Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Potrzebuję piasek na zasypkę fundamentów.

 

Możesz spróbować piasku z HTS (Mittal), jest prawie za darmo. Do zasypania fundamentów idealny.

quote]

 

Emer mam pytanie dot. piasku z HTS-u - co to za piach i czy jest bezpieczny. Niedawno widziałem na ul.Krzywdy coś co nazywano piach zasypowy koloru grafitowo-czarnego ale miałem obawy czy nie zawiera zbyt dużo tablicy Mendelejewa.

Ja też potrzebuję piasku zasypowego (podobno aż 200m3) i poszukuję rozwiązań najbardziej ekonomicznych ale też bezpiecznych. Proszę o namiary lub podpowiedzi.

 

Przy okazji mam do sprzedania humus - już zdjęty i spryzmowany, optymalnie byłby do odbioru w połowie września gdy będzie koparka do wypełniania przestrzeni pod płytę a przy okazji do załadunku. Lokalizacja gmina Zielonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli mam rozumieć Słoneczko że korzystałaś z ich usług i jesteś zadwolona??

 

Jestem zadowolona z wstępnego projektu jaki nam wykonali i z wyceny za kuchnię z mdf. Niestety nie sprzedaliśmy starego domu i nie stać nas było na kupno tej kuchni. Wycenili ją z blatami i z profesjonalnym blumem na 16 tys., a za drewniane fronty 21,5 tys. zł, za 6,5 mb.

 

Wykorzystaliśmy promocję w Ikei i tam kupiliśmy gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u architekta który miał mi projektowac zjazd z drogi na działkei powiedział mi ze to moze kosztowac 3 miesiące z uwagi na fakt że wzdłuż drogi biegnie rów stanowiący urządzenie wodne. I powiedział ze trzeba specjalne pozwolenia i to jest koszt ponad 3000 zł. Czy mieliscie tez takie sytuacje???

 

Zapis z Wz u mnie:

-Na terenie przedmiotwej inwestycji znajduje sie row stanowiacy urzadzenie wodne

-w przypadku przebudowy lub przekraczania rowu sieciami infrastruktury nalezy zwrocic sie do krakowskiego zarzadu komunalnego o warunki . Przebudowa rowu (np. wykonanie przepustow) wymaga dodatkowo uzyskania pozwolenia wodoprawnego zgodnie z art.122 ust 1pkt 3 w zwiazku z art 9 ust 2 pkt 2 i art 9 ust 1 pkt 19 lit. a Prawa wodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a możecie mi powiedzieć gdzie w Krakowie kupowaliscie sprzęt AGD do kuchni?

Wpadłam ostatnio do Media MArkt (nie żeby kupić, ale żeby pooglądać) no i sie zdziwiłam bo płyty indukcyjne mieli raptem 3 sztuki a lodówki do zabudowy może 4szt.

 

ja mam zmaiar kupic w sklepie JUKA...już sobie wybrałam sprzęt...prowadza tez sprzedaż przez internet..na allegro są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko

 

Wywózką korzeni zajął się ktoś inny bo mieliśmy problemy z pozbyciem się ich, a że musieliśmy to zrobić szybko żeby ruszyć z budową to kosztowało to więcej niż myśleliśmy :( .

 

Emer

Dzięki za namiar na piasek. Już rozmawialiśmy, jest nieźle: piasek niedrogi i bez tablicy Mendelejewa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a możecie mi powiedzieć gdzie w Krakowie kupowaliscie sprzęt AGD do kuchni?

Wpadłam ostatnio do Media MArkt (nie żeby kupić, ale żeby pooglądać) no i sie zdziwiłam bo płyty indukcyjne mieli raptem 3 sztuki a lodówki do zabudowy może 4szt.

 

Ja kupowalem w roznych sklepach internetowych bo roznice cenowe byly spore - wybieralem z ceneo.pl sklep z najwyzsza liczba pozytywnych opinii i najnizsza cena - w tej kolejnosci.

 

Jednym z nich był internetowy sklep EURO RTV AGD:

http://www.euro.com.pl/

Kupiłem w nim okap o 500 PLN taniej!! w stosunku do ceny którą mieli wywieszoną w sklepie na Zakopiance!!. Zeby było ciekawiej to odbierałem ten okap osobiście właśnie na Zakopiance :)

 

Pozostałe zakupy robiłem w:

http://www.agito.pl - dostawa kurierem (zmywarka)

http://www.sirius.pl - dostawa kurierem (piekarnik) ale mają też biuro w Krakowie wiec można odebrać osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem zielona w temacie załatwiania spraw związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę a co dopiero budowa domu :o

 

No więc moi drodzy potrzebuję Waszej pomocy!!!

 

Jesteśmy na etapie poszukiwań geodety, który sporządzi nam mapkę sytuacyjno-wysokościową w miarę niedrogo.

Jedna geodetka krzyknęła nam 1 000zł a druga 850zł. Czy znacie kogoś kto by to zrobił jeszcze taniej czy 850zł to już minimum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze

mam ogromną prośbę - czy ktoś z Was ma dachówkę Robena na dachu i może podzielić się opiniami na jej temat. Mnie podoba się jesienny liść ale krążą wieści ze Roben ma krzywe dachówki i pożniej w zimie podwiewa śniegiem etc.

prosze o opinie na temat Robena. Z góry dzięki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze

mam ogromną prośbę - czy ktoś z Was ma dachówkę Robena na dachu i może podzielić się opiniami na jej temat. Mnie podoba się jesienny liść ale krążą wieści ze Roben ma krzywe dachówki i pożniej w zimie podwiewa śniegiem etc.

prosze o opinie na temat Robena. Z góry dzięki serdeczne

 

ja mam robena plus miedziany. Dekarze nie narzekali a na dachu wygląda bardzo ładnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś by się podzielił informacją odnośnie firmy robiącej kuchnie 8)

myśle że znajdzie się ktoś z Krakowa lub okolic który z czystym sumieniem poleci firmę robiącą w dobrej cenie i z głową :D

 

u mnie kuchnie robiła firma pani Basi Wróbel i naprawde musze przyznać, ze byla to jedna z myślących i sprzątających po sobie ekip.

o cenie nie mam co pisac bo wszystko zależy od tego jakiego kosmosu sobie zażyczysz

http://www.blatywrobel.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...