Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

witam,

 

przymierzam sie do wylozenia podjazdu do garazu...

 

no wlasnie czym?

 

kostka widze jest w grubosciach od 4cm i wiecej

plyta azurowa 8cm i wiecej

 

po podjezdzie ma czasem jezdzic szambowoz

 

co byscie polecali?

 

pozdrawiam

 

c

 

Zeby robic podjazd do garazu musze miec ten garaz. Mimo ze go (jeszcze) nie mam juz na ten temat rozmyslam. Widzialam w ostatniej ofercie Leroy taka plastikowa kratke trawnikowa (3,98 zl/szt, wym. 32,5x32,5x3,5 cm). Widywalam tez taka na roznych parkingach. Ale nie wiem ile to warte... Moze ktos przekonal sie na wlasnej skorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

potrzebuje namiar na minikoparke okolice Chwaszczyna dokladnie Bojano.

PS

ile kosztuje godzina pracy koparki?

 

Pan Wojtek (Chwaszczyno) 604 419 436 lub jego brat - Marek 606 138 850. Ilekroc dzwonilam, byli "od reki". U nich mozna tez zamowic piasek/zwir.

 

ps. w zeszlym roku za duza koparke placilam 80 zl/h + 50 zl za dojazd (jesli praca dluzej niz 5 h nie bylo oplaty za dojazd).

 

dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po swietach. Chcialem zapytac czy ktos moze polecic sprawdzoną hurtownie (atrakcyjna cenowo) z kominami systemowymi Sklaniam sie ku schiedlowi albo leierowi wiec jesli ktos kupowal gdzies w okolicach 3 city i jest zadowolony z obslugi i ceny moze podzieli sie namiarami i spostrzezeniami

Pozdrawiam

 

Witam,

my kupilismy w zeszlym roku Leier-a , ale bezposrednio z fabryki - najtaniej nawet wliczajac dowoz. Czyli z Malborka.

http://www.leier.pl

Pozdrawiam

Krystyna i Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po swietach. Chcialem zapytac czy ktos moze polecic sprawdzoną hurtownie (atrakcyjna cenowo) z kominami systemowymi Sklaniam sie ku schiedlowi albo leierowi wiec jesli ktos kupowal gdzies w okolicach 3 city i jest zadowolony z obslugi i ceny moze podzieli sie namiarami i spostrzezeniami

Pozdrawiam

 

Witam,

my kupilismy w zeszlym roku Leier-a , ale bezposrednio z fabryki - najtaniej nawet wliczajac dowoz. Czyli z Malborka.

http://www.leier.pl

Pozdrawiam

Krystyna i Krzysztof

My kupowalismy Schiedla w firmie Insbud Wybrzeze z Gdyni. ul. Hutnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji :

 

Mamy do odsprzedania bardzo tanio ( do uzgodnienia ) przyczepe kempingowa. Wykorzystywalismy ja dla ekipy budowlanej w zeszlym roku. Spalo w niej 5, 6 osob. Przyczepa jest sprawna, na kolach, ale bez papierow wiec do transportu na lawecie. Miejsce odbioru Pogorze, gmina Kosakowo.

Dodatkowo ( juz wczesniej oglaszalismy ) 3 okna nowe FAKRO kolankowe. Odsprzedamy za 50% ceny, jaka my zaplacilismy - nie pasuja do naszych otworow - za krotkie - okna nie montowane. Nie zdazylismy zmienic zamowienia na dluzsze ( wyzsze ). Wiec leza i czekaja na nabywce w oryginalnych kartonach.

 

0-501027545

0-58 7182774

 

Pozdrawiamy

Krystyna i Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji :

 

Mamy do odsprzedania bardzo tanio ( do uzgodnienia ) przyczepe kempingowa. Wykorzystywalismy ja dla ekipy budowlanej w zeszlym roku. Spalo w niej 5, 6 osob. Przyczepa jest sprawna, na kolach, ale bez papierow wiec do transportu na lawecie. Miejsce odbioru Pogorze, gmina Kosakowo.

Dodatkowo mam do sprzedania okna kolankowe Fakro kolankowe 3 sztuki Odsprzedamy za 50% ceny, jaka my zaplacilismy .

 

o symbolu BDL

 

z balchami do obrobki okna na zewnatrz

 

info pelne tutaj:

 

http://www.fakro.pl/htmli/462.php

 

Oczywiscie faktura ( ksero, gdyz wszystkie okna sa na jednej fakturze ) bedzie dolaczona.

 

Okna kupilem dla siebie, ale przez roztargnienie zapomnialem w zamowieniu zmienic wymiary ( wysokosc okien ), gdyz podnioslem sciane kolankowa i teraz te nie beda pasowac.

 

Niestety bylo juz za pozno, aby zmienic zamowienie i okna przyjechaly do mnie takie jak wczesniej planowalem.

 

Dlatego tez okna te (do sprzedania) sa NOWE, nie uzywane, nie montowane, rozpakowane kartony w celu sprawdzenia zawartosci i zaklejone spowrotem, gotowe do bezpiecznej przesylki.

Jest to okno otwierane rozwiernie i uchylnie. Rozwarcie skrzydla do 90 stopni, uchylenie skrzydla do 12cm niezaleznie od rozmiaru. Obslugiwane za pomoca jednej klamki!!! Okno mozna zamknac na kluczyk, ktory znajduje sie w standardowym wyposazeniu. Jednokomorowy pakiet szybowy 4H-14-33.1T, o wspolczynniku U szyby = 1,1 W/m2K, z zewnetrzna szyba hartowana i wewnetrzna ze szkla laminowanego. Nowe okucia obwiedniowe. Do dachow o kacie nachylenia od 15 do 55 stopni.

 

2 x 78cm szerokosci x 75cm wysokosci

1 x 94cm szerokosci x 75cm wysokosci

 

 

0-501027545

0-58 7182774

 

Pozdrawiamy

Krystyna i Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beczek...mamy znajomych którzy maja jeszcze 2dwie beczki 1000l(używane) z kranikiem (mozna podłączyć wąż). Kupilismy a za 250 zł.Bardzo nam sie przydaja na budowie.Takze jakby co to moge dac namiary

 

Dzięki ale potrzebuję 60-100 litrowych, ew. trochę większych.

 

A tak przy okazji ile wody wychodziło wam na dzień/tydzień budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na dobrego fachowca od prac ziemnych, zdjęcie humusu i wykop ław. Okolice Wejherowa. Proszę o pomoc :)

 

sprobuj z moim sasiadem, ktory jest "budowlańcem" (z Kapina) a przy okazji ma koparke wiec moze uda sie dogadac.

Marcin - tel. 602-240-647

 

pozdro

Potwierdzam. Firma Martinez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi polecić jakiś hotel/pensjonat/apartament w Gdańsku lub okolicach (powiedzmy do 30km) do 200zł/dobę. Chodziłoby konkretnie o dni 25-27 i skład 2+1.

 

Żeby nie zaśmiecać wątku - może być na priv.

 

Z góry dziękuję

 

Może tu spróbuj http://meteor.turystyka.pl/noclegi_gdansk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądm się za oknami - intersuję mnie plastikowe, bylismy dzisiaj w alu-plascie, ale mam mieszane uczucia. Co polecacie, albo co wstawiliście?

 

My wstawiliśmy okna Avante kupowane w Megabudzie - zestaw 3-szybowy i obustronnie złoty dąb. Wyglądają naprawdę dobrze. Na forum są wątki poświęcone oknom różnych firm. Po ich przeczytaniu miałem takie zamieszanie w głowie, że na ich podstawie nie zdecydowałbym się chyba na żadne. :)

Zdecyduj, jakie parametry okna są dla Ciebie ważne: przenikalność, wzmocnienia, okucia... a potem wyślij zapytanie ofertowe do kilku firm. Te dobre, sprawdzone znajdziesz na białej liście wykonawców, te do których nie warto wysyłać - na czarnej. Porównasz oferty, zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do ogrodu dla dziecka huśtawki ze zjeżdżalnią, domku i tym podobnych atrakcji. Chciałabym, aby były to rzeczy z drewna. Gdzie kupowaliście takie atrakcje do swoich ogrodów? W marketach budowlanych pojawiły się pojedyncze modele huśtawek, ale może kojarzycie inne miejsca gdzie jest większy wybór tego typu rzeczy?

 

my kupilismy zestaw na gieldzie w pruszczu do tego stól + lawy + buda dla psa. Jest wielu sprzedajacych warto podjechac w niedziele i wybrac sobie firme ktora wykona. My bylismy zadowolenie zrobili na czas i porzadnie. Firma ktora nam zrobila przewaznie jest w rogu gieldy na koncu uliczki ze starociami maja katalogi niemieckie i robia wszystko z nich na zamowienie

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy budujący mam pytanie jaki przekroj komina (chodzi mi o fi rury) zastosowaliscie w swoich kominach do kominków a jaki w kominach spalinowych . Ja zamówiłem fi 200 mm do kominka i fi 140 mm do kotla gazowego z zamknieta komora spalania i zastanawiam sie teraz czy to był dobry wybor (powierzchnia uzytkowa domu 130 m)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...