Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Wiatm,

 

pilnie sprzedam dużą przyczepę ( właściwie domek holenderski)

 

dla 7 osób. Dwie sypialnie, salon, kuchnia, posiada bojler na

 

ciepłą wodę, prysznic, ogrzewanie. Kupiłam dla pracowników

 

ale nasza współpraca nie doszła do skutku więc nikt z niego nie

 

skorzystał. Cena 3000 zł.zainteresowanym prześlę zdjęcia.

 

Pozdrawiam

 

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd braliście materiał do zasypania fundamentów (pospółka, piasek itp.)? Ja potrzebuję około 180 m3 i zależy mi na dobrej cenie. Na razie mam kilka ofert po 20 zł za tonę i jedną 19 zł za tonę, ale to wciąż trochę zbyt drogo jak dla mnie...

 

sprawdź ceny w piaskarni w Cholerzynie k/Liszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie docieplania domu Potrzebuje stytropian 12 zakładkowy 20 kubików

Wiecie gdzie najlepsza cena

Wielkie dzieki Pozdrawiam

ja znalazłem namiar na allegro do kolesia co sprzedaje styropian austrothermu

ma chyba tanio bo po 107zł/m3- ściana 0,042 i po 112/m3 - fasadę 0,040

 

taniej nie znalazłem styropianu tego producenta, a wszyscy wykonawcy go polecają bo ponoć jest pewniejszy od innych producentów - prosty

wiadomo nie ma co ułatwiać sprawy wykonawcy, ale ja chcę mieć proste ściany dlatego zamówiłem go

 

czy robią frezowany to nie wiem trzeba by zapytać

 

rol-bud Niepołomice tam zamawiałem i czekam bo na grubość 15cm trzeba czekać bo robią go na zamówienie :lol:

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie docieplania domu Potrzebuje stytropian 12 zakładkowy 20 kubików

Wiecie gdzie najlepsza cena

Wielkie dzieki Pozdrawiam

ja znalazłem namiar na allegro do kolesia co sprzedaje styropian austrothermu

ma chyba tanio bo po 107zł/m3- ściana 0,042 i po 112/m3 - fasadę 0,040

 

taniej nie znalazłem styropianu tego producenta, a wszyscy wykonawcy go polecają bo ponoć jest pewniejszy od innych producentów - prosty

wiadomo nie ma co ułatwiać sprawy wykonawcy, ale ja chcę mieć proste ściany dlatego zamówiłem go

 

czy robią frezowany to nie wiem trzeba by zapytać

 

rol-bud Niepołomice tam zamawiałem i czekam bo na grubość 15cm trzeba czekać bo robią go na zamówienie :lol:

 

pozdrawiam

Łukasz

 

Ja robiłem z austrotermu bo wykonawca mówił że jest najlepszy, a do tego mam znajomych którzy zajmowali się ociepleniem i też mi ten polecali. Robią też frezowany, jeżeli przez to rozumiecie takie brzegi układane na zakładkę, taki właśnie układałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam podane takie ceny (od znajomego, ale to jego normalne ceny i nie wiem, czy korzystać) za robociznę:

40 zł./mkw - ocieplenie i zabudowa poddasza

25 zł./mkw (tynki wewn.) + gładzie 13 zł./mkw

18 zł./mkw - wylewki

 

Dużo, mało?

 

Ja znalazłem ekipę która robi za 15zł/m2 tynki wewn. Musze tylko sprawdzić czy osoba u której robili nie ma zastrzeżeń.

 

Jak dla mnie twoja cena jest duża. Chyba że to nie jest za samą robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robię i taka normalna cena to tynki cemwap 16zł, wylewki 16zł a o zabudowę poddasza pytałem, za 35 można zrobić dobrą ekipą.

 

poproszę o namiar na tą ekipę......, acha czy jest sprawdzona?

 

Ekipa jest super sprawdzona. Zapraszam na czarno-białą listę małopolską. tam ich własnie wpisałem. A dzisiaj układali właśnie podłogówkę i podziwiali jak ładnie zrobione i do tego posprzątane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarow na ekipe, ktora postawi elewacje z klinkieru. Do oblozenia ok 250 m2. Ktokolowiek widzial, ktokolwiek slyszal proszony jest o kontakt. Ekipy stawiajace kominy lub ogrodzenia z reguly nie sa chetni/nie potrafia.

Nigdy nie spodziewalam sie, ze murowanie z cegly to rzadkosc w obecnych czasach i tak bardzo ciezko bedzie kogos znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szukam elektryka do położenia instalacji i wiem, że wiele osób polecało pana Ostafina, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego telefonu. Ma ktoś?

Znalazłem coś takiego:

Biała lista:

 

p. Ostafin - tel. 505 220 429 - elektryk

 

POLECAM.

 

Wykonuje instalację elektryczną solidnie (wykonywał całą elektrykę + odgrom i przepięciówkę - wszystko działa bez zarzutu) i TANIO. Jest bardzo rzetelny i uczciwy.

 

Ma jednak pewne wady (kto ich nie ma?). Nie orientuje się w instalacjach niskoprądowych/logicznych tak dobrze jak w elektrycznych. Jeśli ktoś zakłada instalację internetową, alarmową lub inne tego rodzaju, proponowałbym zasięgnięcie opinii kogoś bardziej biegłego. Muszę jednak powiedzieć, że nie zrobił jakiś błędów wymagających dużych przeróbek.

 

Chyba o niego ci chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...