Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Budujący, którzy oddawali dom do użytkowania (odbiór) na Węgrzcach proszę o info jakie dokumenty są mi potrzebne aż się boje jechać na Węgrzce bo pewnie jest ich tyle że głowa mała

 

właśnie obejrzałam wasze fotki z wykańczania domku, ślicznie już wygląda, marzę o takim stanie u siebie... szczególnie spodobały mi się drzwi wewnętrzne, jeśli możesz się podzielić informacjami na temat ich ceny i miejsca zakupu to będę bardzo wdzięczna

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zapytanie, gdzie w naszych okolicach Wieliczka-Niepołomice-Kraków kupowaliście pokrycie dachowe tj.dachówkę i cały dodatkowy osprzęt potrzebny do przykrycia dachu ??? Chodzi mi o nie tylko o dobre ceny ale też taką rzetelność przy wycenie i załatwieniu wszystkiego aby nie biegać przy robocie za każdym drobiazgiem na skład! I jeszcze jedna prośba, zapytanie: jaką dachówkę polecacie (producent, typ, cena-jakość itp...) ????

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Trapez-Carbo II na ul. Zakopiańskiej.

Wszystko w terminie i dobre ceny :)

 

U mnie Trapez-Carbo na Creatona Harmonie Neu stał słabo (w zeszłym roku). Ostatecznie wziąłem z Premium z Olkusza (ul. 1000-lecia ileś tam) i mieli taniej niż w całym Krakowie, a jeździłem za tym kilka miesięcy... A z Carbo potem na prędce dobierałem po zabójczych cenach, ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dobrego szklarza, do zrobienia łamanych drzwi prysznicowych, luster i podklejanego fototapetą szkła nad blatem w kuchni. Mam namiar na Centrum Obróbki Szkła w Bochni i ich wycenę, ale może macie coś w Krakowie lub na północ od Krakowa?

 

W Krakowie masz szklane cośtam na 29 listopada oraz Dubiela i szklane.eu na Zakopiańskiej - ale w moim przypadku szyba prysznicowa i lustra zamówione przez fliziarza w Bochni były dużo tańsze niż każda z tych trzech wspomnianych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie masz szklane cośtam na 29 listopada oraz Dubiela i szklane.eu na Zakopiańskiej - ale w moim przypadku szyba prysznicowa i lustra zamówione przez fliziarza w Bochni były dużo tańsze niż każda z tych trzech wspomnianych firm.

Dzięki za namiar. Twoje z Bochni też z Cetrum Obróbki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...