Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Miał ktoś do czynienia z firmą mastersystem od tynków?

 

http://www.mastersystem.pl/

 

reprezentowaną przez p. Pawła Kozyrę

 

prosze o ewentualne opinie ...

 

a po ile mają tynki gipsowe ? pytałeś ?

 

26 pln, ale cena to jedno, a czy nie zwalą roboty to drugie - no i mają terminy na już, co na tle innych wykonawców jest wielką zaletą dla kogoś, kto zaspał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z firmą mastersystem od tynków?

http://www.mastersystem.pl/

reprezentowaną przez p. Pawła Kozyrę

prosze o ewentualne opinie ...

a po ile mają tynki gipsowe ? pytałeś ?

26 pln, ale cena to jedno, a czy nie zwalą roboty to drugie - no i mają terminy na już, co na tle innych wykonawców jest wielką zaletą dla kogoś, kto zaspał

no cena ani za wysoka ani za niska, zwłaszcza że robią na dobrym materiale.

no a że terminy mają na już to tylko plus a czy jakość idzie za ceną to trzeba by pytać ich o referencje i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanko do wszytskich forumowiczów -) Poszukuję namiary na dobry Tartak gdzie możnaby zakupić więźbę dachową i deski 20. Najlepiej gdzies w okolicach Skawiny lub w tamtej częsci Krakowa. Z góry serdeczne dzięki;-)

 

Witaj, polecam Tartak Jedrsek z Pcimia. Kupiłem u nich wizbe i zaczynajac od samych ciesli, przezkolejne ekipy az po regipsiarzy kazdy chwalil ze niezła :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może już jest taki temat. Szukam osób które planuja zakupić sprzęt AGD. Podobno przy wiekszych zakupach taniej... ;)

Można by poszukac i popytać o rabaty przy wiekszych kwotach.

POzdrawiam

a na jakie sklepy się zapatrujesz ?

internetowe czy jakieś w Krakowie ?

 

przed zakupami warto zerknac do przegladarki cen http://www.ceneo.pl

mozna porownac ceny produktow w roznych sklepach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może już jest taki temat. Szukam osób które planuja zakupić sprzęt AGD. Podobno przy wiekszych zakupach taniej... ;)

Można by poszukac i popytać o rabaty przy wiekszych kwotach.

POzdrawiam

a na jakie sklepy się zapatrujesz ?

internetowe czy jakieś w Krakowie ?

 

przed zakupami warto zerknac do przegladarki cen http://www.ceneo.pl

mozna porownac ceny produktow w roznych sklepach :)

 

ja robie dokładnie tak samo . napierw na ceneo

 

tam znajdziesz najtaniej. potem szukaj tylko sklepu z odpowiednią ilością zadowolonych klientów. i tak nigdzie niż w internecie sprzetu agd taniej nie kupisz.

"uważnym tylko być musisz" jakby Yoda powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może już jest taki temat. Szukam osób które planuja zakupić sprzęt AGD. Podobno przy wiekszych zakupach taniej... ;)

Można by poszukac i popytać o rabaty przy wiekszych kwotach.

POzdrawiam

a na jakie sklepy się zapatrujesz ?

internetowe czy jakieś w Krakowie ?

podstawa to negocjacje - sklepy internetowe nie byly w stanie mi dac tak dobrej ceny np na lodowke jak dali mi w avansie na pradniku. Drugi pewnik sukcesu to czas - spokojnie wybrac producenta i model a potem dzwonic i pytac o cene. Czasami mozna na ciekawa promocje trafic - np media markt mial 2 maja wszystko tansze o vat itp itd.... Kazde rozwiazanie ma wady i zalety: kupienie w markecie to zwykle szybka dostawa i pewnosc ze z dnia na dzien firm nie zniknie, sklepy internetowe z kolei czasami znikaja a do tego koszt transportu... Optymalne wyjscie to kupic przez net ale od osob ktore nie traktuja tego jako jedyne zrodlo sprzedazy np z wykorzystaniem allegro.. Czasami wystarczy troche sie potargowac a nawet w markecie dostanie sie znizke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to opinia o tym, że sklepy internetowe mają lepsze ceny jest grubo przesadzona. Jak ktoś nie lubi chodzić po sklepach i szukać to patrzy do pierwszego lepszego sklepu i wtedy pierwszy lepszy internetowy ma niższą cenę. A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają politykę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to opinia o tym, że sklepy internetowe mają lepsze ceny jest grubo przesadzona. Jak ktoś nie lubi chodzić po sklepach i szukać to patrzy do pierwszego lepszego sklepu i wtedy pierwszy lepszy internetowy ma niższą cenę. A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają politykę.

a gdzie te tanie kosiarki w Wieliczce ? bo też się za czymś będę rozglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to opinia o tym, że sklepy internetowe mają lepsze ceny jest grubo przesadzona. Jak ktoś nie lubi chodzić po sklepach i szukać to patrzy do pierwszego lepszego sklepu i wtedy pierwszy lepszy internetowy ma niższą cenę. A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają

politykę.

 

Z marketem żaden sprzedawca detaliczny nie wygra konkurencji - nic w tym dziwnego. Z drugiej strony w marketach jest ograniczony wybór i raczej nie sprowadzą niczego pod zamówienie. W takim przypadku wygrywają detaliści. Internet wygrywa dlatego, że można w krótkim czasie przejrzeć oferty dużej ilości sklepów. Na żywo jest do dużo trudniejsze, bo: a) trzeba wiedzieć gdzie szukać i b) mieć na to sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się przywitać.

Mam na imię Marcin i wraz z Żoną i 3 miesięczną córeczką oraz moimi rodzicami budujemy domek w os. Łuczanowice Kraków.

Nasz dziennik budowy:

http://dom.sc.aplus.pl.

 

Wystartowaliśmy ze ścianami 1 maja :-)

 

Szukamy taniej ekipy najlepiej 2 fachowców do prac wykończeniowych.

Nasza ekipa budowlanców zostawi nas z dachem stan surowy otwarty.

Prosze o jakieś namiary na zaufanych złotych rączek :-)

pozdrawiam

MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to opinia o tym, że sklepy internetowe mają lepsze ceny jest grubo przesadzona. Jak ktoś nie lubi chodzić po sklepach i szukać to patrzy do pierwszego lepszego sklepu i wtedy pierwszy lepszy internetowy ma niższą cenę. A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają politykę.

a gdzie te tanie kosiarki w Wieliczce ? bo też się za czymś będę rozglądał

Ja chcę kupić akurat spalinówkę silnikiem Hondy, taką 4KM. Najtaniej znalazłem w Castoramie, ale jak powiedziałem w sklepie ogrodniczym tym koło AVITY na Jedynaka to stwierdzili że się dogadamy i na pewno drożej nie wezmą. A dodatkowy atut to to że tam mają na miejscu serwis jak by coś. A od okolicznych mieszkańców słyszałem że sklep OK.. Jak Cię interesuje taka kosiarka to może weźmiemy hurtem to coś jeszcze ubijemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają politykę.

a gdzie te tanie kosiarki w Wieliczce ? bo też się za czymś będę rozglądał

Ja chcę kupić akurat spalinówkę silnikiem Hondy, taką 4KM. Najtaniej znalazłem w Castoramie, ale jak powiedziałem w sklepie ogrodniczym tym koło AVITY na Jedynaka to stwierdzili że się dogadamy i na pewno drożej nie wezmą. A dodatkowy atut to to że tam mają na miejscu serwis jak by coś. A od okolicznych mieszkańców słyszałem że sklep OK.. Jak Cię interesuje taka kosiarka to może weźmiemy hurtem to coś jeszcze ubijemy?

narazie jeszcze nie w temacie jestem z kosiarkami wiem tylko że coś by trzeba było kupić, ale co to jeszcze sprawa do zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem właśnie na kupnie kosiarki spalinowej i sklep w Wieliczce daje mi cenę nawet o 200zł lepszą niż każdy z internetu który sprawdziłem. A jak zapytałem sprzedawcę ze sklepu internet. dlaczego mają drożej jak w castoramie to odpowiedział że taką mają politykę.

a gdzie te tanie kosiarki w Wieliczce ? bo też się za czymś będę rozglądał

Ja chcę kupić akurat spalinówkę silnikiem Hondy, taką 4KM. Najtaniej znalazłem w Castoramie, ale jak powiedziałem w sklepie ogrodniczym tym koło AVITY na Jedynaka to stwierdzili że się dogadamy i na pewno drożej nie wezmą. A dodatkowy atut to to że tam mają na miejscu serwis jak by coś. A od okolicznych mieszkańców słyszałem że sklep OK.. Jak Cię interesuje taka kosiarka to może weźmiemy hurtem to coś jeszcze ubijemy?

narazie jeszcze nie w temacie jestem z kosiarkami wiem tylko że coś by trzeba było kupić, ale co to jeszcze sprawa do zastanowienia

 

 

Pod dobrą kosiarkę to i ja bym sie podpiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupował na pewno w ciągu najbliższego miesiąca bo jak nie to będę mieszkał na sawannie. Zdecydowałem się na taką bez napędu 4KM ale za to z silnikiem Hondy bo podobno jest dobry. W Casto kosztuje 998 z napełnieniem olejem. Jak wspomniałem w podobnej cenie (nie wyższej) kupię w Wieliczce a plus taki że mają serwis na miejscu 500m od mojego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

możecie mi powiedzieć ile mniej wiecej płaciliście za zdjęcie humusu ?

 

Znalazłem "koparkowego" za 90zł/h i powiedział mi ze zajmie mu to około 3h. Humus zostaje na działce bo przyda się do wyrównania terenu. I zastanawiam się czy to dobra cena czy szukać dalej.

Ściągniecie humusu 15x15m na głębokość 30cm (później jest glina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...