Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

Umowa podpisana w koncowce lutego, termin 6 tygodni, montaz w polowie kwietnia. W polowie kwietnia mam telefon, ze na produkcje trafi dopiero w 1-ym tygodniu maja. Wsciekam sie, mowie im co o nich mysle, obiecuja, ze ten wczesniej sie nie da, bo byly klopoty z drewnem... ale ten termin jest gwarantowany.

Dzisiaj, czyli w dniu kiedy juz powinny sie produkowac dzwonie do przedstawiciela w Gdyni i pytam jaki jest status. Pani sprawdza u producenta i... mowi mi, ze jest (kolejne) opoznienie o 2 tygodnie.

Normalnie szlag mnie trafia. Bez okien nie moge dokonczyc dachu, zamontowac alarmu, wpuscic hydraulika itd. Wszyscy umowieni bo naiwny sadzilem, ze opoznienia dluzszego niz bylo nie bedzie...

 

ŻENADA. Po prostu. I DRAMAT. :evil:

 

Czlowiek bierze firme ktora liczy sobie za okna powyzej sredniej, liczy na jakosc, terminowosc etc. A oni zlewka na klienta. I to jeszcze zeby sami do mnie zadzwonili i powiedzieli, ze jest kolejne opoznienie. Mamy kryzys? Oby wyeliminowal takich badziewiakow. Gdybym wiedzial, ze tak bedzie, to NA PEWNO BYM SIE NA NICH NIE ZDECYDOWAL.

Wpis na czarnej liscie maja gwarantowany. Martwie sie, ze jeszcze cos sp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja z innej beczki. Szukam do kupienia BIOWŁÓKNINY (mata z wszytymi ziarnami traw do umacniani np. skarp itp) w okolicach 3miasta. Może wie ktoś gdzie jest do kupienia na metry? Znalazłem w necie (allegro), ale sprzedają tylko całe rolki, a mi 200m2 nie potrzebne. Dzięki za każde info.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

Umowa podpisana w koncowce lutego, termin 6 tygodni, montaz w polowie kwietnia. W polowie kwietnia mam telefon, ze na produkcje trafi dopiero w 1-ym tygodniu maja. Wsciekam sie, mowie im co o nich mysle, obiecuja, ze ten wczesniej sie nie da, bo byly klopoty z drewnem... ale ten termin jest gwarantowany.

Dzisiaj, czyli w dniu kiedy juz powinny sie produkowac dzwonie do przedstawiciela w Gdyni i pytam jaki jest status. Pani sprawdza u producenta i... mowi mi, ze jest (kolejne) opoznienie o 2 tygodnie.

Normalnie szlag mnie trafia. Bez okien nie moge dokonczyc dachu, zamontowac alarmu, wpuscic hydraulika itd. Wszyscy umowieni bo naiwny sadzilem, ze opoznienia dluzszego niz bylo nie bedzie...

 

ŻENADA. Po prostu. I DRAMAT. :evil:

 

Czlowiek bierze firme ktora liczy sobie za okna powyzej sredniej, liczy na jakosc, terminowosc etc. A oni zlewka na klienta. I to jeszcze zeby sami do mnie zadzwonili i powiedzieli, ze jest kolejne opoznienie. Mamy kryzys? Oby wyeliminowal takich badziewiakow. Gdybym wiedzial, ze tak bedzie, to NA PEWNO BYM SIE NA NICH NIE ZDECYDOWAL.

Wpis na czarnej liscie maja gwarantowany. Martwie sie, ze jeszcze cos sp...

 

Nic tylko współczuje!

Ja miałem podobnie w Fabryce Okien Gdańskich - piękna filia, znakomita obsługa podczas podpisania umowy i..... na tym sie skończyło! 4 terminy montażu i zawsze coś! przesunięcie miesięczne. Ale wkońcu mam. Życze powodzenia i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Może ktoś z Was potrzebuje stemple?

Odstąpię ok. 250 szt. grubaśnych stempelków o długości 2,80-3,00m umiejscowionych obecnie między Straszynem a Lublewem. Transport we własnym zakresie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na prv.

 

Zostało mi jeszcze 200 szt. Jeśli potrzebujecie stempelków, zapraszam na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kominy systemowe IBF - gdzie kupowaliście (max 50km od trójmiasta)?

oczywiście zależy mi na dobrej cenie:-)

możecie coś polecić.

z góry dziękuję

J

 

Witaj

 

Sprawdź swój Artbud Wejherowo,handlują dachóka IBf-a,to może i kominy mają.To jest ta hurtownia na tyłach salonu Plichty.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

 

Urzędowski Okna nie tylko z obsługa maja problemy ale również z wyrobami. Jakość ich okien jest poniżej jakości, inaczej nazwać się tego nie da. Rozmawialiśmy ze stolarzem (stolarz z rodziny) o różnych firmach i ich wyrobach. Biorąc pod uwagę oko specjalisty (stolarza od pokoleń) wyroby tej firmy są na bardzo niskim poziomie.

Jak się słucha użytkowników to po ok. 5-6 latach użytkowania okna najczęściej nadają się do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

 

Urzędowski Okna nie tylko z obsługa maja problemy ale również z wyrobami. Jakość ich okien jest poniżej jakości, inaczej nazwać się tego nie da. Rozmawialiśmy ze stolarzem (stolarz z rodziny) o różnych firmach i ich wyrobach. Biorąc pod uwagę oko specjalisty (stolarza od pokoleń) wyroby tej firmy są na bardzo niskim poziomie.

Jak się słucha użytkowników to po ok. 5-6 latach użytkowania okna najczęściej nadają się do wymiany.

 

A jakiej firmy Wasz stolarz okna poleca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

 

Urzędowski Okna nie tylko z obsługa maja problemy ale również z wyrobami. Jakość ich okien jest poniżej jakości, inaczej nazwać się tego nie da. Rozmawialiśmy ze stolarzem (stolarz z rodziny) o różnych firmach i ich wyrobach. Biorąc pod uwagę oko specjalisty (stolarza od pokoleń) wyroby tej firmy są na bardzo niskim poziomie.

Jak się słucha użytkowników to po ok. 5-6 latach użytkowania okna najczęściej nadają się do wymiany.

 

A jakiej firmy Wasz stolarz okna poleca??

 

 

A słyszeliscie cos o firmie Assilam z Pruszcza Gdańskiego.Moi rodzice mają od nich okna i są zadowoleni.ALe to było tyle lat temu( maja chyba z 10 lat)....Chciałabym znac opinię bardziej terazniejszych nabywców.Wiadomo że z firmami róznie.10 lat temy to mogła być super firma...a dziś....kto wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZEDOWSKI OKNA -> ak dla mnie czarna lista (tam tez ich wpisze niedlugo). Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

 

Urzędowski Okna nie tylko z obsługa maja problemy ale również z wyrobami. Jakość ich okien jest poniżej jakości, inaczej nazwać się tego nie da. Rozmawialiśmy ze stolarzem (stolarz z rodziny) o różnych firmach i ich wyrobach. Biorąc pod uwagę oko specjalisty (stolarza od pokoleń) wyroby tej firmy są na bardzo niskim poziomie.

Jak się słucha użytkowników to po ok. 5-6 latach użytkowania okna najczęściej nadają się do wymiany.

 

A jakiej firmy Wasz stolarz okna poleca??

 

Nie pytaliśmy się jakie warto okna kupić gdyż to on nam robi całą stolarkę (drzwi, okna, schody).. rozmawialiśmy tylko o wyrobach jakie są na rynku.Może warto dowiedzieć się co oferuje rynek a nie tylko duże firmy.

Dodam tylko, że ów stolarz robił okna sosnowe w moim rodzinnym domu, 10 lat temu.. starą technologią ,wszystko ręcznie, nawet malowanie .. po 10 latach wymagały tylko odnowienia koloru.

 

w specyfikacji urzędowskiego masz określenie drewna: "drewno klejone wielowarstwowo: sosna, meranti, dąb" najczęściej dąb czy meranti to tylko cienka warstwa pokrywająca sosnę... więc nie są to okna dębowe czy merantii jak często sprzedawcy chcą Ci wmówić, niestety o takich detalach nikt nie powie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Szukam własnie na allegro styropiany do scian fundamentowych.I szczerze nie bardzo wiem o co tu chodzi rozpiętość cen za styropian 5 ,6 cm waha sie od 38 do 150 zł.Jaka jest róznica.Jaki najlepiej kupić.Oczyiscie wolałabym ten najtanszy ale nie wiem czy się nadaje.

 

Cena styropianu uzależniona jest od współczynnika przenikalności ciepła oraz od firmy jaka go produkuję.

Im mniejszy współczynnik przenikalność tym lepszy styropian a tym samym droższy.

najtańszy: biały styropian 0,042-0,040 w/mk

w kropki 0,035-0,039 w/mk (np. termoorganika silver, gold)

najdroższy: szary 0,031-0,033 w/mk (np. termoorganika platinum i platinum plus)

warto się zastanowić czy wydać więcej na ocieplenie domu czy na jego ogrzewanie w przyszłości ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kominy systemowe IBF - gdzie kupowaliście (max 50km od trójmiasta)?

oczywiście zależy mi na dobrej cenie:-)

możecie coś polecić.

z góry dziękuję

J

 

 

Ja dostałam dobre ceny w hurtowni Broker w Gdańsku.

A jeszcze lepsze na kominy Leiera.

 

Leyer zamówiłem przez hurtownie SAMBOR z Tczewa, Mieli na niego lepszą cene niż ten Sam BROKER w Tczewie, tzn za : 7m fi200 z wentylacją kosztowało mnie 2350zł a 6.5m fi 160 z wentylacją 2000zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...