Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kwadratowe beczki z plastiku(1000litrów).Uzbrojone dookoła w metalową krate.Dokładnych rozmiarów nie znam ponieważ akurat teraz jest na budowie.

Jeśli są niezbyt zniszczone tzn. całe i nie po jakims oleju, to taką beczkę w stelażu bym jedna kupil jesli nie byloby zbyt drogo.

Zapinam przyczepke i jade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beczki plastikowe zakupione - 100l za 15zł za sztukę :D

 

Beczka metalowa 200l zakupiona za 15zł :D

 

Zbiornik na wodę w stelażu 1000l zakupiony za 50zł :D

A gdzie kupic taki zbiornik na wode w stelazu za 50 zl albo raczej od kogo?

 

Hihi od pani z forum :D

Pytałam się o takie rzeczy, pisałam że nie mam wody, to mnie jedna forumowiczka wsparła.

Zbiornik oczywiście nie jest nowy, był używany u nich na budowie, a teraz będzie u nas.

 

Na allegro są takie zbiorniki, możesz poszukać też w anonsach, często jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam garaż blaszany. Stan ogólny dobry. Nie zapewniam transportu. Cena wywoławcza 700zł. Jak jest ktoś zainteresowany to prosze pisac na e-maila [email protected] Garaż stoi w Gdyni Obłuże. Posiadam również bloczki gazobeton 24x24x59 pozostałości po budowie ok. 100 szt. Cena 7zł/szt. Bloczki są w Rumi więc najlepiej jakby osoba zainteresowana też była z Rumi wtedy dowioze je na miejsce budowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do ogrodu dla dziecka huśtawki ze zjeżdżalnią, domku i tym podobnych atrakcji. Chciałabym, aby były to rzeczy z drewna. Gdzie kupowaliście takie atrakcje do swoich ogrodów? W marketach budowlanych pojawiły się pojedyncze modele huśtawek, ale może kojarzycie inne miejsca gdzie jest większy wybór tego typu rzeczy?

 

My kupowaliśmy w Gdyni przy Wielkopolskiej. Dobra jakość.

http://www.mrowka.gda.pl/zabawki.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię kominy Shiedla w rozsądnej cenie?

 

Gdzie zamówić beton z gruchy w okolicach Wejherowa?

 

beton kupisz w takich firmach jak:

- wakoz beton (z Luzina) - /maja chyba jeden z lepszych/

- oltrans (z Mrzezina)

- jubet (z Bolszewa) - /kiedys jak sie interesowałem, to slyszalem ze jakosc nie była najwyzsza/

- tomi (z Gdyni)

 

aktualnych cen nie znam - trzeba podzwonic i popytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poleciłby ktoś jakąś firmę która wykonuje roboty ziemne (koparka) interesuje mnie wybranie ziemi pod fundamenty domu. Ile teraz mniej więcej można liczyć za godzinę pracy koparki? Rejon: Banino

 

pozdrawiam

 

Na białej liście na ostatniej lub przed ostatniej stronie Mariola poleca pana koparkowego, który u niej wykonywał roboty ziemne. Zajrzyj, ona też jest z Banina.

 

Ja poszukuję koparkowego z okolic Wejherowa. O cenach też chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi z tą białą listą Mariolii - czytaj nie mogę znaleźć. Dziś jeden Pan proponował mi 100 pln za godzinę pracy koparki, a czy jest dobry to nie mam pojęcia. Cena chyba niezbyt wygórowana tym bardziej iż znajomy 2 lata temu płacił 70 pln za 1 h. Jak operator koparki jest dobry to pod taki przeciętny dom powinine w 2-3 h wybrać glebę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...