Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

witajcie,

 

na dniach będę kupował płytki ceramiczne - czy mógłby ktoś z Was polecić sklep, w którym mają dobre ceny w Krakowie?

 

Jak masz upatrzone - zamawiaj przez net. Ja zamówiłem, było jakieś 20% taniej od NAJTAŃSZEGO stacjonarnego sklepu w Krakowie. Ditto reszta wyposażenia łazienek - baterie, ceramika. Obawiałem się trochę, ale kilku znajomych dało mi namiary na sprawdzone sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. Upatrzone mamy, kilka spacerow po salonach sklepowych mielismy :)

Czyli wszystko do lazienki kupowales przez neta, tzn allegro czy jakiekolwiek sklepy internetowe?

 

Dzieki, pozdrawiam

 

 

Jak masz upatrzone - zamawiaj przez net. Ja zamówiłem, było jakieś 20% taniej od NAJTAŃSZEGO stacjonarnego sklepu w Krakowie. Ditto reszta wyposażenia łazienek - baterie, ceramika. Obawiałem się trochę, ale kilku znajomych dało mi namiary na sprawdzone sklepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. Upatrzone mamy, kilka spacerow po salonach sklepowych mielismy :)

Czyli wszystko do lazienki kupowales przez neta, tzn allegro czy jakiekolwiek sklepy internetowe?

 

Dzieki, pozdrawiam

 

Zanim kupisz w necie, zweryfikuj ceny w http://www.hurtowniabatko.pl Ja biore od nich, może w necie znalazł bym pare % taniej, jednak w tej kwestii wole mieć kontakt face to face ze sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sądzicie o tej wycenie??

Etap przed tynkami.

vc garaż-120ZŁ

umywalka garaż-120zł

pralka-120zł

zlew w pralni-120zł

grzejnik garaż 2 szt-220zł

grzejnik pralnia -110 zł

kratka w garażu fi 110-20 zł

woda na pole zawory z systemem niezamarzającym 2szt-160zł

umywalka-120zł

kabina-120zł

vc geberit-200zł

grzejnik łazienka dół-110zł

zmywarka-120zł

zlewozmyak kuchnia-120zł

wanna-120zł

vc geberit-200zł

umywalka-120zł

grzejnik łazienka góra-110zł

pozostałe grzejniki w pokojach 7szt-770zł

ogrzewanie podłogowe 35 zł m2 ?(im więcej tym taniej)(sterowanie podłogówką do osobnej wyceny)podłogówka zasilana bezpośrednio z kotłowni na osobnym obwodzie umożliwiającym indywidualne sterowanie. podłogówka w łazience na górze zasilona z rozdzielacza c.o. przez zawór RTL

podejście co pod kocioł gazowy w piwnicy-120zł

podejście wody do zbiornika zimna+ciepła+cyrkulacja-120zł

 

suma 3300zł + podłogówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez podtrzymuje pytanie, i to pilnie potrzebuje namiarow na sklady z dobrymi cenami

 

Opinie

 

Jak chcecie kupować w Budteam z Jawornika Polskiego to proszę nie dawać zaliczek. Kasa za towar. Swego czasu dużo mieli sporo negatywów na Oferteo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam drzwi - nie polecam - tutaj masz szczegóły:

Multiform

 

Dzięki za przestrogę. Jakoś mi tak na cwaniaków wyglądali, choć ceny rzeczywiście ciekawe...

 

A co powiecie o Hoffie z Hebanu? Mam prywatne całkiem dobre opinie, ale chcę wiedzieć czy ktoś z Was od nich brał drzwi i podłogi z montażem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz w necie, zweryfikuj ceny w http://www.hurtowniabatko.pl Ja biore od nich, może w necie znalazł bym pare % taniej, jednak w tej kwestii wole mieć kontakt face to face ze sprzedającym.

 

Jeśli cena jest porównywalna, to faktycznie. Nie miałem na nich namiarów, ale tak jak mówię - u mnie różnica na samych tylko płytkach do łazienek to 1500 zł. Z Krakowa najtańszy był Delin w Witku w Modlniczce - i jakieś dwa sklepy z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam namiary na studniarzy. Najlepiej takich którzy nie skasują gdy nie znajdą wody - ciekawe czy są tacy :)

 

dodatkowo szukam też firmy do wykonania płyty fundamentowej w przyzwoitej cenie.

 

Może ma ktoś jakąś ekipę do polecenia ?

 

Witam korzystaliśmy z usług ekipy która jako jedyna nie chciała zedrzeć z nas skory w przypadku braku wody. Pan zaproponował róższczkarza

a ten wierzyć nie -znalazł i woda "trysnęła". Za odwiert bez wody ( w zeszłym roku) chciał 2000zł, a za metr z wodą 280zł.

DSD Stróża Rybna 32, 788 947 363 Droszcz Szymon

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie: Ile kosztuje podłączenie się do kanalizacji? Chodzi mi o nowo wybudowany dom, który podłaczamy do sieci kanalizacyjnej? Jak to w końcu jest, bo słyszałem, że to od danej gminy zalezy, że są jakieś dotacje z Unii Europejskiej? Ze były składane jakieś skargi do sądów za nielegalne opłaty od przyłączy kanalizacji w gminach Kraków, Wieliczka, Niepołomice ??? Dajcie znać, szczególnie ktoś kto się podłaczał lub interesował tym problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat parę dni temu. U mnie na wsi jest nowa kanaliza ze środków niby UE (ale to i tak my będziemy płacić). Studzienka kanalizacyjna założona została w drodze przez gminę, mój koszt póki co to przyłączenie od budynku do tejże studzienki (kwestia ekipy + materiał). Po wykonaniu wołasz urzędasa z lokalnej zakładu wodociągów aby odebrał przyłącz. I pozostaje płacić od teraz x2 za wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat parę dni temu. U mnie na wsi jest nowa kanaliza ze środków niby UE (ale to i tak my będziemy płacić). Studzienka kanalizacyjna założona została w drodze przez gminę, mój koszt póki co to przyłączenie od budynku do tejże studzienki (kwestia ekipy + materiał). Po wykonaniu wołasz urzędasa z lokalnej zakładu wodociągów aby odebrał przyłącz. I pozostaje płacić od teraz x2 za wodę.

 

U mnie będzie podobna sytuacja : kanalizacja ma być budowana ze "środków unijnych" ,ale płacenie po naszej stronie .Wujor -możesz zdradzić na jaką kwotę należy się przygotować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie podobna sytuacja : kanalizacja ma być budowana ze "środków unijnych" ,ale płacenie po naszej stronie .Wujor -możesz zdradzić na jaką kwotę należy się przygotować ?

 

Jasne. Dałem 1000zł , w tym dostarczyli rury plus koparkę. Wykop około 15m, bo część rury już miałem wcześneij wypuszczone z domu pod kanalizację. Oczywiście robota podła, mokro i błotniście więc chłopaki sie umorusali jak górnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...