Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam, niniejszym postem chcielibyśmy polecić fachowców od zabudowy k-g.

Pan Zbyszek wraz z kolegami to naprawdę porządna ekipa. Jak sie umawiają to są. Jak ma być dostawa towaru to jest. Nie sprawiają kłopotu podczas pracy, nie ma dla nich tematów "tego panie to sie nie da". Ponoć oprócz zwykłych zabudów k-g robią jeszcze inne rzeczy jak płytki, cekole, malowania i ogólnie szeroko pojęte wykańczanie wnętrz. Niestety nie dane nam było tego doświadczyć gdyż mieliśmy poumawiane również inne ekipy od tego ale sadząc po metodach pracy przy zabudowie poddasza (225m2) może to być również strzał w dziesiatke jeśli chodzi o wybór ekipy "do wszystkiego". Ale jak już wspomnielismy tego nie sprawdzaliśmy. Czysciutko i posprzątane na końcu jak i w trakcie. Ceny umiarkowane ale jak za tą jakość to raczej niższe. No i kultura osobista i w ogóle. Standardy już zachodnio a może i północno europejskie. :lol: Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy szczerze, gdyż sufity wyglądają elegancko i równiutko. Telefon do pana Zbyszka jakby ktoś chciał : 601-461-951.

 

A możesz podać, jakie ceny? Szczególnie interesuje mnie cena sufitów podwieszanych, ale ogolnie zabudowy k-g również...

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza

Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza

Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.

 

 

potwierdzam, godny polecenia kierownik budowy, a jesteśmy już na finiszu, składamy dokumenty do odbioru domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie mozna zakupic porzadne stemple w przyzwoitej cenie?

 

My mamy - zostały po naszej budowie - ok.220 szt, dł. 2.70-2,80m w cenie 3zł za szt. oraz dodatkowo kantówka do stempli (ok.1m3) - cena do dogadania. Niestety nie mamy transportu. Do odbioru - Tokary (koło Warzenka i Tuchomia). Jak jesteś zainteresowanych to napisz na maile - [email protected].

 

JUŻ NIE AKTUALNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

ma prośbę o pomoc, szukam solidnego, sprawdzonego producenta mebli kuchennych na wymiar z 3city lub okolic.

Chodziłoby o kuchnię nowoczesną także gościu czy też firma powinna "czuć ten klimat" :)

 

Będę wdzięczna za pomoc i Wasze sugestie

 

Pozdrawiam

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza

Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.

 

 

potwierdzam, godny polecenia kierownik budowy, a jesteśmy już na finiszu, składamy dokumenty do odbioru domu

 

A nam się wydał za drogi. Poza tym chciał nas skasować 150 zl za każde uzgodnienie. Zrobiliśmy je we własnym zakresie i nic nas nie kosztowały.

Za to mogę polecić p. Zbyszka Jezierskiego (601 189 414), też z Pszczółek, który do adaptacji naszego budynku podszedł z pasją i ponieważ robi sporo tych adaptacji w Pruszczu wiedział w jaki sposób przygotować dokumenty do Pozwolenia na Budowę. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

ma prośbę o pomoc, szukam solidnego, sprawdzonego producenta mebli kuchennych na wymiar z 3city lub okolic.

Chodziłoby o kuchnię nowoczesną także gościu czy też firma powinna "czuć ten klimat" :)

 

Będę wdzięczna za pomoc i Wasze sugestie

 

Pozdrawiam

 

D.

Wojtek - 0604-787-431

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...