Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A dlaczego nie opłaca się z materiałem? Ja słyszałam że zamówienie piachu jest dość trudne bo musi to być jakiś dobry i naprawdę sprawdzony więc jeśli go zamówie zły to też będzie lipa. Ja mam zapłacić z materiałem czyli piachem itp. 33 zł za metr kwadrat, steropian przed zalaniem sami musimy ułożyć.

 

Dzwoni Pani po piach i mówi, ze ma to być do wylewek i taki przywiozą. mamy namiar na faceta od piachu. Zawsze w każdej chwili dowiezie. Nasi fachowcy sami rozłożyli steropian a za robote z materiałem biora 25 zł ( my bez materiału zapłaciliśmy 15 zł) więc to taniej niż wasza ekipa. Ekipa jest z Tucholi. Dość daleko ale dużo robią w Gdańsku, Gdyni. U nas w okolicy koleczkowa bardzo dużo osób ją sobie poleca. jesli chcecie namiar to proszę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie opłaca się z materiałem? Ja słyszałam że zamówienie piachu jest dość trudne bo musi to być jakiś dobry i naprawdę sprawdzony więc jeśli go zamówie zły to też będzie lipa. Ja mam zapłacić z materiałem czyli piachem itp. 33 zł za metr kwadrat, steropian przed zalaniem sami musimy ułożyć.

 

Dzwoni Pani po piach i mówi, ze ma to być do wylewek i taki przywiozą. mamy namiar na faceta od piachu. Zawsze w każdej chwili dowiezie. Nasi fachowcy sami rozłożyli steropian a za robote z materiałem biora 25 zł ( my bez materiału zapłaciliśmy 15 zł) więc to taniej niż wasza ekipa. Ekipa jest z Tucholi. Dość daleko ale dużo robią w Gdańsku, Gdyni. U nas w okolicy koleczkowa bardzo dużo osób ją sobie poleca. jesli chcecie namiar to proszę napisać.

Ja również poproszę namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje namiary:

Piasek: Mieczysław Doering 602 574 119 Wiczlino

Wylewki: 509 752 376 lub 502 510 583 z miejscowości Tuchola. Nie pamietam jak sie nazywali. Ekipa 8 zwinnych chłopaków. 300 metrów wylali nam od rana do 18. Naprawdę ok. Nie wiele ekip moge polecic ale ich z czystym sumieniem tak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Szukam dobrej i sprawdzonej ekipy do elewacji (wełna mineralna +tynk+podbitka).

Dzięki za info

 

kazmier

 

Namiary podam na priv lub na emaill jak będziesz zainteresowany. Ekipa sprawdzona bynajmniej i godna polecenia :D

 

Oooo Pianiwo, dlaczego zmienilas nick? Pianiwo - a teraz Iwonka_32 poleca z pewnoscia swojego meza i jego rotacyjna ekipe, Jezeli ktos bylby zainteesowany -moge podzielic sie swoimi uwagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje namiary:

Piasek: Mieczysław Doering 602 574 119 Wiczlino

Wylewki: 509 752 376 lub 502 510 583 z miejscowości Tuchola. Nie pamietam jak sie nazywali. Ekipa 8 zwinnych chłopaków. 300 metrów wylali nam od rana do 18. Naprawdę ok. Nie wiele ekip moge polecic ale ich z czystym sumieniem tak.

Pozdrawiam

 

śLICZNIE ci Dziękuję, dziś sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt w okolicach Trojmiasta nie zamawial schodow? Nikt z Was nie ma zaufanych stolarzy, godnych polecenia?

 

ja ja zamawialam !troche za pozno zajrzalam - ale moze jeszcze sie przyda :

+507739807 p.Andrzej, Kosakowo.

Listwy maskujace do poprawki - ale ogolnie schody ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszustkich,

 

Mam pytanie - czy któryś z forumowiczów może polecić producenta ładnych i przyzwoitych cenowo schodów na konstrukcji stalowej? Znamy Rintal-a i Centrum Schodów, Metalltech z Nowego Dworu. Czy może ktoś kupił lub zna innych dobrych producentów?

Chodzi nam o schody ażurowe z centralną, środkową belką jako element konstrukcyjny, stopnie drewniane, barierki ze stali.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Rafał

 

Ja robię całe drewniane w JiP z Redy na ulicy Przemysłowej, ale z tego co pamietam robią też takie jak potrzebujesz. Sprawdź galerię na ich stronie w necie http://www.jip.com.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szkoda, że wcześniej tu nie zaglądnęłam, dużo fajnych namiarów. Może ktoś ma namiar na fachowców od ukladania kostki brukowej? Ja buduję się koło Koleczkowa.

Pozdrawiam

 

W lipcu będę kładł (no nie ja tylko fachowcy) kostkę, dużo dobrych namiarów na brukarzy dostaniesz w firmach brukarskich. Ja dostałem namiary z KostBet'u z Miszewka. Brukarz dobry (oglądaliśmy kilkanaście wykonanych prac), no i ma duży rabat przy zakupie kostki. Nie mniej jednak proszę też przeszukać ten post i Białą Listę Wykonawców Trójmiasto, może tam coś znajdziesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy zbierać oferty na wykończeniówkę.

Powiedzcie mi czy:

- 125 zł netto z materiałem za ocieplenie poddasza (wełna 15+5, karton gips, folia, przygotowanie do malowania)

- 23,50 zł netto za tynki cementowo-wapienne z materiałem

- 135 zł netto za ocieplenie zewnętrzne (15 cm styropianu plus tynk sylikatowy 2 mm baranek) z materiałem i montażem parapetów zewnętrznych

- 50 zł netto za standardowe (cokolwiek to znaczy :wink: ) położenie kafli

 

to są dobre ceny??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne dla mieszkańców Bojana, Dobrzewina i Karczemek - zawieszone zostały prace odnośnie Trasy Kaszubskiej (droga S6). Najprawdopodobniej cały pomysł upadł już definitywnie.

 

naprawde Markus ?? A skad takie wiesci ?

 

wiemy coś więcej??

markus_gdynia - napisz coś więcej

jestem (myślę, że nie tylko ja) "żywo zainteresowany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szkoda, że wcześniej tu nie zaglądnęłam, dużo fajnych namiarów. Może ktoś ma namiar na fachowców od ukladania kostki brukowej? Ja buduję się koło Koleczkowa.

Pozdrawiam

 

W lipcu będę kładł (no nie ja tylko fachowcy) kostkę, dużo dobrych namiarów na brukarzy dostaniesz w firmach brukarskich. Ja dostałem namiary z KostBet'u z Miszewka. Brukarz dobry (oglądaliśmy kilkanaście wykonanych prac), no i ma duży rabat przy zakupie kostki. Nie mniej jednak proszę też przeszukać ten post i Białą Listę Wykonawców Trójmiasto, może tam coś znajdziesz.

Pozdrawiam

A mozesz powiedzieć ile biorą za metr ułożenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szkoda, że wcześniej tu nie zaglądnęłam, dużo fajnych namiarów. Może ktoś ma namiar na fachowców od ukladania kostki brukowej? Ja buduję się koło Koleczkowa.

Pozdrawiam

 

W lipcu będę kładł (no nie ja tylko fachowcy) kostkę, dużo dobrych namiarów na brukarzy dostaniesz w firmach brukarskich. Ja dostałem namiary z KostBet'u z Miszewka. Brukarz dobry (oglądaliśmy kilkanaście wykonanych prac), no i ma duży rabat przy zakupie kostki. Nie mniej jednak proszę też przeszukać ten post i Białą Listę Wykonawców Trójmiasto, może tam coś znajdziesz.

Pozdrawiam

A mozesz powiedzieć ile biorą za metr ułożenia?

 

Ostatnio zaczepiłem brygadę na jakiejś budowie i pytałem o cenę - 35zł za metr ułożenia + rabacik przy kupnie kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...