Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, wszyscy których gminy chcą skasować na nielegalną opłatę za przyłącze wod-kan

 

w Dzienniku Polskim z 20 czerwca jest 2 stronicowy dokładny ."PORADNIK BUNTOWNIKA" na ten temat z wyrokami NSA, wzorami pism, ustawami itp.

Nie dajcie sie tym urzędasom 8) :p :wink:[/b]

 

Dzięki - wiem że te opłaty były bezprawne i w cale nie zamierzałam płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

jakczytam coś takieg to mnie trafia, ale mam nadzieję że w przyszłym roku kiedy będę zaczynać ceny się juz ustabilizują.

jestem optymistą

 

Podobno nawet ma być taniej :wink:

Tylko nie wiem czy to pobożne życzenia nas wszystkich budujących czy jakieś wyimaginowane prognozy ekonomistów :roll:

 

popatrz tutaj

http://biznes.onet.pl/0,1558395,wiadomosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos materiałów - zaraz będę szukać materiałów do wykończenia domku i tak oto będę potrzebować kamień elewacyjny najlepiej naturalny.

 

Pomóżcie - jaki i gdzie tanio można kupić.

 

A pewnie że pomogę :)

 

Firma rodzinna przed Krzeszowicami: http://www.firmafilar.pl/.

Wprawdzie byliśmy tam ze 2 lata temu, komponując kamienne tło do wielkiego akwarium, ale nie przypuszczam by coś zmieniło się na gorsze.

 

Przyjęli nas, jakbyśmy chcieli kupić tony kamieni :) Pracownik usiadł na kupie łupka i dzielil, rozbijał dla nas kamienie, by nadawały się do tego akwarium.

 

A jaki porządek mieli na placu :o

 

Kamienie rzeczne pogrupowane wielkościami, umieszczone w wielgaśnych, metalowych koszach.

Różnokolorowych łupków i innych kamieni, wybór niesamowity.

 

Wrócimy do nich jak przyjdzie pora :)

 

Majka, a może Ty masz coś wspólnego z tą firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zostało nam z dwóch budów trochę materiałów. Ponieważ kupowane były w dobrych cenach, a nie planujemy z sąsiadem na nich zarabiać, więc zanim oddam je handlarzom, może ktoś z Was będzie zainteresowany (kontakt na priva):

 

Wełna mineralna lamelowa ROCKWOOL FASROCK L gr 15 cm 70 paczek = 67,2 m2

 

Styropian EPS 70 gr 15 MAGBUD 31 paczek = 62 m2 (4 paczki nie mają oryginalnej folii pakującej) - produkcja z początku maja więc już wysezonowany jest.

 

Listwa startowa szer 15 cm 23 sztuki (2 mb sztuka)

 

ISOVER UNIMATA gr 15 cm 8 rolek = 55,2m2

 

ISOVER SUPERMATA gr 5 cm 4 rolki = 45,6m2

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziewczyny,

żartowałem, bo to rzut od Majki i tylko tle.Majka tez, w zeszłymroku podmurówke robiła z kamienia 1-2 cm grubosci.

Ale ceny mają .... różne. Zależy co potrzebujesz i ile masz na to pieniędzy. A tam warto pojechać, popatrzeć, policzyć i porównać z innymi, w okolicy co chwile skład z kamieniami. To istne zagłębie kamienia. :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos materiałów - zaraz będę szukać materiałów do wykończenia domku i tak oto będę potrzebować kamień elewacyjny najlepiej naturalny.

 

Pomóżcie - jaki i gdzie tanio można kupić.

 

W przyszłym tygodniu będę u p.Filara ,bo mam zamówiony kamień i jadę coś mu zadatkować ,więc jak tam Renciu nie dotrzesz wcześniej mogę popytać o ceny i inne rzeczy .

Jak masz jakieś specjalne oczekiwania co do kamienia ,napisz-zbiorę informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Słoneczko :D już mi jednak Piotrek wyjaśnił, że na taras tylko liściaste się nadaje.

 

Piotrek - chcę mieć dłuuuugie :wink: dechy. Kupiłabym te z Castoramy, ale nie mam póki co nikogo, kto by mi z tego zrobił taras :( .

 

Może ktoś z Was zna wykonawcę drewnianych tarasów?- wdzięczna będę OGROMNIE :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...