Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sorki, że zmieniam temat ale pilnie potrzebuje porady:

Zdecydowany jestem na dachówkę ceramiczną na 100%.

Jakiego producenta wybrać, na co zwócić uwagę, gdzie tanio kupić. (południe Krakowa)???

 

w Głogoczowie jest spory skład przy zakopiance z duzym wyborem (niestety drogo), poza tym swietny sklad i duuuuzy wybor jest na ul. zawiłej- ceny maja dobre (dach centrum) i sam u nich kupowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Pchełka_Kraków dopiero teraz zauwazaylam twoja odpowiedz na moje pytanie-nie dostalam zadnego powiadomienia :( Dzieki za ostrzezenie.Rzeczywiscie mozna sie wkurzyc bo malej kasy nie wzieli i jeszcze takie podstawowe byki narobili?O matko-wlasnie tego najbardziej boje sie przy projektowaniu indywidualnym ze trafie na nierzetelnego fachure a potem moja budowa bedzie orka na ugorze :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zwlaszcza tych zywo zainteresowanych przebiegiem trasy drogi ekspresowej S7 /polnoc i polnocny-wschod od Krakowa/.

Czy ktos zainteresowany zna jakies szczegoly poza tymi dostepnymi na stronach internetowych GDDKiA ?? Czy dowiadywaliscie sie w swoich gminach jak sprawa wyglada na chwile obecna??

 

pzdr

Genio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zwlaszcza tych zywo zainteresowanych przebiegiem trasy drogi ekspresowej S7 /polnoc i polnocny-wschod od Krakowa/.

Czy ktos zainteresowany zna jakies szczegoly poza tymi dostepnymi na stronach internetowych GDDKiA ?? Czy dowiadywaliscie sie w swoich gminach jak sprawa wyglada na chwile obecna??

 

pzdr

Genio

 

http://www.michalowice.malopolska.pl/aktualnosci.php?id=424

 

To są najnowsze dane innych nie ma. Trasa jest prawie uzgodniona tylko termin niewiadomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zwlaszcza tych zywo zainteresowanych przebiegiem trasy drogi ekspresowej S7 /polnoc i polnocny-wschod od Krakowa/.

Czy ktos zainteresowany zna jakies szczegoly poza tymi dostepnymi na stronach internetowych GDDKiA ?? Czy dowiadywaliscie sie w swoich gminach jak sprawa wyglada na chwile obecna??

 

pzdr

Genio

 

http://www.michalowice.malopolska.pl/aktualnosci.php?id=424

 

To są najnowsze dane innych nie ma. Trasa jest prawie uzgodniona tylko termin niewiadomy.

 

znam to znam

co to znaczy ze trasa jest prawie uzgodniona ?

wg materialow sa 3 proponowane trasy - czyzby wybrano juz ta jedyna ?

chyba jeszce nie pora na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spamowanie, ale gdyby ktoś miał do oddania gruz to ja chętnie przyjmę. Szczegóły w dziale ogłoszeń:

 

http://forum.muratordom.pl/przyjme-gruz-zachodnie-rubieze-krakowa,t117038.htm

 

Dzięki ;-)

 

Na AGH wyburzają budynek. Zadzwoń tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że z innej beczki:

pilnie poszukuje cegły klinkierowej na kominy.

Niby prosta rzecz... ale albo nie umiem szukać, albo nie wiem...

W składach budowlanych żadnego wyboru, w jednym sprzedają II gatunek jako pierwszy, w cegielni Bonarka mają 2 cegły (2 kolory) "na krzyż".

 

Co jest grane?

Gdzie szukać klinkieru?

Jaaakiś wybór jest w Andbudzie na Portowej, ale tam drogo...

 

Poradźcie proszę mi coś. Gdzie szukać klinkieru, gdzie jest jakiś wybór kolorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy ze trasa jest prawie uzgodniona ?

wg materialow sa 3 proponowane trasy - czyzby wybrano juz ta jedyna ?

chyba jeszce nie pora na to ?

 

Dokładnie. Są trzy propozycje i jeszcze nie wiadomo jaka zostanie wybrana. Żywo mnie to interesuje bo będzie niedaleko mnie (nie, nie - na szczęście nie za siatką ogrodzenia :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że z innej beczki:

pilnie poszukuje cegły klinkierowej na kominy.

Niby prosta rzecz... ale albo nie umiem szukać, albo nie wiem...

W składach budowlanych żadnego wyboru, w jednym sprzedają II gatunek jako pierwszy, w cegielni Bonarka mają 2 cegły (2 kolory) "na krzyż".

 

Co jest grane?

Gdzie szukać klinkieru?

Jaaakiś wybór jest w Andbudzie na Portowej, ale tam drogo...

 

Poradźcie proszę mi coś. Gdzie szukać klinkieru, gdzie jest jakiś wybór kolorów?

 

Zaglądnij do ATTICA na Zakopiance - możesz zobaczyć w moim dzienniku na cegłe klinkierówke na kominach .

Jedna sztuka wyglądała paskudnie ale komin w całości mi się podoba.

 

 

 

PS: Czy ktoś z Was zauważył jak cudnie dziś świat wygląda za oknem?

HM! A ja się jutro do Zakopca wybieram :roll:

 

 

Pozdrwionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że z innej beczki:

pilnie poszukuje cegły klinkierowej na kominy.

Niby prosta rzecz... ale albo nie umiem szukać, albo nie wiem...

W składach budowlanych żadnego wyboru, w jednym sprzedają II gatunek jako pierwszy, w cegielni Bonarka mają 2 cegły (2 kolory) "na krzyż".

 

Co jest grane?

Gdzie szukać klinkieru?

Jaaakiś wybór jest w Andbudzie na Portowej, ale tam drogo...

 

Poradźcie proszę mi coś. Gdzie szukać klinkieru, gdzie jest jakiś wybór kolorów?

 

Zaglądnij do ATTICA na Zakopiance - możesz zobaczyć w moim dzienniku na cegłe klinkierówke na kominach .

Jedna sztuka wyglądała paskudnie ale komin w całości mi się podoba.

 

PS: Czy ktoś z Was zauważył jak cudnie dziś świat wygląda za oknem?

HM! A ja się jutro do Zakopca wybieram :roll:

 

Pozdrwionka

 

cudnie jest, ale jak wczoraj zalewaliśmy strop to tak jakoś nie patrzyłem na tą pieknośc tylko troszkę się denerwowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.michalowice.malopolska.pl/aktualnosci.php?id=424

To są najnowsze dane innych nie ma. Trasa jest prawie uzgodniona tylko termin niewiadomy.

Ja jestem żywo zainteresowany i wpadłem w panikę bo na jednej pięknej wizualizacji jest moja budowa i 100 m dalej S7 :o

Okazało się, że walnęli sie w wizualizacji, do drogi będę miał ok. 400-500 metrów i pójdzie w wykopie za wzgórzem... Wyjaśniał to sąsiad, który już tam mieszka i spadł z krzesła jak zobaczył zdjęcie :lol:

Planowany termin rozpoczęcia to 1 kwartał 2010. Wariant 2 jest podobno praktycznie nie brany pod uwagę. :roll:

 

Nie działają powiadonienia z niektórych tematów - ktoś wie dlaczego? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak ładnie jest u mnie na wsi? :D

Ale faktycznie dośc upierdliwie sie jedzie, kierowcy jayś strachliwi, pewnie na letnich 8)

 

Majeczko nigdy nie bądź do końca pewna opon zimowych - dziś jak wyjeżdżałam o 7 rano z domu - przejazd przez wiochę - i zanim dojechalam do głównej drogi taśtałam się bez dodawania gazu 20km/h i wszyscy tak jechali pomimo że mam założone zimówki i nie lubię jeździć wolno.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...