Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

poszukuję zbiornika na wodę (w celach budowlanych - nie mam studni a osoba która miała dowozić wodę niestety się rozchorowała) - kiedyś widziałem gdzieś w Krakowie zbiorniki plastikowe chyba 1mx1mx1m w siatce metalowej ale nie mogę ustalić gdzie to było.

Wyszukiwarka nie rozumie moich poleceń :lol: i wyskakują niestety nietrafione propozycje.

 

Jeżeli wiecie gdzie można kupić taki zbiornik to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

poszukuję zbiornika na wodę (w celach budowlanych - nie mam studni a osoba która miała dowozić wodę niestety się rozchorowała) - kiedyś widziałem gdzieś w Krakowie zbiorniki plastikowe chyba 1mx1mx1m w siatce metalowej ale nie mogę ustalić gdzie to było.

Wyszukiwarka nie rozumie moich poleceń :lol: i wyskakują niestety nietrafione propozycje.

 

Jeżeli wiecie gdzie można kupić taki zbiornik to proszę o info.

Witam

Na allegro jest dużo ofert chyba z okolic Krakowa powinno się też coś znaleźć a o ile się nie mylę to widziałem takie zbiorniki na ul. Nowohuckiej

 

a tu z allegro oferta z Nowej Huty

http://allegro.pl/item319502922_zbiornik_kontener_pojemnik_1000_litrow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów wokołokrakowskich zamawiał drzwi zewnątrzne w firmie D R W A L I K (http://www.drwalik.pl) z Lipnicy Wielkiej?

 

Prosze o opinie.

 

chyba chodziło Ci o drwalnik http://www.drwalnik.pl

ja zamawiałam, wczoraj wstawione, jutro będę na budowie to moge pstryknąć fotkę. Albo zapraszam do obejrzenia. :wink:

Zamawiam jeszcze u nich parapety i bardzo kusi mnie zamówić drzwi wewnętrzne, ale drewniane drzwi to spory wydatek i nie wiem czy moja kieszeń to wytrzyma :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea,

właśnie złożyłem wniosek o PnB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje że się nie będą czepiać niczego i za 3-4tygodnie będzie do odbioru.

 

Z innej beczki - część budowy będzie sponsorował bank swoim kredytem i w związku z ytm mam do was pytanie czy możecie polecić jakiegos dobrego gościa który mi zrobi operat szacunkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam jeszcze u nich parapety i bardzo kusi mnie zamówić drzwi wewnętrzne, ale drewniane drzwi to spory wydatek i nie wiem czy moja kieszeń to wytrzyma :-?

 

Edith, zajrzyj na dział budowlany Castoramy na Pilotów, ale na zaplecze, gdzie leżą wory z klejami, cementem itd. Tam są wystawione drzwi z surowej sosny. Mnóstwo! W cenach od 198 do 300 zł :o

 

Sama je sobie pomalujesz na kolor jaki będziesz chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam jeszcze u nich parapety i bardzo kusi mnie zamówić drzwi wewnętrzne, ale drewniane drzwi to spory wydatek i nie wiem czy moja kieszeń to wytrzyma :-?

 

Edith, zajrzyj na dział budowlany Castoramy na Pilotów, ale na zaplecze, gdzie leżą wory z klejami, cementem itd. Tam są wystawione drzwi z surowej sosny. Mnóstwo! W cenach od 198 do 300 zł :o

 

Sama je sobie pomalujesz na kolor jaki będziesz chciała :)

 

Słoneczko ale czym pomaluje... pędzlem :-? Dla mnie to bez sensu, a takie drzwi z marketu pomalowane pędzlem postawione przy drzwiach z profesjonalnej stolarni to jak syrenka postawiona obok samochodu dobrej klasy.

Zreszta jak policzysz skrzydło, futryna, szybki, zamki, lakier, praca (a efekt końcowy będzie taki sobie) to wyjkdzie pewnie niewiele mniej a jakość nieporównywalna.

Miałm juz pomysł pomalowania pędzlem parapetów, ale się z tego wyleczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Grupę Krakowską :D

 

Mamy jedno pytanko: Gdzie kupowaliście okna połaciowe w Krakowie lub okolicach? Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na firmę, więc nie wiemy czy kupimy Fakro, Velux czy Roto, czy jakąś inną.

 

udaj się np. do Trapez Carbo na zakopiańskiej, tam mają pokazane wszystkie 3 firmy i sympatyczni sprzedawcy pokażą Ci różnice i wszystko dokładnie opiszą. Wiem bo u nich kupowałem dachówke i właśnie okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Grupę Krakowską :D

 

Mamy jedno pytanko: Gdzie kupowaliście okna połaciowe w Krakowie lub okolicach? Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na firmę, więc nie wiemy czy kupimy Fakro, Velux czy Roto, czy jakąś inną.

 

udaj się np. do Trapez Carbo na zakopiańskiej, tam mają pokazane wszystkie 3 firmy i sympatyczni sprzedawcy pokażą Ci różnice i wszystko dokładnie opiszą. Wiem bo u nich kupowałem dachówke i właśnie okna :D

 

Również polecam Trapez-Carbo na zakopiance - mają obok siebie trzy "identyczne" okna fakro/velux/roto więc widać dokładnie różnice.

 

Ja wybrałem roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Grupę Krakowską :D

 

Mamy jedno pytanko: Gdzie kupowaliście okna połaciowe w Krakowie lub okolicach? Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na firmę, więc nie wiemy czy kupimy Fakro, Velux czy Roto, czy jakąś inną.

 

Ja kupowałem na Cystersów, na takim składzie z dachówkami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pam można wiedzieć,które wybrałaś? Jak tam jest z fachowością obsługi?

 

Wybrałem Fakro w tej wersji z wentylacją i jedno łazienkowe. Brałem tam bo mój wykonawca ma z nimi układ i tam brałem tez dachówkę Tondach. Co do obsługo to wydaje mi się całkiem OK, dostałem nawet dachówkę do dobrania koloru stolarki. Ale nie moge nic powiedzieć wiecej nt. rozliczeń, dostaw itd bo to idzie przez wykonawcę. Po prostu płacę za całość z materiałem, a tylko wybieram kolor i wzór. A to sie nazywa Dach-styl

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się po "małej" przerwie .....( załatwianie formalności)

 

Budowę naszego domu chcemy zacząć koniec marca - początek kwietnia.

Wszystkie sprawy formalne mamy załatwione i zgłoszone rozpoczęcie prac.

 

Buduje w gminie Wielka Wieś i mam pytania do osób z okolicy (sąsiadów): jakie składy budowlany polecacie w tej okolicy?

Słyszałam o 2 składach w Jerzmanowicach i 1 w Wielkiej Wsi.

Brał ktoś z was materiały od nich, jakie macie opinie ??

 

Gdzie kupowaliście stemple budowlane i deski do szalunków?

W jakich cenach?

 

Potrzebuje 300 stempli i jest problem....

 

Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no to witam sasiadow. My juz mieszkamy w Krzywaczce (kawalek dalej na poludnie). Poczatkowo tez mialem budowac w Woli ale nie znalezlismy tam zadnej fajnej dzialki niemniej mam tam znajomego :)

 

Jeszcze chwilke potrwa zanim bedziemy mieszkac we Woli ale oczywiscie wiem gdzie jest Krzywaczka :D (fajna knajpka tam jest) ale dobrze poznawac juz sasiadow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...