywina, a ekipie nie zawsze sie chce tyle robic. ja sie nie znam ale u mnie inspektor polecal na deskowanie deski do 12cm. mowil ze szersze zawsze sie moga wywijac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Szukam namiarów na konkretnego(do pilnowania,a nie tylko pieczątek) kierownika budowy.Mój "przyszły niedoszły" się bardzo poważnie rozchorował i nie będzie w stanie pracować.Polecany na "białej liście" ma za daleko,więc szukam dalej.Budowa w okolicach Żukowa.

Pozdrawiam świątecznie

MaWi

Wysyłam na priv coby jakiej reklamy nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanie po co tyle mapek jest potrzebnych?

mi architekt powiedział, że ma swojego geodetę który robi jedną mapkę na folii i mu to wystarcza więc po co robi się 8 mapek???

też się zastanawiam, my mieliśmy jedną na folii i w zupełności wystarczyła :o

 

czyli ok. a już się martwiłam, że coś nie tak z naszym geodetą i architektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam pytanie, czy ma ktos namiary na biuro rachunkowe, które byłoby w stanie odliczyc vat od materiałów budowlanych?Normalne biura sobie nie radza :evil: :evil: :evil: Plizzz

Ja zaniosłem do biura chyba "SIGMA" - na Sobieskiego w Wejherowie obok PKO BP i PZU (troszeczkę niżej tego ronda w pawilonie na piętrze). Koszt od 80 do 150 PLN. Ja zapłaciłem 150 bo miałem bardzo dużo faktur.

Oni kseruję wszystkie faktury, wypełniają pity, tylko trzeba się podpisać i zanieść do skarbówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ma ktos z Was moze doswiadczeenia z rurkami pexalpex, w Liroju sa jakies Chinki za 1,3pln firmowe kosztuja od 3 wzwyz np 6 za metr. Prosze o opinie czy jest ses inwestowac w firmowe, czy sa jakies znaczne roznice jakosci w tych rorkach ...? , moim zdaniem sa produkowane w tej samej fabryce - tyko inny nadruk posiadaja ...

 

Swiatecznie pozdrawiam Pawel

 

My też się zastanawialiśmy ale nasi fachowcy(w tym mój brat -czyli nie naciągacz) powiedzieli ,że do tych chińskich to jest problem ze złączkami i wogóle z całą resztą .Raz dali się namówić i były wieczne reklamacje ze szczelnością i ogólnie nie poleca.

Pozdrowienia także świąteczne (u nas bardziej przypominają bożonarodzeniowe :o )

 

Ja osobiście zainwestowałem w jedną z najlepszych firm TECE ale róki jak rórki są "prawie" takie same. Gorzej jest z kształtkami i ich jakością a wszczególności sposobem montarzu. Polecam tylko takie zaciskane a nie jakieś tam skręcane kluczem. Na Forum jest wiele tematóe dotyczących podłogówek i rur wielowarstwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Marzy mi się w salonie piękny parkiet, możecie polecić jakiś sklep lub hurtownię? A może macie jakieś namiary na dobrego parkieciarza?

sprawdzałam białą listę ale nie znalazłam

pozdrawiam Magda

 

kontakt do parkieciarza robil mi sypialnie i cyklinowal stare mieszkanie terminowy i solidny 509550431 dba o material klienta sprawdza wilgotnosc parkietu

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...