Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Wszystkim,

 

Doszedłem do etapu, na którym muszę wybrać dobra ekipę do SSO/SSZ + kierbud. Chciałbym zacząć budowę bardzo wczesną wiosną 2010.

 

Przejrzałem całą białą listę, jak i przeglądałem naszą trójmiejską grupę budujących - mam już swoje typy, ale doszedłem do wniosku, że bardzo przydało by się trochę informacji od Was, aktualnie budujących, odnośnie waszych ekip i kierbudów.

Podajcie prosze namiary - myśle, ze wielu osobom się to przyda - oczywiście, tylko jeżeli jesteście zadowoleni ;)

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od SSO już powoli kończy (polecałam ją wcześniej - to ta sama, co u evie_ei), dekarze weszli i buszują na dachu...

 

Mam więc do sprzedania ok. 320 szt. stempli o nietypowej długości - ok. 3,1m.

 

Mam nadzieję, że będą komuś potrzebne, bo sama się nieźle naszukałam takich długich :)

kontakt: 501 510 801

 

Aneta

 

PS> Jak skończą z tarasem, to i deski szalunkowe policzę i zaoferuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam

 

Witam

Jesli nadal cie interesuje to mogę podać namiary na moje cieslę. Robił w Gdyni budynek dla developera, chyba Hossy. Cena mysle ze bedzie atrakcyjna.

NJ-Dach - 509218042. Moj dach był bardzo podobny. Jak coś to pytaj.

 

Dobre drewno polecam z Tartaku w Sulęczynie, namiary

 

http://www.tartak.pomorskie.pl/.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam napisał:

czy Ktoś kojarzy firmę As'pol, Andrzej Światek z Redy ?

- biuro nadzoru i dokumentacji budowlanej + biuro projektowe?

 

Akurat ja korzystam z usług firmy As'pol.

Pan Światek jest moim kierownikiem budowy. Natomiast jego biuro robiło mi adaptacje projektu. My z mężem jesteśmy ogólnie bardzo zadowoleni.

Trochę są zawaleni robotą i ciągle się tam u nich ktoś przewija, ale nie zbywają Cię. Zawsze można sie umówić i omówić bieżące problemy.

Do ich adaptacji w starostwie w Pucku raczej się nie doczepiają. Jak masz jakieś jeszcze pytania to wal....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że bramy wszędzie tak samo kosztują (może jakaś zmowa cenowa? :wink: ) - nawet w Megabudzie wycenili mi 2 bramy tak samo: Wiśniowskiego i Krispol.

 

Na którą się zdecydować?

 

Mimo 1 tys. zł różnicy w przypadku mojej bramy (garaż 2 stan) to skłaniam się po opiniach jakie słyszałem jednak w stronę Hormana. Ostatecznie i tak obie są robione w Polsce:-) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że bramy wszędzie tak samo kosztują (może jakaś zmowa cenowa? :wink: ) - nawet w Megabudzie wycenili mi 2 bramy tak samo: Wiśniowskiego i Krispol.

 

Na którą się zdecydować?

 

Mimo 1 tys. zł różnicy w przypadku mojej bramy (garaż 2 stan) to skłaniam się po opiniach jakie słyszałem jednak w stronę Hormana. Ostatecznie i tak obie są robione w Polsce:-) :D :D :D

 

Nie wiem jak jest teraz ale ok 2-3 lat temu Horman miał beznadziejny dostęp do cześci. W bloku (jak i na całym osiedlu) w którym mieszkałem były bramy Hormana i jak to brama czasami się psuła lub "mistrzowie kierownicy" ją uszkadzali. Na części średnio czekaliśmy 1.5 miesiąca i to niezależnie od tego jaka firma z 3citi ją serwisowała. Jak nam tłumaczono Horman Polska nie posiada składu serwisowego z częściami i wszystko było sprowadzane z Niemiec. Najgorzej było pewnej zimy, czekaliśmy 2 miesiące bo w Niemczech mieli przerwę zimową i nie realizowali zamówień.

Być może obecnie jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie? Idzie zima czas zamykać drzwi:-)

pozdr

J

 

Witam,

ponawiam swoje pytanko:

"Gdzie największe rabaty na Hormana albo Wiśniowskiego?"

Może ktoś odpowie?

pozdr

J

 

Tam beda najwieksze upusty gdzie je najlepiej wynegocjujesz.

Witam

JA kupiłem bramę podwójna w firmie SendBram. Cena to 4700 bez napędu za brame w garażu dwustanowskowym. Podwójne rolki, wzmocnienia, mocna spręzyna.. jestem bardzo zadowolony.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec użytkowników przed firmą " Jedynka" Ogólnopolskie Centrum Dystrybucji 83-010 Pruszcz Gdański Rotmanka, ul. Piłsudskiego 11

23-07-2009 zawarłem z nią umowę drogą elektroniczną na dostawę blachy trapezowej, wpłaciłem zadatek 500zł (czas realizacji do 21 dni roboczych) w tej chwili ani pieniędzy,ani blachy, kontakt zero. Drodzy nie byli, ale nie jest to wzór solidnego handlowca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

Gdzie kupowaliście styropian pod posadzki i w jakiej cenie?

Ja znalazłem po 145zł/m3, i nie wiem czy to dobra cena.

Pozdrowienia dla budujących

Polecam Justyr (k/Żukowa, 501179521, 504042999). Cena zależy od rodzaju, oni mają Termoorganike i chyba podstawowa wersja (taką brałem) powinna być w takiej cenie z dowozem (może kilka zł można wynegocjować - ja bym próbował). Troszke twardsze wersje (Silver i Gold) są droższe, ale nie ma chyba po co się szarpać... Nie było problemu z oddaniem resztówek - sami (!) podjechali, gdy mieli kurs w pobliżu.

 

A przy okazji mogę polecić Matelbud z Gdyni. Potrzebowałem coś zakupić jedynie za kilkaset zł, a nigdy u nich nic wcześniej nie brałem. Podałem jakie ceny są na Allegro i dostałem cenę z rabatem "jak dla dekarza" (wyszło kilka dych taniej niż na Allegro, transport własny - zmieściło się ;-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do ich adaptacji w starostwie w Pucku raczej się nie doczepiają. Jak masz jakieś jeszcze pytania to wal....... :lol:

 

Z mojego doświadczenia to w starostwie w Pucku czepiaja się takich rzeczy, że tylko sobie włosy wyrywać. Zresztą pani w starostwie ostatnio stwierdziła, że 'na oko jej sie nie zgadza" więc mam poprawić. Dobrze, że sie nasz architekt pofatygował, bo ja bym jej pewnie nie przekonał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...