Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Czesc,

 

czy ktos z Was zlecal moze cos firmie ALLBUD z Niepolomic? Maja filie na stalej wystawie budownictwa ARCHETON na ul.Cystersow w Krakowie i w Wieliczce.

Przymierzam sie do nich, ale wolalabym uslyszec cos od ich poprzednich klientow na temat tego, co soba reprezentuja.

 

Bede wdzieczna. Oczywiscie moze byc na priva.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

czy ktos z Was zlecal moze cos firmie ALLBUD z Niepolomic? Maja filie na stalej wystawie budownictwa ARCHETON na ul.Cystersow w Krakowie i w Wieliczce.

Przymierzam sie do nich, ale wolalabym uslyszec cos od ich poprzednich klientow na temat tego, co soba reprezentuja.

 

Bede wdzieczna. Oczywiscie moze byc na priva.

G.

 

o ile dobrze kojarzę handluja bramami garażowymi, roletami itp.

Byłam u nich w wieliczce - wydaja sie kompetentni, ale jak w praktyce to nie wiem. Ja na razie szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył w wypożyczalniach sprzętu kose (wykaszarkę) spalinową? Obdzwonilam kilka, ale albo sprzętu ogrodniczego nie mają albo tylko podkaszarki na żyłkę, a ja potrzebuję z tarczą z nozami (twarde chaszcze porastają działkę). Marax na Hucie chce 100zł za dobe :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył w wypożyczalniach sprzętu kose (wykaszarkę) spalinową? Obdzwonilam kilka, ale albo sprzętu ogrodniczego nie mają albo tylko podkaszarki na żyłkę, a ja potrzebuję z tarczą z nozami (twarde chaszcze porastają działkę). Marax na Hucie chce 100zł za dobe :(

 

http://www.wsbe.krakow.pl/ w Kokotowie

tutaj mają bo kolega chciał, ale nie wiem czy z tarczą, napewno z żyłką mają i jakoś 60 chcieli chyba o ile się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy. Z tematyką budowlano wykończeniową mam do czynienia nie po raz pierwszy natomiast w obecnej sytuacji znalazłem się po raz pierwszy. W przeciągu najbliższych 2-3 dni muszę zakupić i położyć około 60 metrów paneli. Panele będę kładł sam przy niewielkiej pomocy znajomego. Problem w tym że muszę się zmieścić w 40 złotych za metr. Dotyczy to zarówno klasy ścieralności, grubości, firmy. Panel to dąb klepka najlepiej rustykalny. Gdzie takowy zakupić najtaniej w Krakowie? Bardzo proszę o pomoc inaczej będę musiał się przenieść z noclegami do pracy a posiłki jeść w McDonaldzie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowiecze z grupy krakowskiej!

 

Fajnie, że ta grupa istnieje. :) Dzięki Wam zdobyłam już dużo ważnej wiedzy.

 

Teraz pewnie będę się częściej odzywać. Do tej pory byłam raczej "czytaczem" :wink:

 

Zamierzamy się budować w Sławkowicach gm.Biskupice. Teraz przygotowujemy dokumenty do pozwolenia na budowę. Jak wszystko dobrze się poukłada to zaczniemy jesienią.

 

Życzę powodzenia wszystkim budującym

 

Pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możecie polecić jakieś biuro architektoniczne, które dokona adaptacji projektu oraz zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę? Odwiedziliśmy już dwa, w jednym z nich wszystko nam się podoba, tylko cena trochę za wysoka (projekt z Archonu - 2,3kPLN, adaptacja - żadnych zmian w projekcie, pomiary gruntu i przeliczenie fundamentów, reprezentacja przy formalnościach związanych z PnB oraz projekt zjazdu w sumie (z projektem) dały ponad 8kPLN). Wydaje mi się, że to trochę drogo, ale być może tak mi się tylko wydaje... Chciałbym usłyszeć Waszą opinię.

Budowa będzie w Krakowie, jesteśmy na etapie WZtki...

Pozdrowienia

KWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat:

 

Stoję przed zakupem okien w kolorze antracytowym ( RAL 7016 ). Do tej pory skłaniałem się do okien Elita Thermo firmy Jezierski, lecz okazało się że pan robiący wycenę pomylił się o 3 okna w ofercie wstępnej co dało 3000tys.

 

W wyniku tego cena okien PCW z montażem jest ok 500zł wyższa od ceny okien drewnianych firmy Natura. Okna natury są w linii Tradycja, na mikrowczepach też malowane na ciemnoszary.

 

Do tej pory zaletą PCW była korzysta cena i krótki czas oczekiwania - PCW 3 tyg, drewno 14tyg. Dziś został tylko czas ...

 

No i co tu robić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt z Archonu - 2,3kPLN,

Napisz jaki projekt z oferty Archonu wybrałeś.

Sądząc po cenie, chyba któryś z tych większych i bardziej skomplikowanych :o

 

Lekka przesada, za mniej rok temu zrobiłem projekt indywidualny wraz z formalnościami ( i wcale tych formalności nie jest trak dużo ). Czyżby aż tak ceny poszły w górę ???

Formalności trochę jest i niektórzy bardziej nerwowi nie dają rady :wink:

A ceny, niestety poszły w górę i to całkiem sporo :evil:

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...