Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Edith, sprobuj może przez Google? Znalazłam np. coś takiego: http://www.drewnochem.com.pl/ . Są na rynku dość długo i mają rekomendacje.

 

My mamy do wyboru "nasz" tartak: http://www.jordanex.region-rabka.pl/inde.htm albo firmy niedaleko nas:

 

http://www.modrzew.pl/, http://www.anpol.info/, http://www.parkiety-krakow.pl/htlm/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie;

 

 

Czy ktoś mógłby polecić mi dobrych dekarzy......budowa Michałowice

Dach 400 mkw. oraz kontakt bądz namiary na więżbe.

Jak pisałem poprzednio nie jestem z Krakowa , przenosimy się tu całą rodziną z centralnej Polski .

Nie mam więc kontaktów.

 

Ile kosztuje więzba. moze ktoś ma dobrą hurtownie, topic o wykonawcach już przesledziłem

 

pozdrawiam

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś dopiero dołączyłam do forum Muratora. Potrzebuję opinii na temat jednej z firm produkującej okna. Firma nazywa się "Węgiel" i jest z Tarnowa. Okna zamawiałam w innej firmie, ale niestety z przyczyn ode mnie niezależnych chyba będę musiała wziąść okna od Węgla. Jest to jednak dla mnie decyzja poważna i wybór jakiego dokonam będę oglądać przez długie lata. To jest powód dlaczego chcę coś o tej firmie wiedzieć. Oprócz ich strony internetowej nie mogę znaleźć żadnej informacji o tej firmie oraz ich wyrobach. Zawsze użytkownicy są najlepszym źródłem informacji, dlatego prosze Was bardzo o pomoc.

 

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy ktoś mógłby mnie oświecić ile kosztują drewniane (buk) schody ażurowe szer 100cm 17 stopni? Jest to dość pilne, bo dzis rozmawialiśmy ze stolarzem i prawie zamówliśmy, do poniedziałku możemy się jeszcze rozmyslić (powiedział nam 15 400) na 20 stycznia.

anka

ps. my budujemy niedaleko Skały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie brzmi pytanie o bliżej nikomu nieznaną firmę i to od razu w debiutanckim poście.

Pracujesz tam?

 

Może i dziwnie brzmi, ale zostałam ostatnio postawiona w sytuacji, w ktorej musze dokonać wyboru i to szybkiego. Ponieważ jak już pisałam wcześniej z powodów ode mnie nie zależnych, firma w której zamówiłam okna nie zrealizuje mojego zamówienia, dostalałam od przedstwiciela 3 opcje:

1-odbieram zaliczkę

2-czekam aż problemy u tamtego producenta się rozwiążą

3-załatwiają mi okna u "Węgla"

 

Nie pracuję tam, tylko zapisałam się na to forum by otrzymać pomoc od ludzi bardziej doświadczonych, co mają już okna założone. Ja wiem,że po forach szwedają się różne mendy...ja tylko proszę o pomoc. Stąd napisałam w dziale Krakowskim, bo pomyślalam, że okna sie kupuje stosunkowo regionalnie.

 

Nadal proszę tych ludzi, którzy mogą udzielić mi jakiś opnii na temat tamtej firmy aby to zrobili.

 

I z góry przepraszam,że nie odczekałam odpowiedniego czasu od zarejestrowania się. Jak ktoś był w takiej sytuacji jak ja to zrozumie,dlaczego czasami nie odczekuje się określonego czasu.

 

pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to i ja przepraszam :oops:

 

Często zdarza się taka sytuacja, że ktoś wpada na forum i od razu w pierwszym poście reklamuje swoją firmę, bo tak naprawdę tylko po to przychodzi.

 

Jeśli jest tu ktoś z Tarnowa, na pewno coś poradzi.

 

Myśmy kupowali okna w Oknoplanie (greenline) w Krakowie i jesteśmy bardzo zadowoleni http://www.oknoplan.pl/. I cenowo byli najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :D ja naprawdę rozumiem Twoje podejście, bo jestem jeszcze na innych forach i wiem jak ludzie wykorzystują takie sytuacje...przykre, ale każdy ma swój zbiór zasad moralnych :wink:

 

Dzięki za link, właśnie się wczytuję...może faktycznie wycofam zaliczkę i zmienię firmę, jedyny problem, że inne rzeczy też ma poaranżowane i to mi strasznie zepsuło plany :( A firmę, którą wcześniej wybrałam miała genialne opinie i ludzie są strasznie z nich zadowoleni....trzeba mieć pecha...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Niedlugo dolacze do grona budujacych w okolicach Krakowa... W moim przypadku bedzie to pogranicze Krakowa i Wileliczki...

 

Jutro mamy dostać pozwolenie :lol:

 

To tyle wstepu...

 

Ostatnio wczytywalem sie w temat przylaczy energetycznych wykonywanych przez Enion na terenie i w okolicach KRK i ich terminow. Ja w warunkach przylacza wydanych prawie rok temu mam okreslony termin wykonania na 'do 3 miesiecy'... Czy w waszym przypadku byla to wiazaca deklaracja, czy moze przy wystepowaniu o wykonanie przylacza nie biora juz tego pod uwage i ustalaja ten roczny termin, o ktorym mowiliscie?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem białą i czarną listę i oprócz krypto-auto-reklamy , nie znalazłem zadnego parkieciarza z polecenia.

moze macie jakiegoś parkieciarza, ktorego z czystym sumieniem jesteście w stanie polecić.

A moze wiecie ile ci fachowcy biorą za m2 cyklinowanie lakierowanie listewki za materiałem lub bez?

 

podłączam się pod pytanie i bede wdzieczny za namiary

 

ja również się podłączam, bo rzeczywiście jeśli chodzi o parkieciarzy to jakoś cicho.

 

 

polecamy Parkiet Max, pana Kasprzyka (tel. 606 760 374) - układal u nas ok. 100m2 parkietu (jesion w "podwójna jodełkę", lakierowany na półmat) - za cenę 65 zł/m2 - netto - w cenie robocizna i materiały do ułożenia, również listwy-oprócz parkietu naturalnie. Z tego, co wiemy, teraz cenę ma już wyższą, ale pewnie i tak jest tańszy niż np. "Kurdziel" lub "Drewnochem" (gdy układał u nas był o 23 zł/m2 tańszy od konkurencji).

 

Efekt końcowy prac jest po prostu świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem białą i czarną listę i oprócz krypto-auto-reklamy , nie znalazłem zadnego parkieciarza z polecenia.

moze macie jakiegoś parkieciarza, ktorego z czystym sumieniem jesteście w stanie polecić.

A moze wiecie ile ci fachowcy biorą za m2 cyklinowanie lakierowanie listewki za materiałem lub bez?

 

podłączam się pod pytanie i bede wdzieczny za namiary

 

ja również się podłączam, bo rzeczywiście jeśli chodzi o parkieciarzy to jakoś cicho.

 

 

polecamy Parkiet Max, pana Kasprzyka (tel. 606 760 374) - układal u nas ok. 100m2 parkietu (jesion w "podwójna jodełkę", lakierowany na półmat) - za cenę 65 zł/m2 - netto - w cenie robocizna i materiały do ułożenia, również listwy-oprócz parkietu naturalnie. Z tego, co wiemy, teraz cenę ma już wyższą, ale pewnie i tak jest tańszy niż np. "Kurdziel" lub "Drewnochem" (gdy układał u nas był o 23 zł/m2 tańszy od konkurencji).

 

Efekt końcowy prac jest po prostu świetny.

 

no w końcu coś :D , a mógłbym prosić o zdjęcia na poczte, jeśli oczywiście można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po jak zwykle dłuższej nieobecności ( czytałem dziennik Ged'a :wink: ).

 

Przewinął się ostatnio temat projektanta-drogowca. Jeśli jeszcze ktoś szuka to zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Ged - po tym co piszesz boję się rozpoczynać budowę nie mając możliwość spędzenia tam 2 lat non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem białą i czarną listę i oprócz krypto-auto-reklamy , nie znalazłem zadnego parkieciarza z polecenia.

moze macie jakiegoś parkieciarza, ktorego z czystym sumieniem jesteście w stanie polecić.

A moze wiecie ile ci fachowcy biorą za m2 cyklinowanie lakierowanie listewki za materiałem lub bez?

 

podłączam się pod pytanie i bede wdzieczny za namiary

 

ja również się podłączam, bo rzeczywiście jeśli chodzi o parkieciarzy to jakoś cicho.

 

 

polecamy Parkiet Max, pana Kasprzyka (tel. 606 760 374) - układal u nas ok. 100m2 parkietu (jesion w "podwójna jodełkę", lakierowany na półmat) - za cenę 65 zł/m2 - netto - w cenie robocizna i materiały do ułożenia, również listwy-oprócz parkietu naturalnie. Z tego, co wiemy, teraz cenę ma już wyższą, ale pewnie i tak jest tańszy niż np. "Kurdziel" lub "Drewnochem" (gdy układał u nas był o 23 zł/m2 tańszy od konkurencji).

 

Efekt końcowy prac jest po prostu świetny.

 

no i świetnie, dzięki , dzięki, dzieki !!

zadzwoniłem, umówiłem się i jest.

teraz musze znależć parkiet merbau / lub dąb - w cenie pomiędzy 50-80 zł wie ktoś gdzie?

 

Aha jeszcze speca od schodów...drewnianych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie;

 

 

Czy ktoś mógłby polecić mi dobrych dekarzy......budowa Michałowice

Dach 400 mkw. oraz kontakt bądz namiary na więżbe.

Jak pisałem poprzednio nie jestem z Krakowa , przenosimy się tu całą rodziną z centralnej Polski .

Nie mam więc kontaktów.

 

Ile kosztuje więzba. moze ktoś ma dobrą hurtownie, topic o wykonawcach już przesledziłem

 

pozdrawiam

 

Piotr

 

Namiar wysłałem Ci na prva. Zapomniałem dodać że wykonawca załatwiał też drewno na więźbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po jak zwykle dłuższej nieobecności ( czytałem dziennik Ged'a :wink: ).

 

Przewinął się ostatnio temat projektanta-drogowca. Jeśli jeszcze ktoś szuka to zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Ged - po tym co piszesz boję się rozpoczynać budowę nie mając możliwość spędzenia tam 2 lat non-stop.

 

tak dziennik geda jest bardzo wciągający....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...