Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam taka sytuacje... aktualny nr dzialki jako calosci np 40 w tym momencie jestem w trakcie podziału działki wg WZ i bedzie np 40/1 oraz 40/2

zalatwiam juz papiery na prace archeologiczne na dzialke nr 40 czy skladajac papiery o Pozwolenie na budowe bede mial przez to jakies problemy? badania geotechniczne tez mam zrobione na na dzialke 40 :/

gdzie sie zwrocic z zapytaniem??

z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

mam taka sytuacje... aktualny nr dzialki jako calosci np 40 w tym momencie jestem w trakcie podziału działki wg WZ i bedzie np 40/1 oraz 40/2

zalatwiam juz papiery na prace archeologiczne na dzialke nr 40 czy skladajac papiery o Pozwolenie na budowe bede mial przez to jakies problemy? badania geotechniczne tez mam zrobione na na dzialke 40 :/

gdzie sie zwrocic z zapytaniem??

z gory dzieki !

 

Wydaje mi się, że naprościej będzie wykonać telefon do referatu w którym będziesz składał dokumenty o PnB i tam uzyskac informację. Wszystko co uzyskasz na forum i tak będzie weryfikowane przez osobę/osoby sprawdzające Twoje dokumenty w tym referacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy na ktorej dzialce (dzialkach) bedziesz budowal. Jesli wniosek o pozwolenie na budowe dotyczy obydwu to poszczegolne dokumenty powinny to uwzgledniac lub w opisie nalezy zaznaczyc o podziale geodezyjnym ktory nastapil i pojawiajacej sie stad innej numeracji dzialki (na badaniu geologicznym).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie firmy montującej wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

 

Znalazłeś coś ??

 

Ja na tą chwilę szukam firmy, która zaprojektuje mi wentylację mechaniczną i DGP. Proszę o kontakt tutuaj, na pw lub maila.

 

Czy miał ktoś kontakt z tą firmą http://www.bartoszkrakow.pl

 

Miałam kontakt. Dla mnie za drogo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przypadek...

działka 54 ary dzielona jest na 4 działki wzdłuż działki biegnąć po podziale będzie droga wewnętrzna szerokości 3 m i teraz zastanawiam sie jak to zrobić zeby sprzedajac dzialke ktos widniał jako wspolwlasciciel drogi wewnetrznej chodzi min o koszty roczne - podatek , utrzymanie drogi itp ? Kupowaliscie moze działke z droga wewnetrzna jak to zostało rozwiazane

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przypadek...

działka 54 ary dzielona jest na 4 działki wzdłuż działki biegnąć po podziale będzie droga wewnętrzna szerokości 3 m i teraz zastanawiam sie jak to zrobić zeby sprzedajac dzialke ktos widniał jako wspolwlasciciel drogi wewnetrznej chodzi min o koszty roczne - podatek , utrzymanie drogi itp ? Kupowaliscie moze działke z droga wewnetrzna jak to zostało rozwiazane

[/img]

 

Kupujac dzialke tez mielismy podobny problem ale... same koszty wydzielenia dzialki pod droge to cena w granicach 2-2,5tys zł z czego naszej czesci bylo by jakies 10% calej wydzielonej drogi. Tak wiec wyszla nam z tego wieczysta dzierzawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przypadek...

działka 54 ary dzielona jest na 4 działki wzdłuż działki biegnąć po podziale będzie droga wewnętrzna szerokości 3 m i teraz zastanawiam sie jak to zrobić zeby sprzedajac dzialke ktos widniał jako wspolwlasciciel drogi wewnetrznej chodzi min o koszty roczne - podatek , utrzymanie drogi itp ? Kupowaliscie moze działke z droga wewnetrzna jak to zostało rozwiazane

[/img]

 

Kupujac dzialke tez mielismy podobny problem ale... same koszty wydzielenia dzialki pod droge to cena w granicach 2-2,5tys zł z czego naszej czesci bylo by jakies 10% calej wydzielonej drogi. Tak wiec wyszla nam z tego wieczysta dzierzawa :)

 

 

no ok ale ja mam droge 140 metrów i droga ta ma byc dojazd do 4 działek... wiadomo ze ja jako 1 bede ja mial najkrotsza a ostatni najdluzsza... jak to nawet podzielic na 4 - jako 4 wlascicieli tej dzialki ( drogi) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z WAS moze polecić firmę od mebli kuchennych?

 

to już ostatni moment na zmianę decyzji, a moze znajdę coś co mnie zaskoczy?

 

 

Możesz spróbować u tych dwóch panów:

Marat Wiesław - 602766030

Sysło Jerzy - 606228862

Pierwszy robił u siostry - ładnie wyszło, drugi u nas - też jesteśmy zadowoleni. Chociaż wszystko oczywiście zależy od gustu i oczekiwań inwestora - może zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przypadek...

działka 54 ary dzielona jest na 4 działki wzdłuż działki biegnąć po podziale będzie droga wewnętrzna szerokości 3 m i teraz zastanawiam sie jak to zrobić zeby sprzedajac dzialke ktos widniał jako wspolwlasciciel drogi wewnetrznej chodzi min o koszty roczne - podatek , utrzymanie drogi itp ? Kupowaliscie moze działke z droga wewnetrzna jak to zostało rozwiazane

[/img]

 

Kupujac dzialke tez mielismy podobny problem ale... same koszty wydzielenia dzialki pod droge to cena w granicach 2-2,5tys zł z czego naszej czesci bylo by jakies 10% calej wydzielonej drogi. Tak wiec wyszla nam z tego wieczysta dzierzawa :)

 

 

no ok ale ja mam droge 140 metrów i droga ta ma byc dojazd do 4 działek... wiadomo ze ja jako 1 bede ja mial najkrotsza a ostatni najdluzsza... jak to nawet podzielic na 4 - jako 4 wlascicieli tej dzialki ( drogi) ??

 

Możesz wydzielić ją jako jedną działkę i przekazać gminie jako droge dojazdowa do działek wtedy odpadnie wam problem z opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z WAS moze polecić firmę od mebli kuchennych?

 

to już ostatni moment na zmianę decyzji, a moze znajdę coś co mnie zaskoczy?

 

 

Możesz spróbować u tych dwóch panów:

Marat Wiesław - 602766030

Sysło Jerzy - 606228862

Pierwszy robił u siostry - ładnie wyszło, drugi u nas - też jesteśmy zadowoleni. Chociaż wszystko oczywiście zależy od gustu i oczekiwań inwestora - może zaskoczą.

 

Dzieki spróbuje.

a czy ktoś wie gdzi można znależć w okolicahc krakowa producenta blatu kuchennego z corianu lub staronu?

 

W firmach które sprzedają kuchnie marże za takie balty dochodza do 100 % ich wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach rozpoczynam budowę.....

 

Pochwalę się, że na mojej działce stoi pierwszy budynek - mały, biały, drewniany o powierzchni około 1 m2 pomiędzy drzewkami owocowymi :D

Kto zgadnie jaki??

 

Czekam na zamówiony garaż (blaszak 3x5 m) - miejsce pod garaż przygotowane - wyłożone płytkami chodnikowymi.

Ekipa budowlana, kierownik budowy i geodeta w pełnej gotowości - czekają na starcie.

 

Potrzebuję namiarów na koparkę do fundamentów najchętniej z okolicy g. Wielka Wieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z WAS moze polecić firmę od mebli kuchennych?

 

to już ostatni moment na zmianę decyzji, a moze znajdę coś co mnie zaskoczy?

 

Szczepek, ja mam kuchnię stąd:

http://www.kuchnie.malopolska.pl/

 

Mogę polecić z czystym sumieniem, dokładni i dotrzymują terminu.

Robili mi też szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...