Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najchętniej pomógłbym komuś przy przy starcie.

Jeśli znajdzie się taki ktoś z wolą kontynuowania twojego projektu, to byłoby dobrze. Jeśli nikt się nie znajdzie do miesiąca czasu od dzisiaj, to mogę obiecać zająć się mapą do końca sierpnia 2008.

.

 

Jest mi przykro, że tak szzybko zgadzacie się na zmiany, które wcale nie są lepsze.

A swoją mapkę ZbyszekP prowadzi perfekcyjnie i jest dla Was na każde zawołanie.

 

37°C raczej nie będzie. To już widać.

 

Po co w takim razie ten cały szum, już teraz??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

37°C, jeśli chodzi o mnie, to mapka ZbyszkaP wciąż bardzo mi się podoba. Mapka na googlach jezt może nowocześniejsza, ale znaczniki ma olbrzymie. Podejrzewam, że wkrótce nie będzie na niej widać nic, tylko te niebieskie odnośniki.

 

I dlatego nie podoba mi się pomysł przenoszenia mapki na google.

 

Albo niech funkcjonują dwie wersje.

 

I jeszcze jedna rzecz: 37°C, postaraj się wkleić ten długi adres na: http://tiny.pl/ aby go skrócić i w takiej wersji wkleić na forum. Teraz rozciągnąłeś stronę :(

Nikt nie mówi, że mapka ZbyszkaP jest nieładna i zapewne wszyscy, którzy dzięki niemu znaleźli sie na tej mapce są mu wdzięczni.

 

Faktem jest natomiast, że staje sie coraz mniej czytelna - pobaw sie chwilę mapką na googlach - włącz sobie widok z satelity albo hybrydowy, przybliż swoja okolicę - to jest naprawde świetny widok :wink:

Np. moja działka z lotu ptaka (a raczej satelity :wink: ):

http://img510.imageshack.us/img510/8165/mapkaad9.png

Fakt, że na googlach można lokalizacje podać baaaardzo dokładnie, a to nie zawsze może być bezpieczne.... :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że na googlach można lokalizacje podać baaaardzo dokładnie, a to nie zawsze może być bezpieczne.... :roll: :-?

 

Otóż to...

 

A swoją działeczkę też znalazłam już kiedyś, w programie Google Earth: http://earth.google.com/tour/thanks-win4.html

 

Wolę go od Google Maps, bo ma dużo więcej możliwości i z podanej strony możesz go ściągnąć za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIkt raczej nie zamierza odebrać ZbyszkowiP - jego dziecka.

Tu bardziej chyba chodzi o dobrowolną adopcję i pewne hmm... nazwijmy to zmiany genetyczne - :-)

 

Myślę, że mapka ogólna mogłaby być mniej szczegółowa.

 

A może - jesli ktoś chce,żeby do zobaczyli inni - to pokazuje przykład - może zrobic link tak jak ja w podpisie.

 

pomysłów moze być wiele.

 

jeszcze ktoś może ma pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja sobie bardzo chętnie dam odebrać prowadzenie mapki. :p Tak jak już pisałem coraz rzadziej zaglądam na forum, a mam jeszcze parę innych zajęć, które nie mniej mnie pasjonują. :wink:

Myśle, że "przeskok technologiczny" byłby świetną okazją do tego, aby mapkę przejął ktos "młodszy".

Tak więc na starą mapke GK wprowadzę jeszcze te parę osób, które o to prosiły, ale liczę na to, że znajdzie się następca. Wtedy zrobię przekierowanie na jego stronę, tak, aby adres pozostał ten sam.

 

P.S.

Słoneczko BARDZO dziekuję, za "wstawienie się w mojej sprawie", ale nie jest to konieczne. :wink:

Ja czuję się usatysfakcjonowany faktem, że mapka Grupy Krakowskiej była pierwszą mapką jaka w ogóle pojawiła się na forum.

 

szczepek - Na skrzynkę wódki raczej nie reflektuję, ale pewno chętnie napiłbym się kiedys piwa. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie wspólna mapa ma sens, jeśli chodzi o wzmacnianie poczucia przynależności do grupy.

Nie jest wcale konieczne umieszczanie na niej dokładnego położenia swego miejsca na mapie. Decyzja należy do zgłaszającego.

 

Już teraz można zgłaszać propozycje od forumowiczów

na adres:

[email protected]

 

Proponuję, dla pełnej autentykacji użytkownika, aby przyjmowane mogły być zgłoszenia od osób, które są umieszczone na liście

http://forum.muratordom.pl/memberlist.php

w kolumnie Email.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacje - ekipa poszukiwana!

Miałam umówioną ekipę, ale się rozmyślili :evil: no i zostałam z pustymi ręcami ...

Gdyby ktoś, gdzieś ... ale to chyba sprawa beznadziejna ... :(

 

za miesiąc - półtora mozesz brać moją ekipę - pod warunkiem że u mnie skończą:-)))

elewację.

 

 

 

Szczepku,

na priva wysyłam cóś...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja sobie bardzo chętnie dam odebrać prowadzenie mapki. :p Tak jak już pisałem coraz rzadziej zaglądam na forum, a mam jeszcze parę innych zajęć, które nie mniej mnie pasjonują. :wink:

Myśle, że "przeskok technologiczny" byłby świetną okazją do tego, aby mapkę przejął ktos "młodszy".

Tak więc na starą mapke GK wprowadzę jeszcze te parę osób, które o to prosiły, ale liczę na to, że znajdzie się następca. Wtedy zrobię przekierowanie na jego stronę, tak, aby adres pozostał ten sam.

 

P.S.

Słoneczko BARDZO dziekuję, za "wstawienie się w mojej sprawie", ale nie jest to konieczne. :wink:

Ja czuję się usatysfakcjonowany faktem, że mapka Grupy Krakowskiej była pierwszą mapką jaka w ogóle pojawiła się na forum.

 

 

szczepek - Na skrzynkę wódki raczej nie reflektuję, ale pewno chętnie napiłbym się kiedys piwa. :p

 

 

ZbyszekP

 

Możesz być pewien że masz u mnie przynajmniej czteropak !

a może nawet i sześciopak. :-)

 

MOze kiedyś ktoś wymyśli "CENTUSIOWY ZLOT",:-)

 

kazdy chyba z nas jest zajęty, jak nie budową to czymś innym, ale jak widać - niektórzy się starają - :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem dodać, że po aktywacji automatycznego przekierowywania na nową stronę, stara mapka zniknie z Internetu. Tak więc nie będzie dwóch mapek.

 

Mogę nie chcieć być na nowej?

 

Po prostu nie spodobało mi się wejście typu "Filip z konopii", bo nikt do tej pory nie skarżył się na istnienie "starej" mapki.

 

Przecież ten bijący po oczach apel wygląda jak bezczelna reklama z jakiegoś brukowca ("praca lekka[??], satysfakcja gwarantowana"):

 

A zatem, szukamy kandydata, który zająłby się prowadzeniem mapy Grupy Krakowskiej przez najbliższe lata. Praca lekka, a ogromna satysfakcja zagwarantowana.

 

Zbyszku, proszę usuń mnie już teraz.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku, proszę usuń mnie już teraz.

Dziękuję.

Słoneczko!

Przecież to na razie propozycja (chyba) więc okaże się ile ludzi za, ile przeciw i może coś postanowi.

A ja miałem nadzieję, że może kiedyś się wproszę na wizytę do Ciebie i czegoś dowiem i nauczę bo pewnie przejeżdżam gdzieś niedaleko jadąc do siebie :wink:

A Ty chcesz zniknąć.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka GK została uaktualniona o:

rwik

bietka9,

Asia i Józek,

krakus73

knapciu.

 

Została rownież spełniona prośba Słoneczka o usunięcie z mapki. Mam jednak nadzieję, że tak, jak to się ma z Jej rzeczywistym odpowiednikiem, Słoneczko jutro rano na mapkę powróci.

 

Równocześnie zachęcam do przekazywania swoich danych na adres email podany wcześniej przez 37oC tak, aby nowa mapka w niedługim czasie zastąpiła mapkę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

Miałam problemy z logowaniem się na forum ,bo jestem " techniczny lewus ",musiałam więc czekać na powrót syna ,by coś tu porepecił . :evil

 

Pochwalę się ,że u mnie stoi już parter,a ekipie robota pali się w rękach.

 

Przy tej okazji podziękowania dla Majeczki ,bo właściwie to ona nakierowała mnie w pewne miejsce ,gdzie zdobyłam na tę ekipę namiary .

WIELKIE ,WIELKIE DZIĘKI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuję Merit :D chociaż nie zasłuzyłam :wink:

 

gratulacje i ..... kiedy będą zdjęcia? :D

 

Zasłużyłaś ,zasłużyłaś !

 

Kilka osób na tym forum okazało pomocną dłoń ,a to, w dzisiejszych egoistycznych czasach ,jest dowodem ,że jeszcze są dobrzy ludzie .I im też bardzo dziękuję!

 

Zdjęć mam dużo ,ale aby je wkleić ,muszę zaangażować moje dziecko .Ale obiecuję ,że zrobię to niezwłocznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...