Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzieki Zefiryn :D

 

Sporo rzeczy wyciagnales z tych archiwow!

 

Z tego, co widze, odpadaja mi uzgodnienia dotyczace przylaczy, nie robie ich na razie i nie dolaczam projektow.

Projektu zjazdu tez nie mam jeszcze, ale podobno nie musi byc...

Bedzie problem z wypisem z rejestru gruntow - dzialke mam darowana zupelnie niedawno i pewno jako wlasciciele figuruja tam rodzice...

A czy wyrys z ewidencji gruntow tylko dla mojej dzialki czy tez dla sasiednich?

Wydawalo mi sie tez, ze nie trzeba dolaczac aktu wlasnosci dzialki - musialabym robic jakis odpis uwierzytelniony? Ufff.... Chyba znowu bede nekac telefonami pania w starostwie...

 

April 13 i Zefiryn jeszcze raz dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki Zefiryn :D

 

Sporo rzeczy wyciagnales z tych archiwow!

 

Z tego, co widze, odpadaja mi uzgodnienia dotyczace przylaczy, nie robie ich na razie i nie dolaczam projektow.

Projektu zjazdu tez nie mam jeszcze, ale podobno nie musi byc...

Bedzie problem z wypisem z rejestru gruntow - dzialke mam darowana zupelnie niedawno i pewno jako wlasciciele figuruja tam rodzice...

A czy wyrys z ewidencji gruntow tylko dla mojej dzialki czy tez dla sasiednich?

Wydawalo mi sie tez, ze nie trzeba dolaczac aktu wlasnosci dzialki - musialabym robic jakis odpis uwierzytelniony? Ufff.... Chyba znowu bede nekac telefonami pania w starostwie...

 

April 13 i Zefiryn jeszcze raz dziekuje!

 

Jeśli nie masz projektu zjazdu to potrzebne jest zaświadczenie o dostępie do drogi.

Co do wypisu - dla swojej działki pełny, a dla sąsiadujących skrócony wypis. Jeśli wypis z rejestru będzie na Ciebie to chyba nie potrzeba aktu własności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majeczko - a skąd masz tyle drzewa?! 8) :p :wink: i za ile

 

od znajomego znajomego Tomka. Przywiózł w rozczepionych metrówkach. Po 150zet za kubik /to troche więcej niż metr przestrzenny/ :wink:

 

 

Tomek będzie miał zajęcie do zimy 8) :p :wink:

 

a nie masz lepszego zdjęcia ( jaśniejszego) tarasu i kilka ujęć. Czy specjalnie takie pokazujesz coby przekonać się naocznie 8) :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majeczko - a skąd masz tyle drzewa?! 8) :p :wink: i za ile

 

od znajomego znajomego Tomka. Przywiózł w rozczepionych metrówkach. Po 150zet za kubik /to troche więcej niż metr przestrzenny/ :wink:

 

 

Tomek będzie miał zajęcie do zimy 8) :p :wink:

 

a nie masz lepszego zdjęcia ( jaśniejszego) tarasu i kilka ujęć. Czy specjalnie takie pokazujesz coby przekonać się naocznie 8) :p :wink:

 

drewno już pocięte i ułozone w wiacie :wink:

Taras jest ogólnie ciemny. Zdjęcia robiły dzieci, sa artystyczne nieprawdaż? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka. A jak ty masz rozwiązaną sprawę odprowadzenia deszczówki z rynien? Tak mnie to twoje zdjęcie zainspirowało...

 

woda z rynien jest sprowadzona w rury i odprowadzona do stawu. Woda zbierająca się na deskach, spływa szparami lub wysycha :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka,

 

masz bardzo zdolne dzieci :p 8) :wink: . Widzę,że nie obejdzie sie bez osobistej inspekcji :lol: :p :wink:

 

No, no Tomek chylę czoła. Chyba, że Go tak wkurzyłaś .....że nerwy koi przy rąbaniu... :lol: :lol: :lol: :p :p :p

 

inspekcja pożądana :lol:

 

zamówilismy gościa z piłą elektryczną i przeciął metrówki na pół. My nie potrzebujemy szczapek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies cudo, ja mam suke wilkowata, tez by chetnie popilnowala, ale na razie nie ma czego /fundamentow?/.

Kobito! glowa do gory, wybudowalas piekny dom, podkreslilas go zarabistym tarasem, czego jeszcze chciec?

 

Malgosiu. rozmawialam niedawno z niejakim Tomaszem Mazurem, ktory zajmuje sie takimi sprawami, brzmial calkiem sensownie. wpisz sobie go w googla, oglasza sie. ale czy przypadkiem nie chodzi Ci o kierownika budowy? do zgloszenia rozpoczecia budowy bedzie potrzebny raczej kierownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam pytanie. Czy Ktos ostatnio skladal wniosek o pozwolenie na budowe w oddziale starostwa w Wegrzcach?

 

Złożyliśmy wniosek 30.04.07 a pozwolenie na budowę otrzymaliśmy14.06.07 :D :D :D

Otrzymalibyśmy go tydzień wcześniej, lecz przetrzymali nas w Starostwie ( ponad miesiąc czekaliśmy na odrolnienie).Architekt adaptujący projekt pracował swego czasu w oddziale w Węgrzcach i dobrze wiedział, jakie dokumenty są potrzebne.Chyba zapomniał o odrolnieniu, gdyż załatwiałam ten dokument w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam pytanie. Czy Ktos ostatnio skladal wniosek o pozwolenie na budowe w oddziale starostwa w Wegrzcach?

 

Złożyliśmy wniosek 30.04.07 a pozwolenie na budowę otrzymaliśmy14.06.07 :D :D :D

Otrzymalibyśmy go tydzień wcześniej, lecz przetrzymali nas w Starostwie ( ponad miesiąc czekaliśmy na odrolnienie).Architekt adaptujący projekt pracował swego czasu w oddziale w Węgrzcach i dobrze wiedział, jakie dokumenty są potrzebne.Chyba zapomniał o odrolnieniu, gdyż załatwiałam ten dokument w trakcie.

 

No to niezle... Czyli nie bylo tych 62 dni ustawowych. Ja z kolei zlozylam wniosek o wylaczenie z produkcji rolnej, ale powiedziano mi, ze czeka sie teraz nawet i 3 miesiace na to :evil: Zloze wiec dokumenty do starostwa bez tego, doloze tylko poswiadczenie, ze zlozylam ten wniosek, moze jakos to przejdzie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariku ,skorzystaliśmy z usług poleconej projektantki,za co jeszcze raz dziękuję :D

Projekt zjazdu wykonała szybko ,a nawet złożyła go w gminie. Kosztowało nas to 600 zł + opłata 82 zł do gminnej kasy :o Była zdziwiona bo nie kazda gmina pobiera takie popłaty.

 

 

Czy ja też moge poprosić o namiary? Potrzebuje zjazd a mój "drogowiec" zlecenie wziął a do roboty się nie kwapi ( 1-miesiąc i brak perspektyw :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...