Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Szukam wykonawcy podbitki dachowej,moze ktos polecic!!!

 

Sprzedam Poroton 24 pozostalosc po budowie 3palety -180sztuk. W cenie po 6zl/sztuka; Porotherm 11.5 ok 100sztuk ,w cenie 5zl/sztuka. Odbior wlasnym transportem.

Budowa w Trabkach Wielkich.

 

ja polecam goraco ekipe od podbitki, płotu a zasadniczo sa dekarzami tel. 512658909 terminowi, dokladni ,bezproblemowi jedna z niewielu ekip przy ktorych mozna bylo spac spokojnie. Sa z Pruszcza

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania kantówki, stemple, odpady drzewne. Gdynia Redłowo 601 66 40 20.

 

Witam,

 

za kilka dni rozpoczynam budowę. Czy ma ktoś może do odsprzedania drewniane słupki do ogrodzenia budowy, może siatkę, deski do oznaczania dla geodetów?

 

-Marijo

 

Witam,

 

wydzwanialem pod ten numer przez kilka dni z rzedu i nikt nie odpowiada, a potrzebowalem 300 stempli. Teraz zalatwiam z miejscowosci Szemud.

pozdrawiam wszystkich z Trojmiasta i nie tylko

:lol: Krzysztof, budowa na Pogorze, gmina Kosakowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o pomoc osoby które niedawno wykonywały strop lany.

Szukam :

- ceny materialu steple,deski itd

- czas potrzebny do zaszalowania i rozebrania

- czas do rozpoczecia kolejnych prac murowych po zalaniu

- jakie wrazenia co do dokladnosci i gładkosci

 

Dziekuje za ewentualne porady :)

Pozdrawiam.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o pomoc osoby które niedawno wykonywały strop lany.

Szukam :

- ceny materialu steple,deski itd

- czas potrzebny do zaszalowania i rozebrania

- czas do rozpoczecia kolejnych prac murowych po zalaniu

- jakie wrazenia co do dokladnosci i gładkosci

 

Dziekuje za ewentualne porady :)

Pozdrawiam.

Bartek

 

czas do zaszalowania zalezny jest oczywiscie od ilosci osob w ekipie oraz wielkosci i elementow newralgicznych stropu w tym schody lane, szalowanie u mnie trwalo 2 dni, oddzielnie wczesniej byl zalewany garaz. Po zalaniu po 2 tygodniach stawiali gazobeton. Z racji zapobiegliwosci ekipy czyli dokladne deskowanie oraz duza ilisc stepli 260 sztuk strop byl gladki i prosty. Jest na pewno malo akustyczny.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak to nazwać , szopka, barak - poszukuje cos co moge postawic na działce zeby trzymac narzedzia i rozne inne przydatne na budowie akcesoria moze ktos uzywany jakis sprzedaje - budowa bedzie w Koleczkowie -

PS

Acha moze ktos ma za 180-200m kabelka (pradowego)- do sprzedania musze prowizorke podlaczyc - ENERGIA mi powiedziala ze za rok mi podlacza prad..

 

Pozdrawiam budowniczych z Trojmiasta i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak to nazwać , szopka, barak - poszukuje cos co moge postawic na działce zeby trzymac narzedzia i rozne inne przydatne na budowie akcesoria moze ktos uzywany jakis sprzedaje - budowa bedzie w Koleczkowie -

PS

Acha moze ktos ma za 180-200m kabelka (pradowego)- do sprzedania musze prowizorke podlaczyc - ENERGIA mi powiedziala ze za rok mi podlacza prad..

 

Pozdrawiam budowniczych z Trojmiasta i okolic

Witam.

Wlasnie dzis sie dowiedzialem ze jest do sprzedania za jakies smieszne pieniadze barakowoz....nizbyt piekny ale nie przecieka - ma drzwi i okna :)

Chwaszczyno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie

Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.

CMyK

Hmmm na jesieni jak kupowałem siatkę, w marketach mieli ceny europejskie a u producentów normalne. To samo dotyczy słupków i innych aksesorii. Do tego w marketach siatki były z bardzo cieńskiego drutu. Swoją siatkę kupowałem w Bolszewie, dowóz na Osowę był za free.

 

Ponawiam pytanie o podłogi epoksydowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nadmorscy budowniczowie Z budową ruszamy pod koniec maja, jak wszystko dobrze pójdzie a na razie szukamy dobrej pompy ciepla i od informacji mózg mi paruje. Oferty cenowo są zbliżone- myślimy o Thermii z Begom lub IVT HT PLus 11C , z kolektorami pionowymi. Ostatnio przeczytalam na forum, ze niezly jest Buderus- do tej chwili nie bralam go pod uwagę, gdyż nie wydaje mi sie wyspecjalizowany w pompach ciepla, a tu slyszę od was, ze jak najbardziej, hmmm... Może i do nich sie zwróce... Daliśmy sobie spokój z tak wychwalaną tu na forum ClimaKomfort z Grudziadza- system dwóch pomp z pompą powietrzną nam nie pasuje Reasumując, czy jest ktoś na forum kto używa pomp Thermia, IVT lub Buderus i moze

w przyblizeniu zarysować różnice miedzy nimi? Bylabym gorąco wdzięczna Nasz dom jest spory- 270 m2 powierzchni ogrzewanej i 5 os na stale mieszkających Zmartwila mnie informacja o koniecznosci zainstalaowania pompy (poczatkowo mial byc gaz, ale w gazowni powiedzieli, ze w najbliższej dziesięciolatce nie przewiduja ), gdyz wymusza na nas polożenie plytek w calym domu- nawet w sypialniach, rozpacz ((( Latem będzie cholernie nieprzyjemnie wyjśc z lóżka na zimną podlogę, a i z pompą nie jest ona niestety wyczuwalnie ciepla- sprawdzilam to osobiście w 3 miejscach (( No, cóż moze wpadnę na jakieś inne rozwiazanie, choć wiem , ze optymalne jest podlogowe.... Plakać mi sie chce na samą myśl. Czy tylko ja tak przeżywam ten fakt, czy moze ktoś jeszcze rozpacza po drewnianych posadzkach i grubej wykladzinie w sypialniach...? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie

Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.

CMyK

Hmmm na jesieni jak kupowałem siatkę, w marketach mieli ceny europejskie a u producentów normalne. To samo dotyczy słupków i innych aksesorii. Do tego w marketach siatki były z bardzo cieńskiego drutu. Swoją siatkę kupowałem w Bolszewie, dowóz na Osowę był za free.

 

Ponawiam pytanie o podłogi epoksydowe.

 

Poporosze o namiary na firme z Bolszea.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezi-spróbuj w firmie Limex w Przywidzu tel.58-682-51-38.

W ubiegłym roku kupowałem najpierw trochę w Liroy (niestety) bo mam bliżej,a co mi zbrakło to w Limex-ie.Ta siatka z Limex-a jest porządna i ździebko tańsza,a w Liroyu trochę droższa ale szajs (miękka i cieniutka). Nie wiem jak z cenami i jakością w tym roku,ale marketowej już bym nie kupił.

 

MaWi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.

Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.

 

Tomku,

ja polegam na Tobie jak na Zawiszy ;)

a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka :roll:

warto tam podjechac?

Przy okazji - pozdrawiam :)

 

Byłam tam pare dni temu Obie firmy specjalizuje sie w produkcji siatki i słupków i reszy materiałów do ogrodzenia. Jakość wg mnie dobra W obu firmach ceny sa takie same . Którą firmę wybrać? Tu juz chyba zadecudują indywidualne preferencje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...