Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziwne... Dużo się naczytałam pochwał o Foreście w wątku o kominkach, ale jego strona internetowa jest... zahasłowana: http://www.forestnatura.pl/ :o

Forest już kiedyś gdzieś pisał, że strona "się robi" i jak się zrobi to będzie dostępna.

Szkoda, że to trwa i trwa, bo też chętnie obejrzałbym jego realizacje i dał do wyceny co nieco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Dziwne... Dużo się naczytałam pochwał o Foreście w wątku o kominkach, ale jego strona internetowa jest... zahasłowana: http://www.forestnatura.pl/ :o

Forest już kiedyś gdzieś pisał, że strona "się robi" i jak się zrobi to będzie dostępna.

Szkoda, że to trwa i trwa, bo też chętnie obejrzałbym jego realizacje i dał do wyceny co nieco :wink:

 

realizacje możesz zobaczyć w watku "nasze kominki".

A płaci się tyle co się nalezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Foresta :D .

 

Soniczko, czy to jest może strona Foresta? http://www.cebud.eu/, bo pamiętam że gdzieś na Balickiej ma firmę :)

 

Słoneczko - Cebud sprzedaje wkłady kominkowe Spartherma, wykonuje obudowy z kafli, ale to nie jest firma Foresta.

On się tam zaopatruje w potrzebne materiały i tam kupił np. kafle, które ma na kominku Zeljka, oraz nasz wkład.

Tak jak napisała Majka, w wątku "nasze kominki" mozna zobaczyć dużo Jego realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie był na grupie Wielickiej to podam jeszcze tutaj informację:

płytki chodnikowe sprzedaje spółdzielnia Piaski Nowe po okazyjnej chyba cenie bo 1zł/sztukę. wymiar 50x50cm wysokośc chyba 7cm i waga coś z 30kg.

 

SM Piaski Nowe, ul. Podedworze 20

tel. 012 658 07 11, p. Rydlewicz

 

późno zauważyłam. A krawężników przypadkiem nie mają? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie był na grupie Wielickiej to podam jeszcze tutaj informację:

płytki chodnikowe sprzedaje spółdzielnia Piaski Nowe po okazyjnej chyba cenie bo 1zł/sztukę. wymiar 50x50cm wysokośc chyba 7cm i waga coś z 30kg.

 

SM Piaski Nowe, ul. Podedworze 20

tel. 012 658 07 11, p. Rydlewicz

 

późno zauważyłam. A krawężników przypadkiem nie mają? :roll:

no krawężników nie zauważyłem, chyba wywalają wszystko oprócz płytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić kierownika budowy z Krakowa,okolic?

Najlepiej żeby był:

- niedrogi

- komunikatywny

- chętnie przyjeżdżał na plac budowy

- pomagał w załatwianiu tanich materiałów budowlanych

??

 

Ja również poszukuję kierbuda. Mam juz stan surowy otwarty i mój dotychczasowy kierownik stwierdził, że mnie opuszcza, gdyz wyjeżdża. W zwiazku z tym z przyczyn formalnych muszę znaleź nowego. Jeśli ktoś ma namiary to proszę na priv-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wieliczka

Czy zna ktos moze murarza, ktory moglby "wpasc" do mnie na tydzien i domurowac kilka spraw.

Obecnie mam przygotowany dom pod stawianie wiezby tzn. sa zrobione wience i wypuszczone kotwy. Chodzi o to ze po zrobieniuwiezby przydalby mi sie murzarz, ktory by wyciagnal kominy i postawil przepierzki i fajermury.

Budowa w Wieliczce.

Za wszystkie namiary z gory serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do FORUMOWICZÓW, może brał ktoś ostatnio kredyt i napisałby mi na Priva jakie warunki dostał bo rozglądam się sam i mam mętlik w głowie.

Może ktoś korzystał z doradztwa firmy NOTUS ?? tam też mam zamiar podejść.

Rozglądam się za mBankiem (marża 0,9%+Wibor), ale tam wymagają wykonanie operatu przez rzeczoznawcę, a w związku z tym może ktoś zna rzeczoznawcę który zrobi to dobrze ?

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do FORUMOWICZÓW, może brał ktoś ostatnio kredyt i napisałby mi na Priva jakie warunki dostał bo rozglądam się sam i mam mętlik w głowie.

Może ktoś korzystał z doradztwa firmy NOTUS ?? tam też mam zamiar podejść.

Rozglądam się za mBankiem (marża 0,9%+Wibor), ale tam wymagają wykonanie operatu przez rzeczoznawcę, a w związku z tym może ktoś zna rzeczoznawcę który zrobi to dobrze ?

pozdrawiam

Łukasz

 

A nie zastanawiałeś się nad kredytem z dopłatami?

Co do mBanku - gdzieś przeczytałem, że u nich marża nie jest stała, tylko może być zmieniona decyzją zarządu, co w moich oczach całkowicie dyskredytuje :-) taki kredyt :-D

Ale ja z natury ostrożny jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do FORUMOWICZÓW, może brał ktoś ostatnio kredyt i napisałby mi na Priva jakie warunki dostał bo rozglądam się sam i mam mętlik w głowie.

Może ktoś korzystał z doradztwa firmy NOTUS ?? tam też mam zamiar podejść.

Rozglądam się za mBankiem (marża 0,9%+Wibor), ale tam wymagają wykonanie operatu przez rzeczoznawcę, a w związku z tym może ktoś zna rzeczoznawcę który zrobi to dobrze ?

pozdrawiam

Łukasz

 

Ja brałem przez NOTUS na jesieni. Mają tam swoich zaprzyjaźnionych rzeczoznawców - koszt ok. 500PLN - ew. moge Ci podać bezpośrednie namiary do kobiety która mi to robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...