Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja podciągam temat więźby

 

Dzis w Gdovie( dokładnie za stadnikami) powiedzieli mi 450netto z transportem

 

dzwoniłam do paru tartaków w okolicach Myślenic - cena oscyluje wokół 700 - 750 zł netto, zależy, czy impregnowana, czy nie.

 

Yaro, mógłbyś podać dokładniejsze namiary na ten Gdów?

 

 

To za szalunkową za wiezbe nie wiem ile

 

Nie ten etap :lol:

 

 

Numeru nie mam, bo stwierdziłem ze jak bede zamawiał to i tak bede musiał jechac.

 

A jedzie sie tak z Gdowa na Stadniki, w Stadnikach bedzie taki rozjazd ze głowna droga w dół a odnoga do góry, to własnie tą do góry ok 150 m

 

Pozdrawiam

 

aaaaaa, to nie zrozumiałam. Etap to ja mam na razie żaden, ale chce kupić więżbę wcześniej, ma zdrożeć... Dzięki w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Ludzie Kochani, poszukuje na gwalt ekipy, ktora dokonczy murowanie pod dach /strop zaszalowany/; 3 nadproza lukowe, 2 male balkoniki, osadzenie slupa i scianki kolankowe. moja firma zrobila mnie na szaro, od 1,5 tyg sie nie pokazuja i zwodza nowymi terminami. a ja musze to dokonczyc teraz! Prosze, pomozcie.

 

 

150 za kubik to nieduzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś jakbym w totka wygrał

 

Jade sobie na skład zamówić Porotherm bedzie ze 400m2 ściany, a tu miła Pani mówi, żebym się wstrzymał odrobinkę, bo od 3 września Wienerberger obniża ceny ceramiki ściennej o 15%

 

A mówią że jak się nie puszcza totka to nie ma szansy wygrać. Jednak się da !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed usługami Rafała Wojtaszek krakowskiego geodety, który świadczy usługi pod numerem telefonu 0502 505 900. Miało być w trzy tygodnie, szybko i sprawnie. Czekam jak na szpilkach a facet już 6 tydzień mapkę do celów projektowych robi.

Szalag mnie trafia na takich fachowców tym bardziej, że jednocześnie facet wie jak czas mnie nagli. Dzwoniłem do gościa kilkanaście razy. To że telefonu nie odbiera to już zupełnie inny temat.

A tak po cichu myślałem że zrobię pierwszy wpis o treści "polecam usługi"... Niech to cholera weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w temacie drewna, tyle, że do kominka :D Czy ktos może mi podpowiedziec, gdzie kupie niedrogie i sprawdzone (dobrze wysuszone) drewno do kominka, najchetniej w okolicach Michałowic? No i czy 150 zł za kubik drewna mieszanego liściastego (szczapy ok. 30 cm) to dużo, czy ok?

 

A gdzie to drewno po 150zł :o jest do kupienia Kamieniczko???

Chętnie bym skorzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Bardzo podoba mi sie domek Lawenda http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=139&sid=5 ale obawiam sie kosztow jego budowy wiec mam jeszcze alternatywe nieco ubozsza-dom Melodia z krajobrazow.

Prosze o doradzenie jak to bylo w waszych przypadkach-czy najpierw kupowaliscie projekt a potem dowiadywaliscie sie o cene jego wybudowania czy moze moge dostac mniej wiecej wycene stanu surowego od ekipy budowlanej na podtsawie tylko takiego zdjecia?Tzn przed kupieniem szczegolowego projektu?

Poczytalam o cenach stanow surowych i mam metlik bo wynika ze sa baaardzo duze rozbieznosci.

Moze ma ktos jakas niedroga godna polecenia ekipe na koncowke przyszlego roku ewentualnie jakies namiary netowe do nich bym mogla wyslac zapytanie o robocizne?

Z gory dziekuje

ps.Chyba mnie pokopalo znajdujac taki projekt ale co ja poradze jak jestem w nim zakochana?

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Orientuje sie ktos może ile teraz kosztuje połozenie kostki brukowej? Bylismy w Bruk-Manie w Zabierzowie i powiedzieli, że 80zł m2 i że wszyscy tak biorą, a najtansza kostka (mają Libet) kosztuje prawie 50zł. Wydaje sie nam to duzo...a moze nam sie tylko wydaje?

Moze ktos mógłby polecic kogos najlepiej z okolic Krzeszowic ewentualnie innych...

Poszukujemy równiez kogos do zrobienia ogrodzenia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Orientuje sie ktos może ile teraz kosztuje połozenie kostki brukowej? Bylismy w Bruk-Manie w Zabierzowie i powiedzieli, że 80zł m2 i że wszyscy tak biorą, a najtansza kostka (mają Libet) kosztuje prawie 50zł. Wydaje sie nam to duzo...a moze nam sie tylko wydaje?

Moze ktos mógłby polecic kogos najlepiej z okolic Krzeszowic ewentualnie innych...

Poszukujemy równiez kogos do zrobienia ogrodzenia...

Pozdrawiam

 

jeśłi chodzi o ogrodzenie poszło na prive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Bardzo podoba mi sie domek Lawenda http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=139&sid=5 ale obawiam sie kosztow jego budowy wiec mam jeszcze alternatywe nieco ubozsza-dom Melodia z krajobrazow.

Prosze o doradzenie jak to bylo w waszych przypadkach-czy najpierw kupowaliscie projekt a potem dowiadywaliscie sie o cene jego wybudowania czy moze moge dostac mniej wiecej wycene stanu surowego od ekipy budowlanej na podtsawie tylko takiego zdjecia?Tzn przed kupieniem szczegolowego projektu?

Poczytalam o cenach stanow surowych i mam metlik bo wynika ze sa baaardzo duze rozbieznosci.

Moze ma ktos jakas niedroga godna polecenia ekipe na koncowke przyszlego roku ewentualnie jakies namiary netowe do nich bym mogla wyslac zapytanie o robocizne?

Z gory dziekuje

ps.Chyba mnie pokopalo znajdujac taki projekt ale co ja poradze jak jestem w nim zakochana?

_________________

 

Masz dużo kasy to buduj. Ryzyko jest jeszcze jedno, a mianowicie trudno teraz jest o ekipę, która by takie cudo wybudowała bez fuszery. Naprawdę musimy wrócić do źródeł i budować prosto, tanio i energooszczędnie.

Jest to tylko moja skromna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Kochani, poszukuje na gwalt ekipy, ktora dokonczy murowanie pod dach /strop zaszalowany/; 3 nadproza lukowe, 2 male balkoniki, osadzenie slupa i scianki kolankowe. moja firma zrobila mnie na szaro, od 1,5 tyg sie nie pokazuja i zwodza nowymi terminami. a ja musze to dokonczyc teraz! Prosze, pomozcie.

 

A dzisiaj jak koło was przejeżdżałam to jakaś ekipa szalała.

To ta stara czy już nowa?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed usługami Rafała Wojtaszek krakowskiego geodety, który świadczy usługi pod numerem telefonu 0502 505 900. Miało być w trzy tygodnie, szybko i sprawnie. Czekam jak na szpilkach a facet już 6 tydzień mapkę do celów projektowych robi.

Szalag mnie trafia na takich fachowców tym bardziej, że jednocześnie facet wie jak czas mnie nagli. Dzwoniłem do gościa kilkanaście razy. To że telefonu nie odbiera to już zupełnie inny temat.

A tak po cichu myślałem że zrobię pierwszy wpis o treści "polecam usługi"... Niech to cholera weźmie.

 

Dużo takich geodetów w Krakowie i okolicach.

Faktycznie trzy tygodnie to bardzo realny i optymalny termin.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Bardzo podoba mi sie domek Lawenda http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=139&sid=5 ale obawiam sie kosztow jego budowy wiec mam jeszcze alternatywe nieco ubozsza-dom Melodia z krajobrazow.

Prosze o doradzenie jak to bylo w waszych przypadkach-czy najpierw kupowaliscie projekt a potem dowiadywaliscie sie o cene jego wybudowania czy moze moge dostac mniej wiecej wycene stanu surowego od ekipy budowlanej na podtsawie tylko takiego zdjecia?Tzn przed kupieniem szczegolowego projektu?

Poczytalam o cenach stanow surowych i mam metlik bo wynika ze sa baaardzo duze rozbieznosci.

Moze ma ktos jakas niedroga godna polecenia ekipe na koncowke przyszlego roku ewentualnie jakies namiary netowe do nich bym mogla wyslac zapytanie o robocizne?

Z gory dziekuje

ps.Chyba mnie pokopalo znajdujac taki projekt ale co ja poradze jak jestem w nim zakochana?

_________________

 

 

Śliczny domek tylko w ten koszt budowy z wykończeniem jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć - 425 tys?

Jeśli tylko kasa jest - to budować.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilismy brame garazowa Normstahl na ul. Armii Krakow 1.

Pan jest przedstawicielem kilku firm produkujacych bramy garazowe, jest kompetentny, ceny nie sa bardzo wygorowane.

 

Bramę garażową zamówiłam w tej samej firmie ,rolety integro również .

Jak na razie bez problemów .

Działają już kilka lat .

 

 

A my z nich zrezygnowaliśmy własnie... Chcieliśmy negocjować umowę, gdyż była zbyt niekorzystna dla klienta (m. in. my mieliśmy odpowiadać za pomiar otworu drzwiowego, którego dokonywał...ich montazysta!) i pan stwierdził, że dla pozyskania klienta, który chce kupić bramę za "jedyne" (!) kilka tysięcy złotych, to im się umowy nie opłaca negocjowac.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to drewno po 150zł :o jest do kupienia Kamieniczko???

Chętnie bym skorzystała.

 

Dokładnie gdzie, to nie wiem :D - znaleźlismy namiary na tablicy ogłoszeń gdzieś po drodze a podany był tylko numer kom. Posyłam Ci na priva. Drewno jest mieszane, cięte na kawałki ok. 30 cm.

 

też poprosze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to drewno po 150zł :o jest do kupienia Kamieniczko???

Chętnie bym skorzystała.

 

Dokładnie gdzie, to nie wiem :D - znaleźlismy namiary na tablicy ogłoszeń gdzieś po drodze a podany był tylko numer kom. Posyłam Ci na priva. Drewno jest mieszane, cięte na kawałki ok. 30 cm.

 

Dziękuję serdecznie :D , idę czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie...

jakie kupiliscie rynny?

mam wycene braz plastik z Galeco i Wavin. Wavin droższy o 50% :o

 

Nie wiem co zrobić W cenie plastiku Wavina mam ceglaste metalowe z Galeco. Ale Galeco metalowe rynny produkuje podobno od pól roku i nie sa polecane.

 

Sa jeszcze na rynku jakies rynny Kaczmarek. Podobno też dobre...

jak to wyglada u Was?

 

Może podpowiecie gdzie rynny kupić najtaniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś jakbym w totka wygrał

 

Jade sobie na skład zamówić Porotherm bedzie ze 400m2 ściany, a tu miła Pani mówi, żebym się wstrzymał odrobinkę, bo od 3 września Wienerberger obniża ceny ceramiki ściennej o 15%

 

A mówią że jak się nie puszcza totka to nie ma szansy wygrać. Jednak się da !!!

 

climber79 - w którym miejscu ty się budujesz... nie moge znależć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...