Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Majka - to cie jescze pomolestuje - mieszkaliscie juz pewnie przed wizyta tej pani. Czy ona sie umawiala telefonicznie na termin kontroli, czy wpaldla niespodziewanie???

 

odbieraliśmy przed wejściem nowego prawa. Czyli zanim było to karalne 8)

Oczywiście, że już mieszkaliśmy, umówilismy się, nie tylko na dzień i godzinę, ale nawet, że Tomek ją przywiezie i odwiezie autem.

 

To jest najlepsze wyjście, wtedy dokładnie wiesz, co i kiedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ....

 

Ma ktos moze namiary na naprawde fachowa firme lub specjaliste od ogrzewania (alternatywnego, PC, solary itp)

Jestem jak do tej porty rozczarowny osobami i firmami, ktore mi do tej pory "doradzaly", lub z ktorymi sie kontaktowalem.

Albo byly malo profesjonalne albo "olewacko" podchodzily do sprawy.

 

Dobry fachowiec, ktory by mi doradzil, przeliczyl, skaponowal i wykonal wszystko co mam na mysli byl by mile widziany :)

Z gory dzieki (pewnie postne to samo pytanie w kilku podgrupach :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mam wyjscia. Jakby chcieli przyjechac to musze do pudel wszystko znowu cholera jasna i jeszcze pewnie nabrudzic ze to syf pobudowlany, i pewnie kota uspic :D , a moze nawet lodowke oproznic rany julek...

 

e tam, bez przesady. Przecięż możesz nocować, aby pilnować domostwa.

Zlikwiduj:

- szczoteczki do zębów i kosmetyki do makijażu 8)

- suszarkę ze suszącymi sie majtkami

- kwiatki z wazonów, a te z okien postaw w jednym kącie

- obrusy, eleganckie narzuty, owoce w misce, itp

 

do odwaznych świat należy. Przecież może nie bedzie im sie chciało.

Zresztą napewno nie będzie się chciało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ale co z kotem??? Oczywiscie, ze go wypuszcze na pole, ale jak bedzie chcial wejsc??? Bo tak lubi co pol godziny sie w domu pojawic...To co ja powiem, tak jak ten goral

? Pani, nie moj kot, ino sie tak przy....dolil jak pani :D

 

kot zatrudniony, legalnie. Do łowienia myszy :D

 

Jak się zrobi ciepło, to zapraszam do się sąsiadko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wienia, M@g, Anetta

 

no to jesteśmy czworaczkami, my też ruszyliśmy z początkiem tygodnia z fundamentami!!!

Sto lat dla nas wszystkich!!! :D

 

Usilnie poszukuję co w te fundamenty należy wrzucić, coby nam przez te wszystkie lata mieszkania szczęście sprzyjało :wink:

 

Piszcie co wiecie. Kiedyś widziałam taki wątek na forum , a teraz nie mogę go odnależć.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usilnie poszukuję co w te fundamenty należy wrzucić, coby nam przez te wszystkie lata mieszkania szczęście sprzyjało :wink:

 

Ludzie topią w betonie monety..., ale ja tego nie zrobiłam, bo patrzenie jak coś w tym betonie ginie na zawsze, nie jest dla mnie przyjemne.

Natomiast zbieram skorupki po jajkach. Potem, rozgniecione, rozsypuje się na piasku lub keramzycie. Podobno stanowią doskonały ekran przeciw promieniowaniu ewentualnych żył wodnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wienia, M@g, Anetta

 

no to jesteśmy czworaczkami, my też ruszyliśmy z początkiem tygodnia z fundamentami!!!

Sto lat dla nas wszystkich!!! :D

 

Sto lat, sto lat :)

To juz mamy maly klubik (albo grupe wsparcia ;) ) startujacych 26 marca.

 

U nas lawy wylane dzisiaj - nigdy nie sadzilam ze uznam swiezy beton za sliczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...