Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki szczepek za opinie :) przy okazji chce Ci pogratulowac domku, jest piekny i super go urzadzasz !!

 

Drzwi widzialam tylko na folderze, niestety nie bylo takich na ekspozycji. Pokazali mi je jak juz byly gotowe i to w ciemnym magazynie, zaplacilam za nie, przyjechali i zamontowali, odebralam :( Po miesiacu pojawily sie plamy i przebarwienia i glowie o to mi chodzi w mojej reklamacji, to co napisalam wczesniej to dodatkowe mankamenty, ktore nota bene podpowiedzial mi gosc-specjalista od farb, ktorego przyslala fabryka do obejzenia tych plam. Gosc mnie zapewnia, ze plamy i przebarwienia znikną, ale kiedy to juz nie umie powiedziec :(

Złozyłam dzis reklamacje u przedstawiciela, czyli w Ebro :evil:

 

PeCet witaj i powodzenia!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki szczepek za opinie :) przy okazji chce Ci pogratulowac domku, jest piekny i super go urzadzasz !!

 

Drzwi widzialam tylko na folderze, niestety nie bylo takich na ekspozycji. Pokazali mi je jak juz byly gotowe i to w ciemnym magazynie, zaplacilam za nie, przyjechali i zamontowali, odebralam :( Po miesiacu pojawily sie plamy i przebarwienia i glowie o to mi chodzi w mojej reklamacji, to co napisalam wczesniej to dodatkowe mankamenty, ktore nota bene podpowiedzial mi gosc-specjalista od farb, ktorego przyslala fabryka do obejzenia tych plam. Gosc mnie zapewnia, ze plamy i przebarwienia znikną, ale kiedy to juz nie umie powiedziec :(

Złozyłam dzis reklamacje u przedstawiciela, czyli w Ebro :evil:

 

PeCet witaj i powodzenia!! :)

 

nie chce cie straszyć ale ja znam ten lakier bo tym samym zrobiono moje drzwi frontowe i bramę jak zauważyłaś. Przebarwienia wynikają z tego ze najprawdopodobniej nierównomiernie nałożono lakier podczas lakierowania pistoletem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wlasnie dostalem informacje, ze nasze PnB czeka do odbioru.

tym samym chcialbym sie przywitac z Wami forumowiczami i

zyczyc wszystkim samych pomyslnosci w pracach na budowie.

 

budujemy sie w Tenczynku. chcilibysmy zaczac w tym roku.

 

ze spraw blizszych grupie chcialbym prosic o polecenie na priv

solidnego kierownika budowy oraz sprawdzonego wykonawce

GWC.

 

 

pozdrawiam

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania pustaki Wienerberger Porotherm 25PW (wymiary 250x373x238 mm, grubość ściany 25 cm) klasa 15 (oryginalne Polskie) w ilości 210 sztuk oraz pustaki przeznaczone na ściany działowe o grubości 11,5 cm klasa 15 w ilości 35 sztuk. Są to pozostałości po mojej rozbudowie. Pustaki niestety rozpakowane, ponieważ przewoziłem je w inne miejsce działki. Cena za 1 sztukę 25PW to 4,99PLN a za 11,5PW to 3,99PLN. Pustaki najchętniej sprzedam wszystkie jednorazowo. Są one do odbioru w Krakowie po wcześniejszym ustaleniu terminu. Nie wystawiam faktury VAT. Załadunek i transport we własnym zakresie. Kontakt 601664377.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę krakowską ponownie.

Uch przebrnęłam przez całą papierologie (albo tak mi się zdaje) i już czekam na pozwolenie na budowę :p

Ale piszę w innej sprawie czy wiecie gdzie mogę wypożyczyć szalunki do ścian piwnicy? Może ktos z Was korzystał i podzieli się ze mną doświadczeniem :) Boje się że wykonawca będzie psioczył bo bardzo chciał robić z pustakow szalunkowych a ja się na takie nie godzę bo buduję dom dla siebie. Ale w czasach dopieszczania wykonawców (bo się obrazi i sobie pójdzie) chcę rozważyć szalunki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas piwnice były lane w szalunki z desek. Zrobienie szalunków ścian zewnętrznych ( wewn. były murowane z bloczków) zajęło wykonawcy bodajże 3 dni. Deski były wykorzystane jeszcze wielokrotnie do szalowania stropów, wieńców itp, więc cenowo wyszło to na pewno taniej niż wypożyczenie. Polecam ten sposób, oczywiście jeśli wykonawca zna się na takiej robocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonawca z polecenia i sprawdzenia ale wolał szalunkowe pustaki (mniej dla niego roboty) ale pogadam z nim i przekonam do swojej racji.

Dzięki za ta wiadomość o szalunkach z dech :lol: u mnie bedzie psioczenia bo ściany wysokie na 3m i trzeba będze zrobic przerwę roboczą, ale ide w zaparte w deski. :D

Teraz czekam już tylko na widomość z Rynku Podgórskiego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy:((

Mam działke przez ktora przebiega rurociąg a wzdluz niego kabel tpsa. Okazuje sie bo zbadaniu terenu urzadzeniem do wykrywania kabli ze jest on przesuniety o jakies 3 metry w stosunku do tego co jest na mapach i teraz mi sie dom nie zmiesci na dzialce:( bo musze od kabla odstapic okolo metra no i od granicy 4 metry - czy mieliscie podobna sytuacje? czy moge wymoc na tpsa przesuniecie kabla? stoje teraz z wszystkim bo nie wiem jak zlozyc o PnB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy:((

Mam działke przez ktora przebiega rurociąg a wzdluz niego kabel tpsa. Okazuje sie bo zbadaniu terenu urzadzeniem do wykrywania kabli ze jest on przesuniety o jakies 3 metry w stosunku do tego co jest na mapach i teraz mi sie dom nie zmiesci na dzialce:( bo musze od kabla odstapic okolo metra no i od granicy 4 metry - czy mieliscie podobna sytuacje? czy moge wymoc na tpsa przesuniecie kabla? stoje teraz z wszystkim bo nie wiem jak zlozyc o PnB

Polecam artykuł Pawła Pucha "rury i słupy na działce" na

http://www.krn.pl/krajowy-rynek-nieruchomosci/linki-5.html

i walcz bo własność prywatna to władza do dysponowania gruntem nie tak jak kiedyś. Wiem że ciężko walczy się z molochami które uważają że mają prawo robić na cudzej własności co chcą ale nie masz wyjścia. Musisz wystąpić o wydanie warunków przesunięcia tegoż "kabla" TPSa będzie się tłumaczyć pozwoleniem na budowę albo zasiedzeniem po iluś tam latach ale nie daj się i postrasz ich sądem że bezprawnie korzystają z Twojej własności i nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów a przez ich kabel nie masz możliwości korzystania z własnego gruntu w sposób jaki chcesz - tzn nie możesz postawić domu Jeżeli nie podołasz sam to zasięgnij porady i pomocy prawnika do napisania odpowiedniego pisma to niewielki koszt a prawnicy naprawdę nie gryzą. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos z Was do czynienia z firma Klinkiermur p. Jelonka? Tutaj jest ich strona http://www.klinkiermur.pl . Chodzi mi glownie o jakosc swiadczonych uslug. No i chetnie bym sie dowiedziala, jaka polke cenowa zajmuja. Niestety to co w Internecie znajduje to glownie ich anonse, a brak opinii. Chcemy wybudowac elewacje z klinkieru i zalezy nam na znalezieniu firmy specjalizujacej sie w tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...