Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Do BungoI

 

Dziękuję Ci mądry człowieku za dobre wieści :) . To całkowicie zmienia postać rzeczy.

A przy okazji na jaką głębokość wkopuje się tę rurę bo rozumiem że wg Ciebie opłaca się ją wkopać. I czy zdecydowaliście się już na konkretny rekuperator i firmę która go zamontuje?

Bo ja już całkiem zgłupiałam. Może ten Bartosz to zły pomysł??? :roll:

Co prawda bardzo mi się spodobało że nie trzeba bawić się w zakopywanie rury no ale jeśli ma się to przełożyć na oszczędności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje kogos kto wkopie mi 4 kregi betonowe na dzialce.

Macie moze kogos godnego polecenia???

 

I ile taka przyjemnosc moze wogle kosztowac?

 

Wczoraj wkopywał naszym sąsiadom "nasz" koparkowy: Mariusz 602 340 594.

Zadzwoń i pogadaj (w ogóle) ;)

 

A możesz powiedziec mi jeszcze jakiej średnicy kręgi wkopywaliście? Mam nadzieje że tego nie pisałaś chyba że czegoś znowu nie doczytałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje kogos kto wkopie mi 4 kregi betonowe na dzialce.

Macie moze kogos godnego polecenia???

 

I ile taka przyjemnosc moze wogle kosztowac?

 

Wczoraj wkopywał naszym sąsiadom "nasz" koparkowy: Mariusz 602 340 594.

Zadzwoń i pogadaj (w ogóle) ;)

 

A możesz powiedziec mi jeszcze jakiej średnicy kręgi wkopywaliście? Mam nadzieje że tego nie pisałaś chyba że czegoś znowu nie doczytałam.

 

No nie doczytałaś :D Naszym sąsiadom wkopywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na bramy wjazdowe dwuskrzydłowe w przystępnych cenach? Nie potrzebuje kutej i jakiejś wymyślnej - prosta brama dwuskrzydłowa ok. 4 m + furtka + słupki...

 

niestety nie mogę Ci podać żadnego namiaru, ale przy tej okazji muszę pochwalić mojego małża, który zobił nam furtkę i bramę jednoskrzydłową-tylko napęd dokupimy (jak zrobimy jakiekolwiek ogrodznie, bo narazie takowego brak :roll: )chociaż słupki do ogrodzenia też już mamy, ale sąsiad nie chce się nic dokładać, a tu "trza" min. ze 70m (możnaby nawet 190m) w granicy z nim grodzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...