Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki BungoI ,

skorzystam ze stron które podałaś - jutro podzwonię z zapytaniem o cenę. Czekam też na Twojego osobistego małża, a własciwie na jego notes, bo Michałowice niedaleko to i transport ewentualnie lepszy i tańszy. Mój osobisty mżonek też się cieszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@g - w Pcimiu jest tartak ktory sprzedaje deski po 400pln netto za kubik (jesli nie bierzesz faktury to masz kubik za 400pln) do tego transport gratis, drugi tartak w Sułkowicach w PF znalazlem i podobnie ale doliczaja sobie za transport.

 

Niestety, deski moze i maja po 400 pln, ale wiezbe juz licza sobie normalnie.

Aktualne ceny:

Sułkowice: http://www.drewnex.malopolska.pl/kontakt.html: 650 nieimpregnowane + 50 zł za impregnacje

Pcim: http://www.jedrysek.pl/kontakt.html : 650 nieimpregnowane + 50 zł za impregnacje

 

Ceny oczywiscie netto.

 

W kazdym razie dzieki za info, zawsze warto sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

czy ktoś może mi powiedzieć jak długo robił geodeta mapę syt-wys do projektu, bo Nasz z polecenia, ręczyło za niego kilka osób robi już trzeci miesiąc ....mimo ponagleń, nadal czekamy na termin po Swiętach, miało być po Wielkanocnych.....

pozdrawiamy i życzymy sukcesów budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem.. ale jakoś mało skutecznie i znajduję z całej polski a nie małopolski

 

wiec pytanko :

ile można dać wykonawcy za robociznę:

ocieplenie 15 cm styropian+ siatka+ klej+obróbka okien + tylk akrylowy

za metr (czyli ocieplenie z tynkiem na gotowo)

 

sama robocizna mnie interesuje...

pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

czy ktoś może mi powiedzieć jak długo robił geodeta mapę syt-wys do projektu, bo Nasz z polecenia, ręczyło za niego kilka osób robi już trzeci miesiąc ....mimo ponagleń, nadal czekamy na termin po Swiętach, miało być po Wielkanocnych

 

Nasz (znajomy) robił coś koło 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

czy ktoś może mi powiedzieć jak długo robił geodeta mapę syt-wys do projektu, bo Nasz z polecenia, ręczyło za niego kilka osób robi już trzeci miesiąc ....mimo ponagleń, nadal czekamy na termin po Swiętach, miało być po Wielkanocnych.....

pozdrawiamy i życzymy sukcesów budowlanych

 

Witam!!!

 

Mapa pod projekt - najszybszy termin dwa tygodnie - do miesiąca czasu.

 

W tej chwili jest straszny nawał robót dlatego geodeci spóźniają się z terminami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...