Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

dzieki za szybki zwrot

a precyzujac nasz dom ma ok 130 metrow uzytkowej pow.dach dwuspadowy pow.ok 230 m,dom z poddaszem mieszkalnym, nie podpiwniczony, budujemy z porotermu, za calosc z wierzba dachowa 45 tysiecy+dach ok 15 tys. to chyba wszystko jesli nie to prosze o info.prosze o odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

prezi Wysłany: 29.03.2008 Temat postu: Re: wycena

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

mayekmc napisał:

Witamy serdecznie

pierwsze wpisy sa najgorsze, ale mam nadzieje ze przygarniecie "nowego" jak swojego:-) planujemy ruszyc z budowa za ok 2 miesiace i sa to bardzo ambitne plany gdyz jeszcze chcemy zdazyc w tym roku ze stanem surowym otwartym z dachowka, jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne my juz praktycznie podjelismy decyzje co do wykonawstwa, a mamy male standardowe pytanko: czy koszt 45 tysiecy z wierzba dachowa + ok 15 tys.za dachowke to rozsadna cena czy lekko przesadzona:-) pozdrawiamy

Marek i Mariola

 

 

my placilismy w zeszlym roku 43 tys za budowe domu 200m2 plus garaz 45m2 43 tys. ( budowa do wiezby)

 

 

 

a jaki macie dach 2 czy 4 spadowy, z piwnica? nam tak wycenily 2 ekipy a trzecia troszke taniej bo 40 tys ale trzecia ok 38 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezi Wysłany: 29.03.2008 Temat postu: Re: wycena

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

mayekmc napisał:

Witamy serdecznie

pierwsze wpisy sa najgorsze, ale mam nadzieje ze przygarniecie "nowego" jak swojego:-) planujemy ruszyc z budowa za ok 2 miesiace i sa to bardzo ambitne plany gdyz jeszcze chcemy zdazyc w tym roku ze stanem surowym otwartym z dachowka, jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne my juz praktycznie podjelismy decyzje co do wykonawstwa, a mamy male standardowe pytanko: czy koszt 45 tysiecy z wierzba dachowa + ok 15 tys.za dachowke to rozsadna cena czy lekko przesadzona:-) pozdrawiamy

Marek i Mariola

 

 

my placilismy w zeszlym roku 43 tys za budowe domu 200m2 plus garaz 45m2 43 tys. ( budowa do wiezby)

 

 

 

a jaki macie dach 2 czy 4 spadowy, z piwnica? nam tak wycenily 2 ekipy a trzecia troszke taniej bo 40 tys ale trzecia ok 38 tys

 

 

4 spadowy na domu i na garazu. bez piwnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezi Wysłany: 29.03.2008 Temat postu: Re: wycena

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

mayekmc napisał:

Witamy serdecznie

pierwsze wpisy sa najgorsze, ale mam nadzieje ze przygarniecie "nowego" jak swojego:-) planujemy ruszyc z budowa za ok 2 miesiace i sa to bardzo ambitne plany gdyz jeszcze chcemy zdazyc w tym roku ze stanem surowym otwartym z dachowka, jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne my juz praktycznie podjelismy decyzje co do wykonawstwa, a mamy male standardowe pytanko: czy koszt 45 tysiecy z wierzba dachowa + ok 15 tys.za dachowke to rozsadna cena czy lekko przesadzona:-) pozdrawiamy

Marek i Mariola

 

 

my placilismy w zeszlym roku 43 tys za budowe domu 200m2 plus garaz 45m2 43 tys. ( budowa do wiezby)

 

 

 

a jaki macie dach 2 czy 4 spadowy, z piwnica? nam tak wycenily 2 ekipy a trzecia troszke taniej bo 40 tys ale trzecia ok 38 tys

 

 

4 spadowy na domu i na garazu. bez piwnic.

 

mysle ze cena jezt wazna ale jakosc usulugi bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne

 

To w pewnym sensie jest juz jakas odpowiedz,jesli dostaliscie podobne wyceny,to chyba nic wiecej nie zwojujecie,tym bardziej,ze goni Was czas.

Mysle ze 60 tys. za stan który opisujecie to dzisiaj jest standard i najwazniejsze to wsrod wykonawców wyłuskać "perełkę" która zbuduje dom Waszych marzeń,czego Wam serdecznie zycze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki

zdajemy sobie z tego sprawe ze takie sa ceny a ekipa na ktora trafilismy robi dobre wrazenie a wiec jestesmy dobrej mysli:-)

tak na marginesie czy ktos moze kojazy firme SEPART ktorej wlascicielem jest Pan Artur, moze u kogos z forumowiczow budowala ekipa tego Pana, zawsze warto zaczerpnac informacji.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w jakim sensie nie bierze? Moja brygada którą zresztą umieściłam na białej liście bierze i mało tego, koleżanka dała do wyceny dom dosłownie m-c temu - jedna firma wyceniła jej za 50 tys. a moja brygada na 30 tys. - to spora różnica. Oczywiście jeśli się szuka na "zaraz" to niestety rzadko można znaleźć jeszcze uczciwych ludzi którzy nie chcą zedrzeć z budujących jak najwięcej kasy. Jak tylko mówisz, ze pilne to stawka od razu idzie do góry, też to przerabiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ... ale dzieci, budowa, praca tzw. niedoczas ;-)

 

Domek od przyszłego tygodnia będzie się wykańczał, a my razem z nim

 

I w związku z tym mam pytanko: gdzie najtaniej w okolicy Bojana (z transportem lub bez) kupić płyty OSB grubość 22 i 8 w sporych ilościach do układania na strychu.

 

Pomożecie ... No ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie i znow z malym zapytaniem:

probujemy teraz zalaczyc prad na naszej dzielce w Borkowie gmina Pruszcz, czyli taryfe budowlana i ciezko nam jest sie doporozumiec z Paniami z enegi a dodam ze probujemy to zrobic telefonicznie, tz,zaczerpnac informacji jak to zrobic i mamy bledne info.jedna osoba mowi tak druga inaczej, paranoja. Mamy juz skrzynke na dzialce i teraz co dalej?otrzymalismy wraz z dokumentem potrzebnym do pozwolenia umowe i czy najpierw musimy ja podpisac i czekac czy mozna to zalatwic od reki(oczywiscie po wniesionych oplatach), i czy musimy miec swojego elektryka?Jak ktos moglby nam to rozpisac krok po kroku to bylbym wdzieczny:-)pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...