Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Mam kłopot i pytanie.Kompletnie nie znam się na budowlance i na obecnych cenach.Interesuje mnie jaki jest koszt (grubo orientacyjny)postawienia parterowego domu(bungalow)ok.200 mkw.ze wszystkimi instalacjami ,bez piwnic ,do zamieszkania?Czy jest mi w stanie ktoś pomóc?Chodzi mi o orientacyjny koszt z tolerancją powiedzmy ok.50tys.

 

A poszukaj na stronach biur projektowych, zamieszczaja uproszczone kosztorysy. Bo to zalezy od dachu, jaka dachowka i czy nie blachodachowka itd.

 

250-300 tys jak bedziesz rozsadnie wydawal kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

Niedługo się wprowadzam do swojego domku na Osowej i mam pytanie do ludzi z Gdańska: z kim macie podpisane umowy na wytwóz śmieci i ile płacicie?

 

Rozumiem, że nikt z Osowej nie czyta tego forum, lub wszyscy utylizują śmieci poprzez obróbkę termiczną :lol:

 

Potrzebuję ekipy do przeprowadzki, możecie kogoś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dobry kontakt na fachowców od układania kostki brukowej. Jeśli znacie też skład, który ma dobre ceny to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

 

Podczepiam się pod to pytanie.

Również zainteresowany.

Ja również jestem zainteresowany tym tematem a do położenia mam z 200m2 więc nie chciałbym by mi ktoś to spaskudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie poleciś kogoś do ocieplenia i tynków zewnętzrnych z mozliwymi terminami jeszcze na ten rok oraz jakąś sprawdzona firmę od schodów wewnętrznych drewnianych?

 

Jakiś czas temu :evil: już dwukrotnie polecałem firmę now-drew /pan Edmund Nowicki/ k. Szemudu - stolarka drzwiowa, schody.

Zamawiałem u nich drzwi zewnętrzne i schody, jesteśmy z nich zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu :evil: już dwukrotnie polecałem firmę now-drew /pan Edmund Nowicki/ k. Szemudu - stolarka drzwiowa, schody.

Zamawiałem u nich drzwi zewnętrzne i schody, jesteśmy z nich zadowoleni.

 

A mógłbys jeszcze raz podać bo wyszukiwarka Muratora działa jak działa

 

 

No to jeszcze jedna prośba. Polećcie jakąś tanią hurtownei sanitarną w Pomorskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys jeszcze raz podać bo wyszukiwarka Muratora działa jak działa

 

 

No to jeszcze jedna prośba. Polećcie jakąś tanią hurtownei sanitarną w Pomorskim

 

Zerknij proszę na stronę 296...

Co do hurtowni sanitarnych - ja pojeżdziłem po kilku takich na terenie Trójmiasta /kilka znałem, parę wyszukałem w internecie/ , zostawiłem do wyceny to co nas interesowało, otrzymałem takowe wyceny lub nie /niektórzy zignorowali/ i wybrałem firmę która przedstawiła najlepsze warunki - głównie chodziło o rabat, bo ceny jednostkowe były w każdej z nich podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym miesiącu rozpoczynam budowę. W związku z tym poszukuję jakiegoś blaszaka na materiały. Może ktoś po budowie ma na zbyciu?

 

Zobacz wczesniej - zamieszczalam ogloszenie dot sprzedazy budy budowlanej, tam jest zdjecie. Ocieplana styropianem, z podlaczeniem pradu. Miejsce - Niestępowo kolo Otomina, transport wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...