Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mysle o tym aby ogrodzenie zrobic samemu. Moze ktos ma namiar na tansza siatke ogrodzeniowa i dobre slupki ogrodzeniowe w okolicach 3City?

 

Ja w zeszlym roku kupilem slupki w Metalzbycie(http://www.metalzbyt.com/) w Gdansku,prawdziwe stalowe slupki,a nie cienizna z leroya,czy castoramy,cena byla bardzo korzystna,polecam.

Alie siatke, kupowalem w Elblagu,bo bylo taniej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ludzie gdzie kupiliście drewno na konstrukcje

szukam dobrej i taniej oferty

 

pzdr :D

 

My kupowaliśmy w Nowej Karczmie. Może nie najtaniej ale drewno dobre, konstrukcja prosta i co ważna terminiowo.

 

http://www.tartak.pomorskie.pl/ - jedyny, z którym udało mi sie dogadać. Bardzo słowni, terminowi. Jakosciowo też OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam mocno zainteresowana Bartoszem ale instalator, na którego namiary dostałam z centali przysłał mi ofertę (po uprzednim monicie) z kilkoma sloganami na temat niezawodności, jak to już dużo tych reku zainstalowali itd.itp. oraz z ceną zwalającą z nóg (oczywiście bez szczegółów co w tej cenie się mieści). W związku z tym w centali ustaliłam namiary na kolejnemgo instalatora, wysłałam mailem zapytanie, minął prawie miesiąc a odpowiedzi nie dostałam. Tym sposobem znichęcili mnie do Bartosza i zdecydowałam się na Mistrala.

 

Dostałem namiar od Bartosza na Dom Gdynia, Jerzy Bąk - mam nadzieję, że to nie ta sama osoba....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy możecie polecić jakiąś sprawdzoną firmę od okien. Chodzi mi o PVC okleinowane na dąb złocisty.

 

Ja bardzo polecam firmę DIPLOMEX z Redy, zamówiliśmy u nich okna kolor orzech bo ten złoty dąb nam się nie podobał, okna oczywiście ze szprosami (18mm) zresztą w kolorze orzecha. Okna są na profilu Salamander. Bardzo ładne wizulanie i bardzo dobrze wykonane. Wczoraj miałam montaż, wyglądają ślicznie :) Nie były tanie, ale za taką jakość warto było. Można sobie wybrać czy te listewki przy ramie na dole mają być tradycyjne czy zaokrąglone (zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz). Firma jest producentem także drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam dobrej jakości betonu B20 na ławy fundamentowe w przystępnej cenie (pompa i transport zawarte w cenie).

Czy możecie polecić jakiegoś producenta?

 

Pozdrawiam

 

Ja korzystałam z Wakozu w Tuchomiu, można się nawet dogadać i częściowo brać bez faktury (czytaj taniej bo netto). Pompe liczą dodatkowo, ale transport był gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystich którzy się budują, remontują, odnawiają, naprawiają swoje domki. Z racji tego, że jest to nasz pierwszy post od razu wszystkich pozdrawiamy. Budujemy się za Pruszczem gdańskim. Budowe zaczeliśmy około pół roku temu. Dom stoi w stanie surowym z przykrytym dachem, lecz bez drzwi i okien. Okna i drzwi zamówiliśmy w Megabud w Rumi. Jak myślicie, może słyszeliście, a może widzieliście jak komuś ukradli okna? Znajomi opowiadali nam, że zdarzały sie takie nie miłe sytuacje, że po zamontowaniu okien i na cieszeniu sie nimi niespełna 2 miesiące, rozpływały się i nie było po nich śladu. Obawy nasze są takie, że narazie nikt tam nie mieszka, nie licząc jednego sąsiada, którego tak na prawde jeszcze nie znamy. Do zamieszkania jeszcze długa droga, więc nie wiemy czy mamy sie martwić na zapas. Czy je zabezpieczyć tzn. zabić deskami ...? a może nie potrzebnie się martwimy?Może macie jakieś inne pomysły?

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...