Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a u nas fundamenty zalane w czwartek wieczor, w sobote izolacja i dalej. Oby tylko obiecane pustaki dowiezli na ten wtorek... Z gorszych wiesci t jesli nie macie jeszcze dachowki to kiepsko wyglada mozliwosc kupna jakiejkolwiek nawet noname - ja z tego wszystkiego dalem sobie spokoj i postanwilismy pokryc blachodachowka za namowa gorali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich !!!!

Chcielibyśmy zgłosić swój akces do grupy krakowskiej.

Właśnie jesteśmy na etapie składania pozwolenia na budowę, a pragniemy wybudować nasz domek na działce w Koźmicach Wielkich. Nasz działeczka znajduje się tuż oboka stacji benzynowej i wywtórni okien (dawne kółko rolnicze).

Jeżeli kotś z was buduje w okolicy prosimy o kontakt, w celu wymiany doświadczeń związanych z materiałami, składami bud., ekipami itp.

 

Pozdrawiamy Jacek Kasia i Ola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naramowicze, aleście pojechali z tą fotką, aż mi ekranu brakło ;)

 

Wklejcie zamiast tamtej, tę:

 

http://img182.imageshack.us/img182/858/narama2cb0.jpg

 

http://img182.imageshack.us/img182/858/narama2cb0.jpg

 

wtedy strona wróci do normy :)

 

A co do "uporania się" z geodetą... Rencia jest geodetką. Może do Niej uderzycie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, chcieliście tym zwabić ZbyszkaP? ;)

Wystarczy do niego napisać P.W., można też przesłać fotkę działki, albo projektu domu i Zbyszek zawsze wstawia do swojej mapki :)

 

Póki co, zróbcie tak:

w Waszym poście z za dużym zdjęciem jest po prawej stronie na górze okienka przycisk "zmień".

 

Otworzy Wam się tekst, który w ten post wpisaliście.

I tam zamiast adresu Waszego olbrzyma, wpiszcie adres zdjęcia, który Wam podałam. I wtedy strona się naprawi.

 

Chyba niepotrzebna jest tu pomoc moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno sie nie odzywalam, bo i nic sie nie dzialo... Ale wreszcie dostalam mapki syt - wys. po 2, 5 miesiecznym oczekiwaniu i ponaglaniu pana geodety :evil: , ktorego jak widze, zna wiecej osob na tym forum (pozdrowienia dla Jacka i Joli :wink: ). 4 mapki za 700 zl... Duzo to czy malo? Bo wg mnie to mapek malo, kasy duzo...

Teraz szukam jakiegos architekta do adaptacji projektu, zastanawiam sie nad A-projektem z Dobrego Pasterza, tylko nie wiem, czy znowu nie bedzie tak jak z panem geodeta. W ogole sie zastanawiam, czy uda mi sie w tym roku dostac pnb, mam klopoty z ksiegami wieczystymi w urzedzie w slomnikach, panie tam pracujace to chyba jakies znajome mojego pana geodety, bo tempo maja...ze.....wziuuuu :roll: ponad 3 miesiace nanosza zmiany zwiazane z podzialem dzialki, wiec nadal nie moge stac sie jej pelnoprawna wlascicielka :evil: Ale co tam.... Wiosna idzie..... Znalazlam fajny pomysl na moja lazienke... I na schody.... I na kuchnie.... TYLKO KIEDY BEDE MOGLA ZACZAC WPROWADZAC TE POMYSLY W ZYCIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !!!!

Chcielibyśmy zgłosić swój akces do grupy krakowskiej.

Właśnie jesteśmy na etapie składania pozwolenia na budowę, a pragniemy wybudować nasz domek na działce w Koźmicach Wielkich.

Jeżeli kotś z was buduje w okolicy prosimy o kontakt, w celu wymiany doświadczeń związanych z materiałami, składami bud., ekipami itp.

 

Pozdrawiamy Jacek Kasia i Ola.

 

Witajcie - Koźmice Wielkie to chyba pod Wieliczką - w zakresie wymiany doświadczeń z bliższymi sąsiadami polecem Grupę Wielicką. Kiedyś w Koźmicach szukałem działki - była super widokowa i super dzuża, nawet z małym stawem, ale ... również z wpisem komorniczym.

Pozwolenie w Wieliczce powinno być szybkie i sprawne - jeśli oczywiście nie macie terenów górniczych, osuwiskowych czy archeologicznych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich, reprezentacja południowego-zachodu czyli Skawina

zgłasza chęć przystąpienia do klubu krakowskiego. Jesteśmy w drodze do

pozwolenia na budowę. Projekt Sosenka z Horyzontu.

Przeglądając ostatnie posty postanowiliśmy zaprezentować nasz widok z działki :D http://img153.imageshack.us/img153/6719/s7000006st0.jpg

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się nie odzywałem odnośnie tych targów ale musiałem wybyć z Krk i teraz pisze z 64°40' N 24°28' E :lol:

 

Moim zdaniem to targi w piątek o 14 sprawiały wrażenie marniutkich. Nie wypowiadam się o wszystkich stoiskach ale starałem się porozmawiać z osobami zajmującymi się wentylacją i kominkami.

 

Co do kominków to jeden pan w namiocie stwierdził że kominek tak naprawde to nie potrzebuje powietrza z zewnątrz. Jedynie przez pierwsze 5 minut ma większe zapotrzebowanie a potem to wystarczy dziurka od klucza :o Hmmmm ....

 

Pani sprzedająca reku MISTRAL gubiła się przy pojęciu GWC a juz o dodatkowym wentylatorze pokonującym opór złoża to nie słyszała. Proponowała mi do domu centralkę MISTRAL 650 :o ( nawet się nie zapytała o kubaturę )

 

Pan z rekuperatory.pl nic nie wiedział o konkurencji z krakowskiej firmy ASK ( reku RenoVent ). Zaskoczyła go informacja że ten reku sam reguluje obroty aby utrzymać stały przepływ.

 

Heh moi mili, i jak tu sobie zrobić bardziej skomplikowaną instalację z kominkiem, rekuperatorem,gwc , okapem kuchennym jeżeli spece wydają się nie być specami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja byłem na targach w sobotę i stwierdzam z przykrością, że szkoda się chyba w ogóle na jakiekolwiek targi na Klimeckiego wybierać. Ani jednego wystawcy z techniką grzewczą-sorry jeden z grzejnikami, a myślałem rozwiązać kilka swoich problemów z ogrzewaniem, pokrycia dachów pięknie wystawione, a jak pytam to facet mi mówi, że co prawda pokazuja dachówki, ale nie ma na nie szans - po czorta je wystawiać? Raptem kilkanaście firm - marnota, część boksów ze stałej wystawy zamknięta, a to przecież targi!!!!. Jak przymierzałem sie do budowy po raz pierwszy kilka lat temu, to były targi - trzy namioty zapchane stoiskami, że przejść było ciężko plus pawilony murowane. Ciekawe czy firmy z branży budowlanej mają tyle roboty, że nie ma czasu na targi i promocję?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...