Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My rozpoczynamy w maju. I porotherm właśnie zakupiliśmy.

Jakie macie ceny ,bo ja dałem 6,65 za porotherm 25 z przetrzymaniem na składzie do maja.A wy po ile macie ??

Niewiecie czy tą stal jak kupie teraz na Centralnym ,to przetrzymają mi do maja ????

No i gdzie kupujecie bloczki ??

Pozdrawiam

 

Co to za skład na którym kupowałeś (też mam zamiar się budować w maju) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

My rozpoczynamy w maju. I porotherm właśnie zakupiliśmy.

Jakie macie ceny ,bo ja dałem 6,65 za porotherm 25 z przetrzymaniem na składzie do maja.A wy po ile macie ??

Niewiecie czy tą stal jak kupie teraz na Centralnym ,to przetrzymają mi do maja ????

No i gdzie kupujecie bloczki ??

Pozdrawiam

 

Co to za skład na którym kupowałeś (też mam zamiar się budować w maju) ?

To jest Budrol w Kocmyrzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę budować z porothermu. Na razie zaczynam sie rozglądać za materiałami budowlanymi, ale nie kupuje wcześniej, bo nie mam gdzie ich bezpiecznie składować. Mam działkę nie ogrodzoną, a moimi sąsiadami są pola, gdzie latem zboże było i 1 dom w trakcie budowy. Za duże ryzyko aby zostawić materiały, bo mogą "zniknąć". Podobno niektóre składy oferują możliwość przechowania....

Chcę zacząć budowę w kwietniu - więc jeszcze jest troszkę czasu.

Ja tak jak Pchełka (POZDRAWIAM) chcę budować z porothermu i bardzo proszę o namiary na dobre punkty- patrz bdobre ceny

Zyczę powodzenia kupującym i poszukującym :D :D :D

 

Witam

My też chcemy ruszyć wiosną. Mamy zamiar budować z porothermu. Zakupy prawdopodobnie będziemy robić w Gdowie "Nowy Dom Juniora" Z tego co się orientuję mają dobre ceny i można u nich przechowywać. Towary dostarczają w miarę potrzeb.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

My też chcemy ruszyć wiosną. Mamy zamiar budować z porothermu. Zakupy prawdopodobnie będziemy robić w Gdowie "Nowy Dom Juniora" Z tego co się orientuję mają dobre ceny i można u nich przechowywać. Towary dostarczają w miarę potrzeb.

 

Pozdrawiam

Nie chce cię martwić, ale Nowy Dom Juniora niesolidna firma (sprawdź sobie: http://forum.muratordom.pl/malopolska-biala-i-czarna-lista-wykonawcow,t65420-240.htm)

Ktoś już tam o nich pisał. Ja miałem też niemiłe doświadczenia z tą firmą – są dość niesłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie do polecenia takiego zwykłego malarza -najzwyklejszego - pokojowego?

 

Szukam takiego , który by zaprawki zrobił , popoprawiał co trzeba , i pomalował mi te moje ściany...

szukam i szukam malarzy ale jak narazie to same artysty...

 

a ja chciałbym takiego pokojowego... -a nie artyste filozofa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do posiadaczy kominków. W które miejsce trzeba doprowadzić dopowietrzenie? pod wkład obok wkładu... :-? Rurę wprawdzie mam zrobioną, ale jest stanowczo za daleko i przed wylewkami chciałam przerobic.

 

zależy od kominka - ja mam tarnave i dopowietrzenie z zewnątrz wpuściłem osobną rurą pod wylewką pod wkład, także nic nie widać.

Sprawdź tylko jakie bedziesz mieć zapotrzebowanie na powietrze ,zeby odpowiednie fi dać (w projekcie to być powinno, jesli kominek był w projekcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do posiadaczy kominków. W które miejsce trzeba doprowadzić dopowietrzenie? pod wkład obok wkładu... :-? Rurę wprawdzie mam zrobioną, ale jest stanowczo za daleko i przed wylewkami chciałam przerobic.

 

zależy od kominka - ja mam tarnave i dopowietrzenie z zewnątrz wpuściłem osobną rurą pod wylewką pod wkład, także nic nie widać.

Sprawdź tylko jakie bedziesz mieć zapotrzebowanie na powietrze ,zeby odpowiednie fi dać (w projekcie to być powinno, jesli kominek był w projekcie)

 

rurę to ja jua mam110 pod chudziakiem tylko wystawili ja za daleko i teraz muszę troszke podciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

My też chcemy ruszyć wiosną. Mamy zamiar budować z porothermu. Zakupy prawdopodobnie będziemy robić w Gdowie "Nowy Dom Juniora" Z tego co się orientuję mają dobre ceny i można u nich przechowywać. Towary dostarczają w miarę potrzeb.

 

Pozdrawiam

Nie chce cię martwić, ale Nowy Dom Juniora niesolidna firma (sprawdź sobie: http://forum.muratordom.pl/malopolska-biala-i-czarna-lista-wykonawcow,t65420-240.htm)

Ktoś już tam o nich pisał. Ja miałem też niemiłe doświadczenia z tą firmą – są dość niesłowni.

 

Ja właśnie odwrotnie, bardzo wiele dobrego o nich słyszałam. Wielu moich znajomych brało do nich materiały i są bardzo zadowoleni.

Ale dziękuję za ostrzeżenie, będę im się uwaznie przyglądać 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę budować z porothermu. Na razie zaczynam sie rozglądać za materiałami budowlanymi, ale nie kupuje wcześniej, bo nie mam gdzie ich bezpiecznie składować. Mam działkę nie ogrodzoną, a moimi sąsiadami są pola, gdzie latem zboże było i 1 dom w trakcie budowy. Za duże ryzyko aby zostawić materiały, bo mogą "zniknąć". Podobno niektóre składy oferują możliwość przechowania....

Chcę zacząć budowę w kwietniu - więc jeszcze jest troszkę czasu.

Ja tak jak Pchełka (POZDRAWIAM) chcę budować z porothermu i bardzo proszę o namiary na dobre punkty- patrz bdobre ceny

Zyczę powodzenia kupującym i poszukującym :D :D :D

 

Witam

My też chcemy ruszyć wiosną. Mamy zamiar budować z porothermu. Zakupy prawdopodobnie będziemy robić w Gdowie "Nowy Dom Juniora" Z tego co się orientuję mają dobre ceny i można u nich przechowywać. Towary dostarczają w miarę potrzeb.

 

Pozdrawiam

 

mialem z nimi fatalne doswiadczenia (czarna lista), do tego wcale nie mieli w ub roku powalajacych cen a wrecz kosmicznie wysokie kiedy cos chcialem dokupic (porotherm zamowiony wczesniej kiedy nie oszaleli jeszcze cenowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli można to mam pytanie. Ile może kosztować załatwienie całego pozwolenia na budowe, ale z tym że wszystkie papierki zlecam do załatwienia architektowi ?

 

My za adaptację projektu + załatwianie w naszym imieniu wszelkich formalności w urzędach ((energetyka, wodociagi, gazownia - warunki przyłączy), projekty przyłączy, uzgodnienia projektów w starostwie ZUDP, wyłączenie z produkcji rolnej, gmina (wjazd)) zapłaciliśmy 4500 zł.

Architekt był z okolic Wieliczki.

 

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Witam mozna otrzymac namiar na tego architekta z okolic wieliczki?

Zgóry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli można to mam pytanie. Ile może kosztować załatwienie całego pozwolenia na budowe, ale z tym że wszystkie papierki zlecam do załatwienia architektowi ?

 

My za adaptację projektu + załatwianie w naszym imieniu wszelkich formalności w urzędach ((energetyka, wodociagi, gazownia - warunki przyłączy), projekty przyłączy, uzgodnienia projektów w starostwie ZUDP, wyłączenie z produkcji rolnej, gmina (wjazd)) zapłaciliśmy 4500 zł.

Architekt był z okolic Wieliczki.

 

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Witam mozna otrzymac namiar na tego architekta z okolic wieliczki?

Zgóry dziękuję

 

Ja też bym prosił o kontakt do tego pana na priv jeżeli można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...