Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

POSZUKUJE STOLARZA LUB CIESLI KTORY WYKONAŁBY NAM BRAME WJAZDOWĄ DREWNIANĄ.

 

Z materialu powierzonego lub wlasnego.

Moze macie jakis dobrych do polecenia?

Mamy projekt i material wiec mozna szybko zaczynac.

 

Bede wdzieczna za pomoc - moze ktos ma dobrego stolarza do polecenia niekoniecznie robiacego bramy :wink: ale wartego polecenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na sprawdzone ekipy do budowy domu, fundamenty, stan surowy, dach itp. Na razie na działce tylko chwasty wiec każdy namiar jest dobry. Budowa będzie w Wejherowie. Namiary mogą być na priv jak kto woli. Przejrzałam forum, ale takich głównych ekip jest mało, częśc już nie robi.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z DOWOZEM :)

 

Jakie mieliście/macie ceny za posadzki maszynowe z materiałem z metr kwadr.? i jaka jest na teraz cena za ocieplanie domu z zewnątrz styropianem? Proszę podawajcie swoje stawki, muszę zweryfikować znów :)

 

Jeśli chodzi o psadzki to cena za metr bez materiału 15 zł. Już nauczylismy się na tynkach, że nie opłaca się brać z materiałem. Jeśli chodzi o ocieplenie to płaciliśmy 40 zł ale stawki są do 70 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzki z materiałem i układaniem styropianu 33 złote.

Ocieplenie:

 

-ekipa z okolic Piaśnicy 70 zł m2

-ekipa z Gnieżdzewa 45 zł m2

-ekipa z Pucka 52 zł m2

 

Wszystkie ekipy gąbkują po 2 warstwie kleju, tylko pierwsza tarkuje styropian.

 

Pozdrawiam

 

PS ceny za ocieplenie z wyprawką oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie opłaca się z materiałem? Ja słyszałam że zamówienie piachu jest dość trudne bo musi to być jakiś dobry i naprawdę sprawdzony więc jeśli go zamówie zły to też będzie lipa. Ja mam zapłacić z materiałem czyli piachem itp. 33 zł za metr kwadrat, steropian przed zalaniem sami musimy ułożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdzie najtaniej w okolicy Bojana (z transportem lub bez) kupić płyty OSB grubość 22 i 8 w sporych ilościach do układania na strychu.

Ja ponad 200m2 płyty OSB3 15mm kupowałem w Castoramie bo wyszło najtaniej. Można jeszcze kupić w Bacie, Almaresie i jednej firmie w Bolszewie (chyba kornix le mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o Panów

 

-Akackiego

-Dawidowskiego

-Ludwika Kryszewskiego

-Rafała Skrzypkowskiego

 

Może ktoś miał doczynienia z którymś z tych Panów.

Będę bardzo wdzięczna o jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuję.

Ja miałam i opisałam swoje doświadczenia polecajac pana Dawidowskiego na białej liscie. tRoche lakoniczne, to Twoje pytanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...