Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

No miałem nieco problem (musiałem dołączyć do tej grupy).... witam wszystkich po okresie urlopowym...

Poszukuję przyczepy, barakowozu lub czegoś podobnego do postawienia na działce (Michałowice) dla pracowników budowy.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje ...

Czy ktoś z Was ma doświadczenia związane z firmami Luskar i Harpdachy ? Jeśli tak to proszę o info na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Moj sasiad madrze zrobil wg mnie kupil blaszak 2 jakosci ale nowy za 1000zl - bardzo duzy 3x4 metry chyba albo 3x5 skonczy budowe i mysle ze za 600 zl ktos kupi bez problemu

 

a swoja droga obok mnie buduje developer... tam nie maja zadnej budy:)) chlopy zbily sobie kilka stempli na to dali jakas plandeke i przed deszczem się schronia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info w sprawie przyczepy. Swoją drogą moja lepsza połowa ma projekt zagospodarowania potem takiej przyczepy w ogrodzie, mnie się podoba więc może jak za coś mam płacić niech to będzie moje. Dobra informacja - w poniedziałek dostaliśmy pozwolenie na budowe ... chyba maszyna ruszy w tym roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dzisiaj rozmawiałem z firmą wykonawczą, która krzyknęła mi 1400 pln brutto za 1m2 domu (dom ma 211,5 m2 powierzchni użytkowej). Ta wycena dotyczy postawienia domu w stanie surowym otwartym (pokryte dachem + dwa okna połaciowe w cenie). Razem właściciel zaśpiewał za dom 300.000 z przygotowanym szambem, bez tynków wew/zew i wylewek. Wycena obejmuje materiał i robociznę.

Cała stolarka pozostaje dalej jako moje koszta (oprócz tych 2 w dachu). Co Wy o tym sądzicie. Czy ktoś z Was korzystał z takich ofert ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić kierownika budowy z okolicy gminy Zabierzów pod Krakowem? Rozpoczęcie prac budowlanych: pierwszy tydzień października 2010. Z góry dziękuję.

 

Oczywiście przed zadaniem pytania przejrzałem Białą listę wykonawców i rozmawiałem z wszystkimi poleconymi. Niestety większość musiałaby dojeżdżać do mojej budowy z dość znacznej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...