Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochani a możecie mi powiedzieć gdzie w Krakowie kupowaliscie sprzęt AGD do kuchni?

Wpadłam ostatnio do Media MArkt (nie żeby kupić, ale żeby pooglądać) no i sie zdziwiłam bo płyty indukcyjne mieli raptem 3 sztuki a lodówki do zabudowy może 4szt.

 

Ja kupowalem w roznych sklepach internetowych bo roznice cenowe byly spore - wybieralem z ceneo.pl sklep z najwyzsza liczba pozytywnych opinii i najnizsza cena - w tej kolejnosci.

 

Jednym z nich był internetowy sklep EURO RTV AGD:

http://www.euro.com.pl/

Kupiłem w nim okap o 500 PLN taniej!! w stosunku do ceny którą mieli wywieszoną w sklepie na Zakopiance!!. Zeby było ciekawiej to odbierałem ten okap osobiście właśnie na Zakopiance :)

 

Pozostałe zakupy robiłem w:

http://www.agito.pl - dostawa kurierem (zmywarka)

http://www.sirius.pl - dostawa kurierem (piekarnik) ale mają też biuro w Krakowie wiec można odebrać osobiście

 

Wszystkie zakupy zaczynałem od porównywarki http://www.ceneo.pl

 

średnio o 20 % taniej niz w stacjonarnych sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Kochani a możecie mi powiedzieć gdzie w Krakowie kupowaliscie sprzęt AGD do kuchni?

Wpadłam ostatnio do Media MArkt (nie żeby kupić, ale żeby pooglądać) no i sie zdziwiłam bo płyty indukcyjne mieli raptem 3 sztuki a lodówki do zabudowy może 4szt.

 

Ja kupowalem w roznych sklepach internetowych bo roznice cenowe byly spore - wybieralem z ceneo.pl sklep z najwyzsza liczba pozytywnych opinii i najnizsza cena - w tej kolejnosci.

 

Jednym z nich był internetowy sklep EURO RTV AGD:

http://www.euro.com.pl/

Kupiłem w nim okap o 500 PLN taniej!! w stosunku do ceny którą mieli wywieszoną w sklepie na Zakopiance!!. Zeby było ciekawiej to odbierałem ten okap osobiście właśnie na Zakopiance :)

 

Pozostałe zakupy robiłem w:

http://www.agito.pl - dostawa kurierem (zmywarka)

http://www.sirius.pl - dostawa kurierem (piekarnik) ale mają też biuro w Krakowie wiec można odebrać osobiście

 

Wszystkie zakupy zaczynałem od porównywarki http://www.ceneo.pl

 

średnio o 20 % taniej niz w stacjonarnych sklepach

 

ja juz tez porównywałam i chyba padnie na http://www.sirius.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a możecie mi powiedzieć gdzie w Krakowie kupowaliscie sprzęt AGD do kuchni?

Wpadłam ostatnio do Media MArkt (nie żeby kupić, ale żeby pooglądać) no i sie zdziwiłam bo płyty indukcyjne mieli raptem 3 sztuki a lodówki do zabudowy może 4szt.

Tak wogole to od piatku w Mediamarkt jest wyprzedaz.

 

 

Beczki / zbiornika na wode szukam. Tak z 400 litrow, stal. Widzial ktos gdzies??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

... Jedna geodetka krzyknęła nam 1 000zł a druga 850zł. Czy znacie kogoś kto by to zrobił jeszcze taniej czy 850zł to już minimum???

 

Ten był tani, zapytaj o pana Zdzisława tel. 012-415-53-16. Teraz wszystko jest możliwe. Spróbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkurde! Mąż zadzwonił już do tej kobiety za 850zł :evil: Bez mojej wiedzy :evil: I zlecił jej wykonanie tej mapki ... echhh

 

Zazdroszczę Wam wszystkim, że już na takim etapie jesteście! My jesteśmy przerażeni! Formalności załtwi za nas pewien architekt ale reszta .... czyli budowa :o masakra :roll:

Ja nawet nie wiem o czym Wy piszecie :oops: :lol:

Mam nadzieję, że się połapiemy a gdy będziemy potrzebowali rady to można Wam tutaj trochę głowy pozawracać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkurde! Mąż zadzwonił już do tej kobiety za 850zł :evil: Bez mojej wiedzy :evil: I zlecił jej wykonanie tej mapki ... echhh

 

Zazdroszczę Wam wszystkim, że już na takim etapie jesteście! My jesteśmy przerażeni! Formalności załtwi za nas pewien architekt ale reszta .... czyli budowa :o masakra :roll:

Ja nawet nie wiem o czym Wy piszecie :oops: :lol:

Mam nadzieję, że się połapiemy a gdy będziemy potrzebowali rady to można Wam tutaj trochę głowy pozawracać? :wink:

 

 

geodete mozna odwolac bo zanim on zglosi prace - podpisaliscie juz papiery jakies z wnioskiem? jesli nie to mozecie odwolac

 

Papierow to jest tyle ze... ja zalatwiam juz od wrzesnia tamtego roku .

Najpierw Wz , teraz mam mape 1:500 to zalatwiam architekta i zagospodarowanie działki oraz odrolnienie. I jak to dostane dopiero skladam o pozwolenie - architekt nic za Ciebie nie zalatwi no chyba ze mu dodatkowo za to zaplacisz , agdzie przyłącza itp - papiery to jest bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Zazdroszczę Wam wszystkim, że już na takim etapie jesteście! My jesteśmy przerażeni! Formalności załtwi za nas pewien architekt ale reszta .... czyli budowa :o masakra :roll:

Ja nawet nie wiem o czym Wy piszecie :oops: :lol:

Mam nadzieję, że się połapiemy a gdy będziemy potrzebowali rady to można Wam tutaj trochę głowy pozawracać? :wink:

 

Jest takie głupkowate powiedzenie: "Wrogowi nie dałbym się budować"

Ja mam takie: "Wrogowi tak! Przyjaciołom nie!"

Dlaczego miałby się wróg pobudować, niech mieszka w szufladkowym "M"

Uszy do góry Kasiu i Marku, wszystko można załatwić jak ma się odpowiednią motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą grupę

Ja juz po postawieniu ścian piwnic w technologi pustakow szalunkowych. My kupowaliśmy w Techbudzie i nie mamy dobrego zdania o jakości tych pustaków. Krzywe, pouszkadzane. Dwa pustaki szczeliły jak były zalewane betonem i wszystko wylało się :evil: nie ma szans na szalonwanie bez spoiny bo całe mleczko wyleci. Póżniej musi być tylko lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geodete mozna odwolac bo zanim on zglosi prace - podpisaliscie juz papiery jakies z wnioskiem? jesli nie to mozecie odwolac

 

Papierow to jest tyle ze... ja zalatwiam juz od wrzesnia tamtego roku .

Najpierw Wz , teraz mam mape 1:500 to zalatwiam architekta i zagospodarowanie działki oraz odrolnienie. I jak to dostane dopiero skladam o pozwolenie - architekt nic za Ciebie nie zalatwi no chyba ze mu dodatkowo za to zaplacisz , agdzie przyłącza itp - papiery to jest bajka

 

O widzisz! No to musimy odwołać. No chyba, że Markowi głupio będzie (honorowy się znalazł) to nie odwołamy :roll:

 

A co do architekta to on załatwia również wszystkie formalności do uzyskania pozwolenia na budowę. Oczywiście za kasę. Ja nie dam rady sama bo mam 3,5 m-czne dziecko i prawa jazdy niet 8) a Marek pracuje od rana do wieczora i tym bardziej nic nie załatwi. No więc został nam czlowiek, który się tym zajmie co byśmy w ogóle mogli pomyśleć o budowaniu się :lol:

Ale szkoda mi tej kasy jak cholera. No trudno ... tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy ktoś z forum buduje dom na ul. BIeżanowskiej - a Ekipe ma z miejscowości za Myślenic - szef ma na imię Zbyszek , pomocnicy to Staszek i Kazek . A teraz słowa wyjaśnienia - budował u nas dom ukończył go - ale okazało się ze przecieka koło kominów ( Obiecał ze przyjdzie to poprawić ) od 2 miesięcy nie odbiera telefonu.

 

 

Może ktoś ma godnego polecenia fachowca od dachów - do poprawy kolo kominów? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy ktoś z forum buduje dom na ul. BIeżanowskiej - a Ekipe ma z miejscowości za Myślenic - szef ma na imię Zbyszek , pomocnicy to Staszek i Kazek . A teraz słowa wyjaśnienia - budował u nas dom ukończył go - ale okazało się ze przecieka koło kominów ( Obiecał ze przyjdzie to poprawić ) od 2 miesięcy nie odbiera telefonu.

 

 

Może ktoś ma godnego polecenia fachowca od dachów - do poprawy kolo kominów? :(

u mnie ma być koleś w przyszłym tygodniu więc jak będzie wszystko ok to podeślę numer telefonu, a najlepiej to przypomnij się za tydzień na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poszukuje brygady do budowania chciałbym się podzielić namiarem.

 

Jaśkowiec Sławomir z Myślenic 507712566

 

Jest to syn Mieczysława Jaśkowca, który robił mi dom od podstaw. Jego już kiedyś polecałem.

Do tej pory pracowali razem. Teraz syn postanowił brać własne zlecenia.

Podkreślam, że właściwie nadal pracują razem i generalnie nadzoruje go ojciec.

Teraz byli u mnie właśnie oni, bo potrzebowałem jakieś ścianki dorobić i nie mam zastrzeżeń.

To co mi się u nich podoba to to że robią solidnie i biorą za swoją pracę odpowiedzialność.

Teraz np. wyszły u mnie kłopoty z tarasem (zbierająca się woda).

Większość ekip by to miała w nosie - zapłacone to do widzenia - "sam se napraw".

Oni podeszli do sprawy profesjonalnie i pojawili się żeby rozwiązać ten problem.

 

Działają na terenie WIeliczki, Myślenic, Krakowa i okolic.

Ponieważ to nie on robił mi dom od podstaw, polecam wcześniej odwiedzić i oglądnąć te domy, które zbudował.

Może ktoś skorzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy ktora robi przyłącza wody - jak sie ceny krztałtują oni to liczą wg metra? znacie moze stawki?

 

 

Na pewno takie prace robi firma Leszka Kulmy z ul.Wrocławskiej 66 (Kraków) - teraz chyba coś robią w Zabierzowie. U mnie wykonywali inne prace (zagęszczenie gruntu) i to zrobili dobrze. Co do cen - większośc firm zrobi wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...