Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

szczepek zobacz na allegro - byłam u nich - oglądałam i mają niezłe te drzwi i wiele innych drewnianych rzeczy ale cena nie schodzi poniżej 350zeta

 

A jaksię one mają jakością do tych oferowanych w hipermarketach ? Są chyba w podobnej cenie.

 

Cześć,

Specjalne podziękowania dla KKrzyśka i Pawła Czarneckiego

 

Do usług i niech się dobrze dymi :D

 

A tak z innej bajki. Czy ktoś z forumowiczów ma namiar na sprawdzonych tynkarzy wew/zew ? Termin wrzesień/pazdziernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SONIKO,

miałbym, niestety nie ma czasu - ostatnio naw :o :x :evil: :roll: :wink: nawet dla mnie ( mój teść).

 

Sorry że tak rzadko odpowiadam, ale wpadam tylko czasami na GK bo jestem na urlopie ( robią mi wreszcie wjazd do garażu i schody z kostki porfirowej, dogęszczam nasadzenia w ogrodzie (ostatnio funkie, paprocie i iglaki) :p 8) Jak wrócę po 8 lipca do pracy to się pochwalę

 

Piotrek, ale ja mogę poczekać - no trochę mogłabym :wink: , powiedzmy do końca sierpnia.

 

Czekamy na zdjęcia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaksię one mają jakością do tych oferowanych w hipermarketach ? Są chyba w podobnej cenie.

 

Te z hipermarketów się do nich nie umywają.

Na pewno są dużo ładniejsze i jakościowo lepsze.

Też z mężem porównywaliśmy.

 

Pozdrowionka

 

 

Też mogę się pochwalić słownie - mam dach nad głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :lol: Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego architekta do projektu indywidualnego w Krakowie lub okolicach? Acha, dobrze by było, żeby jego cennik nie przyprawił nas o zawał serca... :wink:

Jesteśmy na etapie kupowania działki, jesteśmy po umowie przedwstępnej warunkowego zakupu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam prośbę o podanie namiaru na sprawdzonego geodetę. Chodzi o mapę do celów projektowych, zastanawiam się też nad zrobieniem ogrodzenia. Czy ktoś z Państwa "zatrudniał" geodetę aby zmierzył kontrolnie granice działki (druga zabudowa) bo reper mamy w jednym miejscu a w pozostałych takie kije, które każy mógł sobie przestawić. Czy może ktoś umówiał się z Państwa z geodetą na kompleksową usługę tzn. mapa, pozniej np. sprawdzenie tych granic a potem wytyczanie budynku i jaki to był koszt?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :lol: Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego architekta do projektu indywidualnego w Krakowie lub okolicach? Acha, dobrze by było, żeby jego cennik nie przyprawił nas o zawał serca... :wink:

Jesteśmy na etapie kupowania działki, jesteśmy po umowie przedwstępnej warunkowego zakupu. :D

 

Mogę polecić bo moje biuro współpracuje z kilkoma - niestety nie znam ich cenników.

Jeśli jesteś zainteresowany jutro prześlę namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam prośbę o podanie namiaru na sprawdzonego geodetę. Chodzi o mapę do celów projektowych, zastanawiam się też nad zrobieniem ogrodzenia. Czy ktoś z Państwa "zatrudniał" geodetę aby zmierzył kontrolnie granice działki (druga zabudowa) bo reper mamy w jednym miejscu a w pozostałych takie kije, które każy mógł sobie przestawić. Czy może ktoś umówiał się z Państwa z geodetą na kompleksową usługę tzn. mapa, pozniej np. sprawdzenie tych granic a potem wytyczanie budynku i jaki to był koszt?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Mogę polecić geodetę :D - proponuję najpierw zrobić wznowienie punktów granicznych potem mapę pod projekt, tyczenie i inwentaryzację budynku z zagospodarowaniem działki.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepek, jest taki ktoś w Pcimiu i robi podobno bardzo ładne drzwi.

Ja tam nie byłam, ale ktoś jeździł oglądać - może Piotrek :-? .

 

A może to był Aishan, tylko że On chyba już nie bywa na forum.

 

dzieki wam za oddzwiek drzwiowy bede piotrka prosil o kontakty.

te drzwi z hipermarketów przerobiłem. jakość wykonania tragiczna.

to sie nie da do mieszkania moim zdaniem włożyć.

 

a musze 12 drzwi wstawić. a już dwoje zewnętrznych i brama za mną tak samo jak pozostałe 22 otwory okienno - balkonowe.

po cholere mi było tyle dziur ???

 

a pamietam przy projekcie... projektowało się fajnie i wymyślało.

 

nawiązałem kontakt ze stolazrem, ale jak to wyglądać bedzie - to sę okaże a na razie każdy pomysł DO PRZYJĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Z końcem marca rozglądając się za materiałami na budowę domu, zrobiłem rezerwację na silikaty które moim zdaniem są jednym z lapszych i tańszych materiałow. Oto dzisiejsza odpowiedz z Xelli (silka) hurtowania WODAN:

 

dzień dobry

 

nie mam dobrych informacji.

 

dzwonił dzisiaj przedstawiciel firmy Xella, że jedyną propozycją na realizację materiału według Pana zamówienia, jest przywóz produktu z fabryki w Austrii lub Niemczech.

 

wiąże się to z bardzo znacznym wzrostem kosztów transportu, którym jesteśmy obciążani my, a który przenosimy na klienta.

transport z Polski to 800-880 zł - w przypadku Niemiec jest to aż 750 Euro, z Austrii jeszcze nie znamy wartości frachtu..

 

biorąc pod uwagę tak poważny skok wartościowy, prosze rozpatrzyć realizację zamówienia na tego rodzaju produkcie.

gdybyśmy mogli zaproponować Panu produkty ścienne, ale z innych materiałów, jak np ceramikę, prosze o kontakt.

 

proszę o decyzję o realizacji lub anulowaniu zamówienia.

 

Gdybym oparł się tylko na tym zamówieniu dzisiaj pewnie dostałbym zawału, a tak mury już postawione ale z keramzytu. :-) To materiał moim zdaniem jeszcze lepszy od silki niestety dużo droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Podaję namiary na biura architektoniczne:

 

 

Pracownia Projektowa - Artur Ludomirski http://www.ppal.com.pl tel. 012 649 07 59

 

Autorskie Studio Projektowe Architekton tel 012 645 93 93, 012 645 90 90, 607 341 507

 

DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. - http://www.ddjm.pl

012 422 53 98

 

Te biura mogę polecić z czystym sumieniem.

 

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...